Odpowiedz  [ 11 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna
 Zmiana wyglądu osiągnięć 

Czy jesteś za przedstawioną zmianą osiągnięć?
Jestem za! 69%  69%  [ 18 ]
Nie, ponieważ... 31%  31%  [ 8 ]
Razem głosów : 26

 Zmiana wyglądu osiągnięć 
Autor Wiadomość
Taernijczyk z ekwipunkiem

Rejestracja: 16 Lis 2014, o 20:26
Posty: 12
Podziękowano: 21 razy
Otrzymanych podziękowań: 20 razy
Nick w grze: ravdruid
Odpowiedz z cytatem
Post Zmiana wyglądu osiągnięć
Witam. Chciałbym zaproponować inny sposób osiągnięć. Aby było bardziej czytelnie mógłby wyglądać a`la lista wydanej platyny. Po lewej nazwa bossa/czempa po prawej liczba ubitych. To wszystko. Bez żadnych tekstów typu: "Zjadacz żaru". Poza tym w osiągnięciach nie powinna być uwzględniana liczba ubitych bandytów, wilków, pająków, leśnych duszków, zedów etc. bo to chyba nie jest nikomu do niczego potrzebne. Ważne jest dodanie tam bossów/czempów które nie są liczone teraz. Co o tym myślicie?

_________________
S7: Ravłucznik (41 i postać usunięta)
S7: Ravdruid (65 i na razie stoi w miejscu)


Ostatnio edytowany przez rav_taernijczyk 11 Gru 2014, o 15:02, edytowano w sumie 2 razy



11 Gru 2014, o 09:05
Profil
Uczeń Simona

Rejestracja: 4 Mar 2013, o 17:24
Posty: 52
Podziękowano: 26 razy
Otrzymanych podziękowań: 90 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Zmiana wyglądu osiągnięć
Zmiany jakie bym widział w osiągnięciach to bardziej czytelne nazwy tego co ubiliśmy.

Nie wywalał bym z osiągnięć bandytów/wilków/pająków. Fajnie jest zerknąć i zobaczyć że ma się 150k wilczków na końce :D

Ewentualnie do rozważenia jakieś upominki w postaci inhi/flaszek za zdobycie max poziomu osiągnięcia.

Innym pomysłem jest np. by po ubiciu np 1k ichi na wszystkich czatach (jak to ma drop epika) wyskakiwała informacja "moooo zdobył osiągniecie kiler ichi - gratulujemy masz darmowe wejście do domu uciech/ Roman ma beczułkę darmowego bimbru dla ciebie" :D


11 Gru 2014, o 10:55

Podziękowali: rav_taernijczyk (11 Gru 2014, o 15:02)
Profil
Taernijczyk z ekwipunkiem
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 Lis 2014, o 13:08
Posty: 23
Podziękowano: 5 razy
Otrzymanych podziękowań: 2 razy
Nick w grze: SzczurLuk
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Zmiana wyglądu osiągnięć
jeestem za !! (dodaj ankiete)


11 Gru 2014, o 12:51

Podziękowali: rav_taernijczyk (11 Gru 2014, o 15:02)
Profil
Błądzący w Tunelach
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 Lut 2014, o 23:46
Posty: 107
Miejscowość: Budziska
Podziękowano: 101 razy
Otrzymanych podziękowań: 35 razy
Nick w grze: CarrtyXeen
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Zmiana wyglądu osiągnięć
Jestem jak narbardziej ZA
W takiej formie byłoby bardziej czytelne i bedzie można łatwiej poszukać jakieś dane ośiągniecie.

_________________
"Pomagaj innym, bo nie wiadomo kiedy ty bedziesz potrzebował pomocy"

Image


11 Gru 2014, o 17:05

Podziękowali: rav_taernijczyk (12 Gru 2014, o 12:52)
Profil
Błądzący w Tunelach
Awatar użytkownika

Rejestracja: 5 Gru 2011, o 17:42
Posty: 112
Miejscowość: Mokradła
Podziękowano: 57 razy
Otrzymanych podziękowań: 30 razy
Nick w grze: Spectrum
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Zmiana wyglądu osiągnięć
Podpisuję się pod tym rękami i nogami. Kiedyś wypowiadałem się na ten temat i mam takie samo zdanie, co autor tematu. Wolałbym w osiągnięciach widzieć tylko ubite czempy/bossy, bo na dzień dzisiejszy nie wszystkie bossy są umieszczane w osiągnięciach, lub jeżeli są to pod dziwną nazwą.

Co do systemu nagród za osiągnięcia, moim zdaniem to fajny pomysł jako dodatek, bo tak na prawdę nikt nie będzie na to patrzył i ciężko by było dobrać odpowiednie nagrody za dane osiągnięcia, by nie przesadzać i równocześnie zachęcić do kompletowania osiągnięć.


11 Gru 2014, o 17:17

Podziękowali: 2 Lehmar (16 Gru 2014, o 05:02), rav_taernijczyk (12 Gru 2014, o 12:52)
Profil
Taernijczyk z ekwipunkiem

Rejestracja: 25 Paź 2014, o 23:52
Posty: 22
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 1 raz
Nick w grze: Sephres
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Zmiana wyglądu osiągnięć
Jestem na tak.
Można by ustawić tak jak spis rarów na wiki. Tylko zamiast zjeżdżania przewijanie stron
Dodatkowo po prawej stronie prócz liczby zabić można by wrzucić listę zdobytych rarów.
Dodatkowo można by wprowadzić podział na bossy i czempy i przykładowo po kliknięciu w osiągnięcia wyskakiwałyby się 2 dymki (jeden z obrazkiem jednego z bossów, drugi z jednym z czempów) po czym natąpiłoby przejscie na daną liste


11 Gru 2014, o 18:55

Podziękowali: rav_taernijczyk (12 Gru 2014, o 12:52)
Profil
Uciekinier Taernijczyk

Rejestracja: 9 Gru 2014, o 02:04
Posty: 7
Podziękowano: 6 razy
Otrzymanych podziękowań: 2 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Zmiana wyglądu osiągnięć
Witam.
Jestem przeciwny temu pomysłu, ponieważ nazwy tych osiągnięć dodają klimatu do gry.
Według mnie lepsze by było to, że dane osiągnięcie byłoby opisane na wiki Taernu.
Lecz dobry pomysł ma moooo. :)

Pozdrawiam.

_________________
"Śmierć nie jest wydarzeniem z życia,
śmierci się nie przeżywa" - L.Wittgenstein


12 Gru 2014, o 03:31

Podziękowali: 2 rav_taernijczyk (12 Gru 2014, o 12:52), Vendetta (12 Gru 2014, o 22:42)
Profil
Współpracownik Gnarla
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 Kwi 2013, o 14:55
Posty: 173
Miejscowość: Gdańsk
Podziękowano: 18 razy
Otrzymanych podziękowań: 35 razy
Nick w grze: Crazyzdf
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Zmiana wyglądu osiągnięć
nie po to wbijalem po 5 k kazdego potwoofra z listy aby teraz na twoja zachcianke to zniklo...

puknij sie w czolo . bossy mowisz? chcesz wyzwania idz ubij 5 k zedow bedziesz mial sie czym wtedy chwalic bo na bossy i tak bedziesz lazil


12 Gru 2014, o 11:41

Podziękowali: rav_taernijczyk (12 Gru 2014, o 12:52)
Profil WWW
Taernijczyk z ekwipunkiem

Rejestracja: 16 Lis 2014, o 20:26
Posty: 12
Podziękowano: 21 razy
Otrzymanych podziękowań: 20 razy
Nick w grze: ravdruid
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Zmiana wyglądu osiągnięć
Crazyzdf napisał(a):
nie po to wbijalem po 5 k kazdego potwoofra z listy aby teraz na twoja zachcianke to zniklo...


Nie chodzi o usunięcie osiągnięć i wbijanie ich od nowa. Będziesz miał tyle samo zabitych bossów, ale wygląd osiągnięć będzie zmieniony na bardziej czytelny. A co do zmiany nazw to ok, niech będzie np:"Izolator", ale zmieniony na:"Duch Zimna - Izolator" (Nie wiem nawet czy ten izolator to do ducha zimna czy energii)

_________________
S7: Ravłucznik (41 i postać usunięta)
S7: Ravdruid (65 i na razie stoi w miejscu)


12 Gru 2014, o 12:50
Profil
Współpracownik Gnarla
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 Kwi 2013, o 14:55
Posty: 173
Miejscowość: Gdańsk
Podziękowano: 18 razy
Otrzymanych podziękowań: 35 razy
Nick w grze: Crazyzdf
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Zmiana wyglądu osiągnięć
jestem za zmiana wygladu ale tabelka to lipa...

jestem za bonusami jak np procenty do expa czy zlota za dany stopien osiagniecia

ale jestem przeciwny usunieciu czegokolwiek z listy ..

to sa wyczyny ubic 5k goblinow a ubicie 5k zedow to legenda ktora malo kto moze sie szczycic to samo tyczy sie reszty mobkow ktore sa, bandyci czy psy tez sa potrzebne .

sprobujcie pobic granice w tych minimalach a nie szczycicie sie ubiciem 10k rybek bo to zaden wyczyn.

sama lista bossow i czempionow faktycznie mogla by byc na osobnej liscie no ale co was zaciekawi.

rowno rok temu byl pomysl z wlasnie osiagnieciami niepamietam tematu ale byl, drygu napisał ze tez maja to na tapecie ale nie jest piorytetem tak wiec zapewne nic sie nie zmieni w dalszej przyszlosci.. Drygu napisal tez ze nieskasuja zadnego moba z listy a wrecz obiecal , czym docenia i rozumie wklad jaki trzeba poniesc aby uzyskac maksymalna ilosc kazdego moba.

byly pomysly z bonusami ale jakjuz wspomnialem bylo to rok temu zapewne zajma sie tym aspektem gry po wprowadzeniu 3D

pozdro


12 Gru 2014, o 14:39
Profil WWW
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 11 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 437 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron