Odpowiedz  [ 10 posty(ów) ] 
 Pomysł na program zlotu 
Autor Wiadomość
Zabójca Tilsai
Awatar użytkownika

Rejestracja: 9 Kwi 2012, o 17:58
Posty: 769
Miejscowość: Gdańsk
Podziękowano: 454 razy
Otrzymanych podziękowań: 384 razy
Nick w grze: Maldito
Odpowiedz z cytatem
Post Pomysł na program zlotu
Witam

Z początku to co przedstawie może wydać się wam niedorzeczne jednakże dzisiejsze realia e-sportu głównie bazują na widowni.

Oglądając pewien program wpadłem na pomysł o zorganizowaniu turnieju podczas tegorocznego zlotu. Wiem że zlot to przede wszystkim zabawa a nie głównie temat gry jednakże według mnie turniej wśród zlotowiczów byłby czymś nowym i ciekawym.

Polegałoby to na tym by osoby zainteresowane w miarę możliwości wyposażyłyby się w laptop i rozegrały pierwszy zlotowy turniej w Wrocławiu. Wszystkiemu towarzyszyłaby zainteresowana widowania. Wymagałoby to przygotowania w miejscu zlotu niewielkich stanowisk, ot wielkości ławki szkolnej z której mogłyby skorzystać dwie osoby, bo jak wiemy granie na kolanie potrafi przysporzyć trudności.

Byłby to tradycyjny turniej 1-140 1vs1 a nagrodą byłaby unikatowa broń turniejowa.

Teraz pytanie do graczy, czy bylibyście tym zainteresowani jak i do ekipy czy zorganizowanie turnieju wzielibyście pod uwagę?

_________________
Gram od: 2011-04-13
Image
PEWNE INFORMACJE POZOSTANĄ UKRYTE ! ; )

MALDITO OSTLOR 101
TOLNOR 60
HELLSINGMO OSTLOR 44
VIP OSTLOR 37
OZ TOLNOR 31


10 Maj 2018, o 01:33
Profil
Błądzący w Tunelach
Awatar użytkownika

Rejestracja: 8 Lut 2018, o 17:14
Posty: 95
Miejscowość: Limanowa
Podziękowano: 28 razy
Otrzymanych podziękowań: 38 razy
Nick w grze: Dresmiks
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Pomysł na program zlotu
Był temat bodajże w karczmie co chcielibyśmy zobaczyć na zlocie więc było trzeba wpaść na to wcześniej ;)
A co do pomysłu to zbędny na zlocie będzie co robić więc nie widzę miejsca dla takiego turnieju (Żeby jeszcze się zjawiła sensowna ilość graczy na turku :) )

_________________
Taki trochę crepy typ powrócił ;P


10 Maj 2018, o 06:14
Profil
Chodząca legenda
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 Kwi 2011, o 03:06
Posty: 2255
Miejscowość: Wawa
Podziękowano: 216 razy
Otrzymanych podziękowań: 865 razy
Nick w grze: Szymdaro
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Pomysł na program zlotu
Oczywiście szukanie nie boli, do czego gorąco zachęcam.

http://forum.taern.pl/viewtopic.php?f=70&t=53065

O walkach pvp już sam pisałem, zresztą - ekipa też miała taki pomysł w Turbulencji, wtedy na miejscu rozważaliśmy wspólnie odpalenie kilku walk czy pokazanie postaci.

Wydaje mi się jednak, że to co proponujesz jest niemożliwe do zrealizowania. W jaki sposób gracze z różnych serwerów mieliby wspólnie walczyć w takiej ilości? Przenosić wszystkich chętnych na s0 w trakcie zlotu, organizować turniej?

Jak masz jakieś pomysły to zachęcam do napisania we właściwym temacie założonym przez Torga.

Pozdro

_________________
Mój kanał na YT

Życie jest jak szachy: albo posuwasz królową, albo bijesz konia.
Życie jest jak szachy: najbardziej żałujemy ruchów, których nie możemy cofnąć.
Prawdziwie wolnym człowiekiem jest tylko ten, kto nikogo nie kocha.


10 Maj 2018, o 08:14
Profil WWW
Inżynier
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Cze 2012, o 11:49
Posty: 413
Podziękowano: 220 razy
Otrzymanych podziękowań: 159 razy
Nick w grze: Rughes
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Pomysł na program zlotu
Jakby odpowiednio wcześniej zrobić zapisy, jeszcze przed zlotem i przygotować postacie na s0 to chyba nie powinno być potem problemu na miejscu. Jedynym problemem jaki widze osobiście w tym, to przytaszczyć lapka na zlot, wątpię żebym go nie zgubił/rozwalił/zalał czy coś jeszcze innego z nim zrobił przy takiej zabawie :D I myślę że sporo osób tak pomysli, więc tłumów na takim turnieju chyba by nie było.

A co do nagrody "broń turniejowa" to jest o tyle problem, że jeśli miałaby być dana na zlocie już, to konieczność byłaby zrobienia łuku, miecza, topora, obuchu, kastetów i czegoś dla fizoli, żeby nie było problemu ze wygra np MO, a dostanie skin topora :D Ewentualnie stworzona mogłaby być już po poznaniu zwycięzcy i wręczona za jakiś czas.


10 Maj 2018, o 09:47
Profil
Błądzący w Tunelach

Rejestracja: 8 Mar 2016, o 15:54
Posty: 88
Podziękowano: 43 razy
Otrzymanych podziękowań: 13 razy
Nick w grze: Demonite
Serwer: HardCore
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Pomysł na program zlotu
Lepiej turniej podzielić na przedziały co 10 lvl jeden przedział no bo jak to widzisz że 50lvl walczy z 140lvl o ćwierćfinał?


10 Maj 2018, o 15:49
Profil
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Pomysł na program zlotu
@up daltego taki pomysł ma tyki sens z wczesniejszymi zapisami, ograniczona liczba uczestnikow i jakims kryterium, ktore jest czyms wiecej niz kolejnoscia zapisów.


10 Maj 2018, o 16:04
Błądzący w Tunelach

Rejestracja: 8 Mar 2016, o 15:54
Posty: 88
Podziękowano: 43 razy
Otrzymanych podziękowań: 13 razy
Nick w grze: Demonite
Serwer: HardCore
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Pomysł na program zlotu
@up czyli same 100-140lvl się zapisują to już nie lepiej zrobić przedziały ab każdy miał równe szanse?


10 Maj 2018, o 19:03
Profil
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Pomysł na program zlotu
Nie wiem czy ktokolwiek by chcial ogladac walki małych lvli, poza tym liczy się czas, taki turniej powinien być szybki.


10 Maj 2018, o 19:08
Błądzący w Tunelach

Rejestracja: 8 Mar 2016, o 15:54
Posty: 88
Podziękowano: 43 razy
Otrzymanych podziękowań: 13 razy
Nick w grze: Demonite
Serwer: HardCore
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Pomysł na program zlotu
Czyli powinien być szybki ale nie sprawiedliwy? Przynajmniej 2 przedziały 1-50 51-140 aby było szybko.

Szybko czasami nie znaczy lepiej


10 Maj 2018, o 19:43
Profil
Inżynier
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Lip 2013, o 22:14
Posty: 103
Podziękowano: 32 razy
Otrzymanych podziękowań: 167 razy
Nick w grze: CassidyM
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Pomysł na program zlotu
Ja tego nie widzę. Już pomijając, że kto normalny przynosi lapka na imprezę, gdzie różne rzeczy mogą się zdarzyć, to jeszcze jest taka kwestia, czy wzbudziłoby to jakiekolwiek zainteresowanie widowni. Jak dla mnie walki pvp w Taernie i tak są mało emocjonujące dla osoby postronnej, a gdyby to miało odbywać się na żywo, w normalnym turkowym tempie, gdzie w sumie ludzie by po prostu siedzieli przed laptopami i widzieć te walki mogłaby co najwyżej garstka osób zaglądających co poniektórym przez ramię... No słabiutko.

Zlot trwa tylko jeden dzień, szkoda marnować go na grę. ^^

_________________
Życie jest to opowieść idioty,
pełna wrzasku i wściekłości,
nic nie znacząca.


11 Maj 2018, o 01:23
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 10 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 382 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron