Odpowiedz  [ 6 posty(ów) ] 
 Zielone pole 
Autor Wiadomość
Taernijczyk z ekwipunkiem

Rejestracja: 27 Paź 2012, o 19:00
Posty: 11
Miejscowość: ******
Podziękowano: 7 razy
Otrzymanych podziękowań: 21 razy
Nick w grze: Kichak
Odpowiedz z cytatem
Post Zielone pole
Co do zielonego pola, jest miejsce gdzie można by je wprowadzić zamiast żółtego, a mianowicie w dolnym kemenak w pobliżu mistrza Arkanegrina, w odległości rozmowy z nim. Miałoby to zapobiec rozsypaniu się drużyny spowodowanej atakiem kogoś na jednego z jej członka w czasie wejścia na instancje DZ. A takie ataki mogą się zdarzyć podczas wojny (sam byłem w takiej ekipie co się rozsypała, kiedy ktoś zaatakował, a prowadzący wszedł do instancji nieświadomy tego, że sam wchodzi). Zapobiegło by to utracie złota, lub perły... nie jest to niby majątek, ale potrafi zdenerwować i opóźnić taką wyprawę.

_________________
Dubhenn haern am glandeal, morc'h am fhean aiesin.
Mój błysk przebije ciemności, moja jasność mroki rozproszy.


[ ALiien ]: widać, że nie ryc tylko paladyn


24 Lip 2014, o 13:48
Profil
Współpracownik Gnarla
Awatar użytkownika

Rejestracja: 9 Cze 2013, o 16:48
Posty: 198
Miejscowość: BDG
Podziękowano: 252 razy
Otrzymanych podziękowań: 313 razy
Nick w grze: ArGes
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Zielone pole
Cała propozycje opierasz tylko i wyłacznie na wojnie? Logiczne ze podczas wojny tylko na zielonym polu nie wolno sie bić.
Teraz wyobraz sobie,że zgodnie z tym co piszesz powinno sie wprowadzic zielone pola wszedzie przed instami by temu zapobiec. Wybierz się na nowe , gdzie przed wejsciem jest czerwone :P

Jestem na nie dla pomysłu.

_________________
"Ból jest tymczasowy...może trwać minutę, godzinę , dzień, miesiąc a nawet rok...Lecz w końcu ustąpi...
Natomiast gdy sie poddam , będzie trwał wiecznie"


24 Lip 2014, o 13:52
Profil
Walczący z drzewcami
Awatar użytkownika

Rejestracja: 1 Paź 2011, o 15:38
Posty: 249
Miejscowość: Daleko
Podziękowano: 150 razy
Otrzymanych podziękowań: 472 razy
Nick w grze: Brigitte
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Zielone pole
ArGes napisał(a):
Cała propozycje opierasz tylko i wyłacznie na wojnie? Logiczne ze podczas wojny tylko na zielonym polu nie wolno sie bić.
Teraz wyobraz sobie,że zgodnie z tym co piszesz powinno sie wprowadzic zielone pola wszedzie przed instami by temu zapobiec. Wybierz się na nowe , gdzie przed wejsciem jest czerwone :P

Jestem na nie dla pomysłu.



Mu chodzi tylko o dz, bo tam musisz płacić za wejście i jest łatwo dostępne...

_________________
LARKAS
Brigitte
74 VD
Mordoorr 27 BB
"...and we don't know why
we fear, how we feel inside..."


28 Lip 2014, o 15:19
Profil
Błądzący w Tunelach
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 Sty 2013, o 14:47
Posty: 119
Podziękowano: 23 razy
Otrzymanych podziękowań: 11 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Zielone pole
Witam

Pomysł bardzo dobry w ogóle w miastach powinno być all zielone pole żeby można było się po nich normalnie poruszać . Miasto musi być czymś bezpiecznym , a poza granicami hulaj dusza :P . Taki kawałek zielonego pola przy npcu ułatwi wejście do DZ , ponieważ jak już jest wojna to nie zawsze all w gildii jej chciało i próbują normalnie grać ale dochodzi do tego że każdy się ukrywa .

_________________
VD 120 +

Czegoś nie potrafisz to rób to częściej i więcej żeby przełamywać progi w codziennym Życiu


1 Sie 2014, o 10:34
Profil
Błądzący w Tunelach
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Lip 2013, o 10:16
Posty: 87
Podziękowano: 184 razy
Otrzymanych podziękowań: 76 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Zielone pole
ArGes napisał(a):
Cała propozycje opierasz tylko i wyłacznie na wojnie? Logiczne ze podczas wojny tylko na zielonym polu nie wolno sie bić.
Teraz wyobraz sobie,że zgodnie z tym co piszesz powinno sie wprowadzic zielone pola wszedzie przed instami by temu zapobiec. Wybierz się na nowe , gdzie przed wejsciem jest czerwone :P

Jestem na nie dla pomysłu.


Nie wszędzie , nie za wszystkie instancje płacisz i z niektórych da się wyjść , tam zielone jest potrzebne

_________________
tu podpis, za którego dostałem bana, bo gdy moderator poprosił o zmianę postanowiłem się z nim droczyć zamiast posłuchać


8 Sie 2014, o 14:30
Profil
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Zielone pole
viewtopic.php?f=121&t=26135&p=181846&hilit=zielone+pole+DZ#p181846
Pomysł bym ale jak widać nie wszedł w życie


8 Sie 2014, o 15:07
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 6 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 357 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron