Odpowiedz  [ 3 posty(ów) ] 
 Turnieje Gildiowe o tytul najlepszej 
Autor Wiadomość
Uciekinier Taernijczyk

Rejestracja: 15 Maj 2013, o 13:57
Posty: 7
Podziękowano: 10 razy
Otrzymanych podziękowań: 3 razy
Nick w grze: uchihaobito
Odpowiedz z cytatem
Post Turnieje Gildiowe o tytul najlepszej
Witam


A wiec wpadlem na pomysl aby zrobic cos w rodzaju turnieju gildiowego, lub eventu cos w tym stylu.
Zabawa polegalaby na serii roznych konkursow w ktorym udzial braly by gildie Quizy lub cos w tym stylu, za kazdy udana odpowiedz badz konkurencje dana gildia dostawala by punkty, to byloby czyms w rodzaju kwalifikacji.
Po zliczeniu punktow top 5(lub do ustalenia ile tych top by bylo) odbylby sie turniej 5vs5 oczywiscie gildiowo no i zwycieska gildia mialaby tytul najlepszej naservie. Nagroda to jakies duperele dla gild typu prest, zloto i plata dla gildii na buffki czy jedzenie dla petow.

*quizy lub konkursy eliminacyjne polegalyby np. Zdropieniu danego rara z danego bossa (np. Pysk z wonsza) oczywiscie w skladzie 5x ludzi z danej gildii, albo ubicie czempa (mamuta na stoku) gildiowo. Oczywiscie kto pierwszy zgarnia najwiecej punktow i cos w ten desen. Zabawa trwalaby pare dni oczywiscie i sprawilaby WIEEELE (xD) frajdy.

Sorka,wiem ze pisze tak ze ciezko mnie zrozumiec ale mam nadzieje ze jakos sobie poradzicie zeby to rozszyfrowac.Oczywiscie wszystko do wiekszego rozwiniecia to tylko jest pomysl.

Co o tym sadzicie?

Pozdrawiam

ps. nie mam polskich znakow


20 Sie 2014, o 23:59
Profil
Pogromca Valdaroga

Rejestracja: 4 Kwi 2011, o 23:13
Posty: 1301
Podziękowano: 26 razy
Otrzymanych podziękowań: 502 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Turnieje Gildiowe o tytul najlepszej
viewtopic.php?p=96706#p96706


21 Sie 2014, o 00:10
Profil
Błądzący w Tunelach
Awatar użytkownika

Rejestracja: 2 Mar 2012, o 21:22
Posty: 96
Miejscowość: Oxenfurt
Podziękowano: 109 razy
Otrzymanych podziękowań: 157 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Turnieje Gildiowe o tytul najlepszej
No proszę bardzo, skoro raz było czemu nie powtórzyć? Chyba, ze jakiś niewypał wyszedł. Ale nawet jeśli... w końcu do 3x sztuka :p


21 Sie 2014, o 00:20
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 3 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 430 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron