Odpowiedz  [ 5 posty(ów) ] 
 Wersja HD 
Autor Wiadomość
Błądzący w Tunelach
Awatar użytkownika

Rejestracja: 3 Lip 2012, o 13:05
Posty: 127
Podziękowano: 212 razy
Otrzymanych podziękowań: 150 razy
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
Post Wersja HD
Witam. Potraktujcie to jak propozycje badz skarge jak uwazacie. Nowa wersja HD moim zdaniem jest niedopracowana i irytujaca. Nie chce mi sie juz po kazdym relogu ciagle jej wylaczac, powinno byc na odwrot. Proponuje aby przy wchodzeniu do gry byla stara "widocznosc" z mozliwoscia rozszerzenia. Jak dla mnie stara widocznosc jest dobra i wystarczyloby przesunac 2 paski dalej w lewa strone aby zyskac 1/6 wiecej widocznosci. Poza tym me oko meczy konwojent,gildie,depo itd. Jedyne co jest fajne w tej wersji HD to tla walk nic innego.

_________________
You can't kill me cause I was born dead
Mag Ognia - 116LvL


25 Cze 2014, o 14:12

Podziękowali: 3 Elfnocy (25 Cze 2014, o 18:54), Hebrot (25 Cze 2014, o 18:51), ismaellamare (25 Cze 2014, o 18:50)
Profil
Uciekinier Taernijczyk

Rejestracja: 8 Maj 2013, o 18:17
Posty: 7
Podziękowano: 2 razy
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Wersja HD
Mam ten sam bol irytuje mnie potrzeba zmiany ekranu za kazdym razem jak wchodze do gry... Albo powinno zapamietywac ostatnio znana wersje tzn w moim przypadku nie hd i tak wczytywac przy nowym wejsciu... Albo tak jak mowisz startowac od dawnego ekranu... To troche bez sensu ze za kazdym razem jak relogam skaczac jakies stworki itp itd musz klikac na zmiane tego ekranu co jest naprawde frustrujace i z checia uderzyl bym wtedy kogos w twarz:/


25 Cze 2014, o 18:50
Profil
Jedną nogą w Haligardzie

Rejestracja: 5 Gru 2013, o 12:19
Posty: 36
Podziękowano: 84 razy
Otrzymanych podziękowań: 6 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Wersja HD
Po prostu niech zrobią tak żeby system zapamiętywał ostatnio zapisany ekran tzn czy HD czy nie. Mi się HD bardzo podoba i nic złego powiedzieć nie mogę.


25 Cze 2014, o 19:06
Profil
Błądzący w Tunelach
Awatar użytkownika

Rejestracja: 3 Lip 2012, o 13:05
Posty: 127
Podziękowano: 212 razy
Otrzymanych podziękowań: 150 razy
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Wersja HD
Kumuluszek napisał(a):
Po prostu niech zrobią tak żeby system zapamiętywał ostatnio zapisany ekran tzn czy HD czy nie. Mi się HD bardzo podoba i nic złego powiedzieć nie mogę.

Masz racje, zadowoliloby to i zwolennikow HD jak i tych, ktorym to przeszkadza. Ja osobicie wole miec mniejszy ekran gry i rozciagnac sobie chat na jedna z bocznych sceneri ekranu gry tak aby go co chwile nie otwierac/zamykac. Wyglada to tak http://scr.hu/0af6/myd4c w wersji HD gdzie by nie przykladac to mi przeszkadza http://scr.hu/0af6/tbirl , http://scr.hu/0af6/hg60h dlatego wole stara wersje, dla mnie wygodniejsza.

_________________
You can't kill me cause I was born dead
Mag Ognia - 116LvL


25 Cze 2014, o 19:34
Profil
Jedną nogą w Haligardzie

Rejestracja: 5 Gru 2013, o 12:19
Posty: 36
Podziękowano: 84 razy
Otrzymanych podziękowań: 6 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Wersja HD
Po prostu niech ekipa jak będzie poprawki po upku robić to weźmie to pod uwagę :)


26 Cze 2014, o 19:28
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 5 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 149 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron