Odpowiedz  [ 13 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna
 Nowy pet 

Czy podoba Ci się ten pomysł?
Ankieta zakończyła się 25 Cze 2014, o 21:42
Tak 19%  19%  [ 3 ]
Tak, ale coś bym zmienił/a 25%  25%  [ 4 ]
Nie 56%  56%  [ 9 ]
Razem głosów : 16

 Nowy pet 
Autor Wiadomość
Taernijczyk z ekwipunkiem
Awatar użytkownika

Rejestracja: 1 Sty 2013, o 19:56
Posty: 24
Miejscowość: Radom
Podziękowano: 41 razy
Otrzymanych podziękowań: 77 razy
Nick w grze: Rrroma
Odpowiedz z cytatem
Post Nowy pet
Witam. Ostatnio zastanawiałam się nad kupnem peta zwyklego i gildiowego. Teoretycznie Ci, którzy nie posiadają Gildi nie mogą pozwolić sobie na zakup jednych z mocniejszych zwierzaków. Oczywiście są jeszcze pety Aqua' , ale zdaniem wielu osób nie są zbyt użyteczne w walce ( osobiście nie miałam okazji spotkać ich właścicieli ). No więc pozostały jeszcze nieliczne pety jednorazowe i psiaki na 30 lvl, nietoperek oraz krowa.
Pomyślałam, że przydalby się jeszcze jeden pet, ale całkiem różniący się od reszty petów. Byłby czymś. W rodzaju "okresowego zwierzaka". Już wyjaśniam :

Pet ten byłby do dyspozycji tylko na określony czas (np 72 h), dostępny raz na dzień.
Można go by było znaleźć w jednej z jaskiń/ osobnej instancji w Haligardzie i Alaril.
Oczywiście można go zabrać za odpowiednią opłatą.

Wykonałam jego opis i sposób zdobycia:

Nazwa: Szkieleton
Typ : Szkielet
Level: 50. (Dla graczy od 50 lvl)
Dostepność: wcześniejsze znalezienie go w jednej z jaskiń w Haligardzie i Alarilu umożliwia jego zakup
Cena : 100 imperiałów
Okres żywotności: 72 h

Atakuje fizycznie, z dystansu, urokami.
Używa Gryzienie, Zwykly atak , Cios w wątrobę, Rzut kamieniem, Wtapianie, Zatrucie, Okrzyk bojowy,

Punkty życia : 1600
Mana: 1200
Kondycja : 1200

Wygląd:
Wyglądem przypominałby szkielet jakiegoś małego zwierzaka, ssaka.



Chodziło mi głównie o to, ile by przy nas był ( tu 72 h) .

Co o tym sądzicie ? Liczę na szczere odpowiedzi.

_________________
Łączy nas jedno :
pragnienie powrotu do ojczyzny inspirowane bratobójczymi walkami nie mającymi prawdziwego sensu.

S2 <-- Rrroma 59 lvl , ( rycerz ) gildia FTT
S2 <-- Alena 42 lvl ( vd) ... nieaktywny


15 Cze 2014, o 21:42
Profil
Uczeń Heremona
Awatar użytkownika

Rejestracja: 2 Sie 2013, o 09:01
Posty: 544
Miejscowość: Piaseczno
Podziękowano: 626 razy
Otrzymanych podziękowań: 451 razy
Nick w grze: Szpitalnik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Nowy pet
Rozumiem, że w razie zgonu byłby odbierany za darmo przez cały okreś 72h?

W zasadzie nie mam nic przeciwko, choć uważam, że jednorazówki dają wystarczająco szeroki wybór - nie wiem, czy Twoja propozycja cieszyłaby się szczególnie dużym zainteresowaniem ;)

_________________
Spoiler:


15 Cze 2014, o 21:47
Profil
Błądzący w Tunelach
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Lip 2013, o 10:16
Posty: 87
Podziękowano: 184 razy
Otrzymanych podziękowań: 76 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Nowy pet
Ten okres żywotności niepotrzebny , mógłby być jak mućka :)

_________________
tu podpis, za którego dostałem bana, bo gdy moderator poprosił o zmianę postanowiłem się z nim droczyć zamiast posłuchać


15 Cze 2014, o 21:56
Profil
Uczeń Heremona
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 Mar 2013, o 13:05
Posty: 517
Podziękowano: 189 razy
Otrzymanych podziękowań: 241 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Nowy pet
Nicolay napisał(a):
W zasadzie nie mam nic przeciwko, choć uważam, że jednorazówki dają wystarczająco szeroki wybór - nie wiem, czy Twoja propozycja cieszyłaby się szczególnie dużym zainteresowaniem ;)


Tia. Zwłaszcza dla gryzkowego barby na 30-40 lvlu :roll:


15 Cze 2014, o 22:11
Profil
Uczeń Heremona
Awatar użytkownika

Rejestracja: 2 Sie 2013, o 09:01
Posty: 544
Miejscowość: Piaseczno
Podziękowano: 626 razy
Otrzymanych podziękowań: 451 razy
Nick w grze: Szpitalnik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Nowy pet
@Torkil - gryzakowaty barba jest na niskich-średnich poziomach takim "przekoksem", że nie widzę potrzeby doszukiwania się specjalnych, stworzonych pod niego zwierzaków ;) może i miła by to była łatka, ale nie niezbędna - gryzak żadnego faworyzowania nie potrzebuje (tym bardziej, że to build typowo turniejowy i początkujący gracz nie korzysta z gryzienia w zasadzie wcale).

_________________
Spoiler:


15 Cze 2014, o 22:57
Profil
Uczeń Heremona
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 Mar 2013, o 13:05
Posty: 517
Podziękowano: 189 razy
Otrzymanych podziękowań: 241 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Nowy pet
Nicolay napisał(a):
@Torkil - gryzakowaty barba jest na niskich-średnich poziomach takim "przekoksem", że nie widzę potrzeby doszukiwania się specjalnych, stworzonych pod niego zwierzaków ;) może i miła by to była łatka, ale nie niezbędna - gryzak żadnego faworyzowania nie potrzebuje (tym bardziej, że to build typowo turniejowy i początkujący gracz nie korzysta z gryzienia w zasadzie wcale).

Nie uważasz sytuacji w której gracz jest silniejszy w walce bo nie ma peta za kuriozalną? Zwierzak psujący swoim gryzieniem krwawienie, to np na geo maskara. I wtedy barbarzyńca nie jest już "przekoksem" bo nie wykorzystuje w pełni swojej głównej umiejętności pod którą został zrobiony.


16 Cze 2014, o 10:45
Profil
Uczeń Heremona
Awatar użytkownika

Rejestracja: 2 Sie 2013, o 09:01
Posty: 544
Miejscowość: Piaseczno
Podziękowano: 626 razy
Otrzymanych podziękowań: 451 razy
Nick w grze: Szpitalnik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Nowy pet
Czy ja wiem? Są pety, które krwawienia nie wykorzystują - masz wybór, ograniczony, ale jest. Nie uważam, że należy dodać nowe, stricte pod brb - jeśli już to skłaniałbym się ku modyfikacji działania krawienia - tj. tak, aby zawsze zadawano obrażenia od tego najsilniejszego. Ale to też przewijało się na forum nieraz więc nie sądzę, aby nagle ta kwestia miała ulec zmianie.

_________________
Spoiler:


16 Cze 2014, o 10:54
Profil
Taernijczyk z ekwipunkiem
Awatar użytkownika

Rejestracja: 1 Sty 2013, o 19:56
Posty: 24
Miejscowość: Radom
Podziękowano: 41 razy
Otrzymanych podziękowań: 77 razy
Nick w grze: Rrroma
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Nowy pet
Spokojnie, jest to tylko pomysł :D Oczywiście zdaję sobie sprawę, że barbie może ten pet nie pasować. Ale chodziło mi też o połączenie jego umiejętności i z wyglądem tzn. skoro miał to być zwierzak --sak, to zachowywać się typowo jak zwierz : gryźć, ukrywać się ( wtapianie) i bić. Przeciez można by było dać też inne umiejętnosci innych prof, a wyrzucić gryzienie.

jak już mówiłam jest to tylko propozycja.

_________________
Łączy nas jedno :
pragnienie powrotu do ojczyzny inspirowane bratobójczymi walkami nie mającymi prawdziwego sensu.

S2 <-- Rrroma 59 lvl , ( rycerz ) gildia FTT
S2 <-- Alena 42 lvl ( vd) ... nieaktywny


16 Cze 2014, o 12:56
Profil
Taernijczyk z ekwipunkiem
Awatar użytkownika

Rejestracja: 3 Lis 2013, o 13:27
Posty: 24
Podziękowano: 2 razy
Otrzymanych podziękowań: 46 razy
Nick w grze: WiochMen
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Nowy pet
Pety czasowe (72h) - fajna koncepcja

Ale dodanie coraz to nowszych petów z nowymi umiejętnościami pokazuje tylko bezradność klatkowych które już teraz wyglądają biednie

Wg mnie najpierw powinno sie troche pozmieniać starsze pety aby móc wprowadzać nowe.

_________________
Tłuk (Thor):
90 [✓]
100 [✓]
105 [✓]
110 [X]


Jaki właściciel taki pet ;)

http://www.youtube.com/watch?v=B3J6CyeFUds


16 Cze 2014, o 13:15
Profil
Uczeń Simona

Rejestracja: 17 Maj 2014, o 11:04
Posty: 61
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 5 razy
Nick w grze: Qxc
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Nowy pet
Romaa napisał(a):
Pet ten byłby do dyspozycji tylko na określony czas (np 72 h), dostępny raz na dzień.

No może nie do końca to rozumiem, ale jeśli ma to działać na zasadzie, że po 3 dniach używania możemy go znowu kupić to nie do końca mi to pasuje. Lepiej byłoby gdyby można go było kupować 72 h od skonczenia sie limitu czasu, czyli gracz kupiłby takiego peta w poniedzialek, miałby go do czwartku i dopiero w niedziele mógłby go kupić znowu.

Idea mi się podoba i popieram, a jeśli chodzi o to czy powinien mieć gryzienie czy nie niech zdecyduje administracja lub niech stworzy 2 różne pety tymczasowe.


16 Cze 2014, o 17:27
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 13 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 216 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron