Odpowiedz  [ 4 posty(ów) ] 
 Znajomi vel przyjaciele 
Autor Wiadomość
Współpracownik Gnarla
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Gru 2011, o 09:54
Posty: 190
Miejscowość: Nawet google nie widzą
Podziękowano: 20 razy
Otrzymanych podziękowań: 28 razy
Nick w grze: Mashtall
Serwer: HardCore
Odpowiedz z cytatem
Post Znajomi vel przyjaciele
Od dawna mnie zastanawia czemu jest tylko kategoria "przyjaciele", a nie ma takiej jak wrogowie.

Do czego miało by to byc :?: już mówię. Każdy z nas zna kogoś na kogo nie jest w stanie patrzeć i ma ochotę go uśmiercić mimo nie raz nie ma na to szans, zdarza się, że niestety nie zablokujemy grupy i ktoś kogo nienawidzimy wskoczy nam i nie chce zginąć :shock: choć bardzo sie staramy, aby to się stało.

Moj pomysł polega na tym, aby ludzie których dodamy do wrogów mieli całkowity zakaz kontaktowania się z nami czy to na chacie czy tez w grze jako walczący po naszej stronie. Oczywiście nie wyglądałoby to tak, że znamy położenie danego gracza, nawet nie musiałoby być info czy aktywny czy nie. Można by było zrezygnować z komendy "/ignore", jak wiemy czasem dodamy kogoś i zapominamy o tym, a później on nie może do nas napisać, ze chce dać za "Ayol" 500k :| to oczywiście taki przykład nic więcej.

Sloty wyglądałyby podobnie jak u znajomych z tą różnicą, ze mamy 5 na start, każdy następny kosztowałby 1 platynke, dlaczego tak tanio :?: , a no dlatego, że jakby kosztowało to 5platy to na co komu tam zwiększać miejsce i wydawać ciężko zdobyta platyne, a 1sztuka nie byłaby odczuwalna dla kieszeni.

Uznajmy, że ktoś rozwinie miejsce na 100 slotów, jest w stanie zablokować mozliwość wskakiwania do teamu 3 Gildii, to by zakończyło w jakimś stopniu możliwość tzw. blokowania slotów które jak wiemy bardzo bolą. Zdaje Sobie sprawe z tego, że mamy blokade teamu, ale gdy walczymy z chempem lub wendem i nie zauważyliśmy, ze nam odblokowało bo relog to i tak wróg nie jet w stanie zablokować nam slota.

Nawet największą krytyke mojego pomysłu przyjmę na klatę, a pochwałki i dodatkowe ulepszenia wynagrodzę ;)

_________________
Wracam do gry ze zdwojoną siłą !

W głębi serca zawsze będę jednym z graczy Mielonych


22 Maj 2014, o 16:09
Profil WWW
Uczeń Simona
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 Lis 2012, o 22:05
Posty: 45
Podziękowano: 120 razy
Otrzymanych podziękowań: 53 razy
Nick w grze: EloDuneb
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Znajomi vel przyjaciele
Steevy napisał(a):
Od dawna mnie zastanawia czemu jest tylko kategoria "przyjaciele", a nie ma takiej jak wrogowie.


Gdzie jest taka kategoria? gram w tą gre prawie 3 lata i jeszcze takiej nie odkryłem.

Steevy napisał(a):
Sloty wyglądałyby podobnie jak u znajomych


Osobiście pojęcie "znajomi" rozumiem jako grupe ludzi, których znam (niekoniecznie ich lubie). U siebie w znajomych mam ok. 100 osob m.in. "wrogów" i wcale mi z tym nie jest źle.

Steevy napisał(a):
Moj pomysł polega na tym, aby ludzie których dodamy do wrogów mieli całkowity zakaz kontaktowania się z nami czy to na chacie czy tez w grze jako walczący po naszej stronie.


komenda /ignoruj

Steevy napisał(a):
Uznajmy, że ktoś rozwinie miejsce na 100 slotów, jest w stanie zablokować mozliwość wskakiwania do teamu 3 Gildii, to by zakończyło w jakimś stopniu możliwość tzw. blokowania slotów które jak wiemy bardzo bolą. Zdaje Sobie sprawe z tego, że mamy blokade teamu, ale gdy walczymy z chempem lub wendem i nie zauważyliśmy, ze nam odblokowało bo relog to i tak wróg nie jet w stanie zablokować nam slota.


Zablokować pt nie jest tak trudno(ja zawsze odruchowo blokuje) no i masz też możliwość zablokowania drużyny w czasie walki. Dodając kogoś do znajomych akceptujesz to, że on może do Ciebie dołączyć do walki.


22 Maj 2014, o 16:24
Profil
Walczący z drzewcami
Awatar użytkownika

Rejestracja: 4 Mar 2013, o 20:37
Posty: 235
Miejscowość: Tarnów
Podziękowano: 37 razy
Otrzymanych podziękowań: 55 razy
Nick w grze: Rzaba
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Znajomi vel przyjaciele
Dobry pomysł jednak wymagałby poprawek.
1.Jak napisałeś komenda ignore istnieje nie zrozumiałem twojego zdanie że ktoś chce oddać ayol za 500k , wpisując tą komende widzisz go chyba na globalnym ? tak mi się zdaje no to pomyśl potrzebujesz jakiegoś rara na przykład carat , twój "wróg" go ma jednak ty nie widzisz co on pisze , szukasz dzień drugi nikt nie ma a ten wróg ma ale ty nie wiesz o tym ; rozumiesz mniej więcej ? , wróg wrogowi ale do interesów zawsze chętni.
2.Blokada grupy , bijąc wena lub czempa walka troszkę potrwa zanim "wróg" cię zlokalizuje (czempa/wena) zdążysz popatrzeć chyba czy pt masz zablokowane czy też nie , taern to gra zręcznościowa zmuszająca nas do trzeźwych decyzji takie ułatwienia niszczyły by ten poziom 'trudnośći' który i tak został ułatwiony ; kiedyś zablokować pt w walce nie mogłeś.

_________________
MO 36
Image
Image


Vocare Ad Regnum


22 Maj 2014, o 16:27
Profil
Chodząca legenda
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 Kwi 2011, o 03:06
Posty: 2255
Miejscowość: Wawa
Podziękowano: 216 razy
Otrzymanych podziękowań: 865 razy
Nick w grze: Szymdaro
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Znajomi vel przyjaciele
Mi się nie podoba. Sprowadza się wszystko do zignorowania gracza, którego traktujemy jako wroga - więc można to zrobić, bez dodatkowych kosztów i systemu wrogów. Ja wielu ludzi, którzy są wrogami w grze mam na liście znajomych, gdyż są moimi znajomymi (nie mylić z przyjaciółmi) z gry, ale również często znamy się z 'reala', utrzymując jak najbardziej pozytywne relacje :)

Nie widzę żadnej potrzeby tworzenia takiej nowości.

_________________
Mój kanał na YT

Życie jest jak szachy: albo posuwasz królową, albo bijesz konia.
Życie jest jak szachy: najbardziej żałujemy ruchów, których nie możemy cofnąć.
Prawdziwie wolnym człowiekiem jest tylko ten, kto nikogo nie kocha.


22 Maj 2014, o 21:54
Profil WWW
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 4 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 354 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron