Odpowiedz  [ 4 posty(ów) ] 
 Avatary 
Autor Wiadomość
Taernijczyk z ekwipunkiem
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Sie 2012, o 13:03
Posty: 22
Miejscowość: Ziemia
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 30 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Avatary
Uważam, że w Taern jest wciąż zdecydowanie zbyt mało możliwości wydawania zakupionej platyny, dlatego moją propozycją jest by zostały wprowadzone nowe możliwości kreowania własnego wyglądu.

Przypomnijmy sobie jaki był bum na zmianę wyglądu po wprowadzeniu nowych fryzur, ciekawego makijażu, tatuaży czy biżuteri...
Nie da się ukryć, że jestem dziewczyną i czasem mam ochotę odświerzyć swój image, poszukać czegoś nowego, a przy tak ubogiej liczbie propozycji jedyne o czym już teraz myślę to:
"To już było", "To już widziałam", "To nie jest w moim stylu, nie pasuje do mojej osobowości","To miała tamta więc ja mieć nie będę"...
i można by wymieniać tak jeszcze długo, lecz po co...

Sądzę że doddanie kilku czy nawet kilkunastu nowch rodzajów makijarzu, modnych fryzur, tatuaży czy szałowych kolczyków lub naszyjników nie jest rzeczą trudną, a wywołać może kolejny bum na wspaniałe kreacje, co przyniesie wymierne korzyści tak graczom jak i ekipie Taernu.

Oto kilka moich sugesti jakie udało mi się skompletować, a które jak sądzę nie byłyby trudne do przerysowania :


Image

ImageImage

ImageImage

ImageImage
Image

Image

Image

Image

Image

Image
Image
ImageImage

Image

Image


Image Image
Image Image

Image

Świetnie zdaję sobie sprawę, że nie jest to blog o modzie, lecz weźmy pod uwagę fakt jakim jest psychologię naszego postępowania. Jeżeli coś jest ładne, nam się podoba i w tym czymś czujemy się dobrze, bo odpowiada naszym gustom, czy jest odpowiedzią na nasze potrzeby to automatycznie tego chcemy. Nie zwarzając na koszta, jesteśmy w stanie na to wydać 5, 10 czy nawet 50 platyny, ponieważ to coś prócz tego że jest odpowiedzią na naszą chęć to samo w sobie ją stwarza.
Tu w śród propozycji tych samych od blisko 2 lat takiej odpowiedzi niestety zaczyna brakować, stąd temat i moja gorąca proźba...

I oczywiście nie zapominam o gronie mężczyzn, którzy myślę również chcieli by czego nowego, wystrzałowego, by móc się pokazać z lepszej strony, niestety z braku czasu być może później dołączę kilka propozycji dla Panów ^.-

_________________
Odważni nie żyją wiecznie, lecz ostrożni nie żyją wcale... : )


17 Cze 2014, o 21:01

Podziękowali: masart (17 Cze 2014, o 22:40)
Profil
Pogromca Valdaroga
Awatar użytkownika

Rejestracja: 4 Cze 2011, o 20:32
Posty: 1947
Miejscowość: Wrocław
Podziękowano: 442 razy
Otrzymanych podziękowań: 514 razy
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Avatary
A dla facetów powiększ swoją klatę i bicka za 50 platy xD
Nie no ale jak najbardziej podoba mi się pomysł większego wyboru detali avataru. Aczkolwiek wolałbym żeby zmienione były postacie kobie na "bardziej" kobiece oraz żeby pojawiły się różniące przynajmniej wyglądem kobiece rary. Taka zbroja po założeniu jako magiczna uwidaczniała by walory postaci kobiecych ( wiadomo jakie :P) oraz odpowiednio eksponowała klatę facetów.
Ostrożny byłbym jednak z wprowadzaniem leginsów i spódniczek:P

_________________
Druid 129 i wciąż rośnie:) MO 134 nawalam z fireballa:D
100 level wbity 4.09.2014 :)
"Quis custodiet ipsos custodes?"
Morana ubita na 111 levelu. 21.05.2015 w składzie sh,bb,łuk,ryc...


17 Cze 2014, o 23:44
Profil
Walczący z drzewcami
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Mar 2014, o 17:56
Posty: 408
Miejscowość: Gorzów Wielkopolski
Podziękowano: 72 razy
Otrzymanych podziękowań: 95 razy
Nick w grze: Loth
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Avatary
50 platki -facet jest po silowni
-babeczce mama dała więcej :3

_________________
Loth 100 Druid

Setka wbita: 2016-9-9 22:23


18 Cze 2014, o 08:03
Profil
Błądzący w Tunelach
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 Mar 2013, o 12:02
Posty: 89
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 8 razy
Nick w grze: Naloko
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Avatary
Nie ma to jak celowanie swojego pomysłu do męskiej części ekipy.

Mnie tam "męski" wygląd kobiet nie przeszkadza, ale zgadzam się, że w późniejszym etapie gry (najwcześniej od dotarcia do Alarilu) kobiety mogłyby wyglądać coraz bardziej kobieco (odpowiednio dla danej profesji. Ciężko żeby Łuczniczka, Barbażynka oraz Rycerka wyglądały wyjątkowo kobieco), a nawet chętnie bym zobaczyła elementy ekwipunku, których możliwość noszenia wymagałaby określonej płci.

_________________
Rany zadane na ciele, tak jak powiedzieli, w imie...
Rany zadane sercu, są początkiem, końca!
Rany zadane duszy, i ty wiesz, iż to wie gdzie moje...
Rany zadane mojemu życiu, przeklinające głośno, niczym chaos!


19 Cze 2014, o 20:52
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 4 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 347 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron