Odpowiedz  [ 9 posty(ów) ] 
 Arena 
Autor Wiadomość
Uczeń Simona

Rejestracja: 28 Maj 2012, o 19:18
Posty: 56
Podziękowano: 2 razy
Otrzymanych podziękowań: 66 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Arena
Mamy fajna arene w trentis, ktorej nikt nie odwiedza.
Proponuje ekipie (lipie) stworzenie jakiegos systemu nagradzania.
Np Dodanie jakiegos tytułu w stylu mistrz areny
taki gracz bylby zobowiazany do minimum 5 walk dziennie i jesli przez miesiac by obronil ten tytul to dostawal by jakis unikatowy skin
a dobieranie przeciwnikow bylo by losowe zeby nikt nie ustawial walk i na podobyn poziomie np jakies przedzialy porobic czy cosik :*


7 Paź 2014, o 11:05

Podziękowali: DruidzkieŚci (7 Paź 2014, o 21:37)
Profil
Inżynier

Rejestracja: 9 Maj 2013, o 00:25
Posty: 384
Podziękowano: 394 razy
Otrzymanych podziękowań: 255 razy
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Arena
Jak to nikt nie odwiedza? :P sam bywam tam 5 razy w tygodniu :D
Pomysł sam w sobie fajny, ale będzie sztuczne nabijanie zwycięstw, nie liczyłbym na uczciwość ze strony naszych graczy :roll:


7 Paź 2014, o 11:13
Profil
Uczeń Simona

Rejestracja: 11 Wrz 2014, o 10:12
Posty: 66
Miejscowość: Wlkp
Podziękowano: 20 razy
Otrzymanych podziękowań: 38 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Arena
Choć się na pvp nie znam powiem tak: arena w trentis jest stworzona oczywiście do oro ale chyba raczej głównie pod turki :) Od pokazywania kto tu jest koxem są tzw. czachy, tarcze i cholera wie co tam jeszcze. I jak dla mnie jest to nie potrzebne mieszanie w papierach o jakiś mistrzach areny..

Jestem na: NIE!

Pozdrawiam.

_________________
Nikt cię do niczego nie zmusza


7 Paź 2014, o 11:16
Profil
Współpracownik Gnarla
Awatar użytkownika

Rejestracja: 9 Cze 2013, o 16:48
Posty: 198
Miejscowość: BDG
Podziękowano: 252 razy
Otrzymanych podziękowań: 313 razy
Nick w grze: ArGes
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Arena
Hmm
Ja jestem innego zdania. Sam na arene nie chodze chociażby z takiego powodu jak bezsensowny limit walk. Więcej satysfakcji dają nam dzisiaj czarne pola przez co arena jest mięjscem odwiedzanym głownie na turkach.
Wprowadzenie jakichkolwiek zmian w systemie nagradzania byłoby jak najbardziej przekonujący , jednak Nie ,żeby były to skiny ;p

Może w odległej przyszłości będzie mozna wywalczyć turniejowe itemy które zapełniłyby puste pole w eq.

_________________
"Ból jest tymczasowy...może trwać minutę, godzinę , dzień, miesiąc a nawet rok...Lecz w końcu ustąpi...
Natomiast gdy sie poddam , będzie trwał wiecznie"


7 Paź 2014, o 11:38
Profil
Błądzący w Tunelach
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Paź 2010, o 08:25
Posty: 104
Podziękowano: 17 razy
Otrzymanych podziękowań: 47 razy
Nick w grze: Deckard
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Arena
Na s1 startuje liga profesji w której nagrody mają być unikalne (skiny, pety ?). W każdym razie podobny pomysł jest realizowany.

_________________
Mag Ognia 140lvl Tolnor
Plox 127lvl Hohgrat 128 Tłuk 131lvl


7 Paź 2014, o 12:13
Profil
Uczeń Simona
Awatar użytkownika

Rejestracja: 7 Sty 2012, o 15:15
Posty: 79
Miejscowość: Wiesenbach [DE]
Podziękowano: 67 razy
Otrzymanych podziękowań: 27 razy
Nick w grze: NacpionyRob
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Arena
Tez ostatnio zastanawialem sie nad arena i systemem moze AP (Arena Points),za ktos mozna bylo by cos odebrac. Pozostala tylko kwestia "nabijania" punktow. Moze limit jakis,walk z danym graczem,np do walki+rewanz,okreslenie jakiegos rate w ktorego przedziale moglibysmy walczyc ,np pierwszy stopien 0~100,drugi 101~200,trzeci 201~300 itd,utrudnilo by to nabijanie pkt. Skoro po kilku walkach rate postaci wygrywajacej wynosilo by powyzej stu,a przegrywajacej ponizej. Pomysl sam w sobie fajny,tylko zapewne pracochlonny.

_________________
”Est Solarus Oth Mithas”

Nick: NacpionyRob
Gildia: WiecznyChillout
Poziom: 60+

Spoiler:


7 Paź 2014, o 13:46
Profil
Walczący z drzewcami
Awatar użytkownika

Rejestracja: 1 Paź 2012, o 19:14
Posty: 271
Miejscowość: Gromakowice
Podziękowano: 12 razy
Otrzymanych podziękowań: 37 razy
Nick w grze: PLpenguin
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Arena
Ja myslalem o tych calych Arena Poitsach wymyslilem cos przyzwoitego:
Rangi i eQ pod PvP:
eQ pod PvP dzialalo by na tej zasadzie ze wraz z lvlem zwiekszaja sie statystyki w eQ lecz dzialaja one jedynie na PvP, gdy walczyc tym eQ na PvE dzialaja jak eQ sklepowe na 30lvl.
AP nie da sie przelewac na inne postacie itd...
Rangi: Sa wskaznikiem naszej bitewnosci na arenach :P gdy zdobedziemy odpowiednia range dostajemy bonus do resów (lecz znikomy moze 10 na range) a takze mozliwosc kupna eQ pod PvP, myslalem o takim oznaczaniu jak: brak rangi, ranga E,D,C,B,A i ew. S jak super xD
Za zajecie miejsc w turniejach i wygrane turnieji oprocz zlota i platy otrzymujemy także AP. To na razie tyle :P


8 Paź 2014, o 08:17
Profil
Jedną nogą w Haligardzie

Rejestracja: 17 Wrz 2014, o 21:54
Posty: 25
Podziękowano: 6 razy
Otrzymanych podziękowań: 15 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Arena
Według mnie potrzebne są tylko 2 zmiany dot. areny "na już" tj. możliwość odświeżania bez konieczności wychodzenia i ponownego wchodzenia (na dłuższą metę dosyć frustrujące) oraz zlikwidowanie limitu a w zamian za to wprowadzenie limitu walki z jedną postacią np. 5 co także pomoże uniknąć " sztucznego" nabijania xp. Nie są to chyba jakieś bardzo wymagające zmiany. Arena dla mnie jest bardziej ciekawszą opcją pvp aniżeli gra "na zewnątrz", przede wszystkim mam pewność że opononent nie zwolni "bloka" oraz po ewentualnej porażce nie muszę sięod nowa "regenerować". Jest też gwarancja że żaden "hojrak" po walce mnie nie zaatakuje (co niestety dość często się zdarza). Ewentualne "bonusy arenowe" nie zmienią w jakimś znacznym stopniu obecne stanu graczy na arenie gdyż musiałyby być to naprawdę ciekawe i opłacalne przedmioty czy cokolwiek innego a to jak wiemy nasz ekipa niezbyt chętnie wprowadza :-) Nie widzęnatomiast przyszłości w oddzielaniu eq na pve i pvp. Na wiki można zobaczyć że jakieś typowe pod pvp przedmioty są, ale to pojedyncze itemki i ja osobiście takich nigdzie nie widziałem;-) Swoją drogą to sety "robią" za przedmioty pvp, z tym że sprawdzają się każdej z rodzaju walk.


8 Paź 2014, o 09:54
Profil
Błądzący w Tunelach

Rejestracja: 22 Wrz 2013, o 12:23
Posty: 157
Miejscowość: Pobiedziska (Wielkopolska)
Podziękowano: 53 razy
Otrzymanych podziękowań: 22 razy
Nick w grze: CordingMilq
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Arena
Jestem na tak urozmaici gre i pozwoli na utrzciwa gre

_________________
s4->s7->s.Ostlor


LowcaZguby s4
lev-51 łuk
s4/s7 Jeże FOREVER


CordingMilq s7
Lev-51 luk =on
Turek miejsce... 4 :P


8 Paź 2014, o 13:50
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 9 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 477 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron