Odpowiedz  [ 6 posty(ów) ] 
 Expienie psycho - propozycja dla graczy i twórców 
Autor Wiadomość
Jedną nogą w Haligardzie

Rejestracja: 23 Lip 2011, o 00:35
Posty: 27
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 6 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Expienie psycho - propozycja dla graczy i twórców
Witam,

każdy posiadacz expi psycho, większość masowo morduje miśki, bazowo misiek daje 15 expa zdaje się za solo, na hlvl nie jest to żadne wyzwanie tylko bezsensowne walenie w zegar i w zależności od ekipy runda lub dwie i następny. Wbicie powiedzmy1k expa kosztuje masę czasu, jednak nie stwarza żadnych problemów.

Proponowałbym zrobienie mobka np na szczycie wieży, jakiś tam wróbel, niech dropi same eski + epiki aby nie trzeba było rarów dorabiać, umki niech ma miśka i powiedzmy hp x3 czy nawet x5 - obstawa tak samo. Jego baza niech wynosi 450 expa na psycho.

Aby nie psuć mięsnego biznesu i dać zarobić właścicielowi gry aby tego wróbla przywołać musimy udać się do Sany i sporządzić specjalną karmę 30 mięsek + plata ( nwm 20, 30, 50) - 30 mięsek to 30 miśków czyli te 450 expa bazowo, dokładając deczko platy mamy ten sam efekt tylko skracamy czas - nie psujemy balansu, nie psujemy zarobku na mięskach - dajemy tylko opcję skrócenia czasu dla tego samego efektu, opcja płatna extra .


2 Lip 2014, o 11:56
Profil
Błądzący w Tunelach
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Lut 2013, o 19:43
Posty: 132
Miejscowość: Drugi Krąg Piekielny
Podziękowano: 82 razy
Otrzymanych podziękowań: 65 razy
Nick w grze: Tehawanka
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Expienie psycho - propozycja dla graczy i twórców
Pomysł niby dobry, ale zaoszczędza mnóstwo czasu, przez co wielu graczy osiągnęło by niebywale potężne psycho... Zepsułoby to sens psycho. Przecież chodzi o to, żeby spędzić masę czasu bijąc bezsensownie miśka. Nie wspomnę o placie na poty - paliwo drożeje ;>

_________________
Adhibe rationem difficultatibus.


2 Lip 2014, o 13:33
Profil
Chodząca legenda
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 Kwi 2011, o 03:06
Posty: 2255
Miejscowość: Wawa
Podziękowano: 216 razy
Otrzymanych podziękowań: 865 razy
Nick w grze: Szymdaro
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Expienie psycho - propozycja dla graczy i twórców
Są zlecenia i DQ dające sporo psycho expa - za latarnie jest chyba 180. Poza tym jak czuliby się wszyscy, którzy swój czas poświęcili na miśka? Teraz byłby nie fair znów zmieniać opcję wykorzystywania mięsek. Dwukrotnie psychoexp był tam utrudniany, teraz proponujesz ułatwienie, moim zdaniem niepotrzebnie. Obiektywnie nie wydaje mi się to dobrą opcją, niestety.

A wbrew komentarzowi sam nie mam właściwie nic innego do robienia w grze, tylko expię psycho. I chociaż Takie mega ułatwienie byłoby dla mnie extra, bo czasu na granie nie mam za wiele, to spowodowałoby, że pewnie bym całe eq wyexpił na 8 za miesiąc. A nie o to chodzi. Wyexpienie itemów musi być kosztowne, zarówno w walucie jak i nakładzie czasowym.

Pozdrawiam

_________________
Mój kanał na YT

Życie jest jak szachy: albo posuwasz królową, albo bijesz konia.
Życie jest jak szachy: najbardziej żałujemy ruchów, których nie możemy cofnąć.
Prawdziwie wolnym człowiekiem jest tylko ten, kto nikogo nie kocha.


2 Lip 2014, o 17:22
Profil WWW
Duma Forum!
Awatar użytkownika

Rejestracja: 5 Paź 2010, o 21:19
Posty: 4832
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 232 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Expienie psycho - propozycja dla graczy i twórców
Z wielu powodów od czysto ekonomicznych poprzez gameplayowe na logicznych skończywszy pomysł nie ma szans przejść.

_________________
Kreatywność, obiektywizm, optymizm = TESTER!

The First 100 lvl on the Lands of Taern - at 114 the Career has been sacrificed.


2 Lip 2014, o 17:49

Podziękowali: ArGes (2 Lip 2014, o 18:03)
Profil
Współpracownik Gnarla
Awatar użytkownika

Rejestracja: 9 Cze 2013, o 16:48
Posty: 198
Miejscowość: BDG
Podziękowano: 252 razy
Otrzymanych podziękowań: 313 razy
Nick w grze: ArGes
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Expienie psycho - propozycja dla graczy i twórców
Również jestem na nie.

Farmiąc misia pod psycho wystarczy pomyslec i wyjdzie sie lepiej jak solowanie i tylko 15 expa na rar..
Idąc na misia powiedzmy 100 x zabieram ze sobą nupki do 40 lvl ( dt/ryc wazne czy z petami czy bez) ,wtedy za jednego miska przy naciaanym pt wyciagne nawet 28 expa na psycho, pomnozyc to przez 100 misków i juz jest spora sumka, ponadto kazdy nupek oddaje mi jednego rara w razie dropu w zamian splaty za wstęp :P

Dodam,że idąc na misia trza się tez nastawić na to ze wpadną nam jakies eskowe rary więc to juz jest na wiekszy + niż pomysł autora z pseudo wróbelkiem.. Na epik też zawsze mozna się napalić :d

Generalnie wole stary sposób expienia psycho na misku, zawsze można pokombinować nad alternatywnym boskiem z podobnym funkcjonowaniem dla Hlvl :)

_________________
"Ból jest tymczasowy...może trwać minutę, godzinę , dzień, miesiąc a nawet rok...Lecz w końcu ustąpi...
Natomiast gdy sie poddam , będzie trwał wiecznie"


2 Lip 2014, o 18:03
Profil
Jedną nogą w Haligardzie

Rejestracja: 23 Lip 2011, o 00:35
Posty: 27
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 6 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Expienie psycho - propozycja dla graczy i twórców
Dark_Woolf - potków od czasu podniesienia wysypu skrzynek to mam 10k i nie jestem wcale wyjątkiem.

Jak psujesz sens psycho skoro masz dielektryki na jeszcze szybszy exp, masz zlecka na 110+ - tu zamieniasz trochę czasu kosztem platy.


Szymdaro - zmiany po czasie mówisz są nie fair, a jak ja ponad dwa lata męczyłem się DR i na jednym upku wykręcili mi go do góry nogami, nie mówię o PVP tu nie odczułem strasznej zmiany, ale latanie na bosy to już zupełnie inna bajka i inne wymagania dla dr, wielkie hasło " dr może solować.." straciło ważność na połowie bosów ( przy średnim dr który nie miał z tym problemów).

Willy - ekonomiczne, twój wybór zarobek twórcy, ale twoja odpowiedź to dla mnie czarna magia- nie łapię nic :)


ArGes - bierzesz 4x35lvl i masz na jeden rar 30 expa, jak expisz 4 rary dostajesz 4x8=32 sumy z 1 miśka

Mówicie utarta sensu expienia, zmiana szans itd - czy równe szanse mam ja pracując i 14 latek który tnie całe wakacje na miśkach :) Czy naprawdę wykoksicie psycho w miesiąc skoro na dwa ost lvl to trzeba tego od ... i trochę

Czy poważnie potrzebując ubić 10k miśków ( znajomi po tyle ubitych mają) zainwestujesz 16k platy aby to deko przyspieszyć ?


Osobiście mam wywalone na exp psycho, w rok udało mi się wyexpić jeden na 6 drugi na 5 a trzeci na 4 lvl :)


3 Lip 2014, o 14:54
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 6 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 341 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron