Odpowiedz  [ 3 posty(ów) ] 
 zamiana platyny 
Autor Wiadomość
Uciekinier Taernijczyk

Rejestracja: 7 Lut 2013, o 14:57
Posty: 1
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Odpowiedz z cytatem
Post zamiana platyny
WITAM!
Wpadlem na ten pomysl wtedy, kiedy chcialem sprzedac platke( mialem 4 paczki po 50) a gosciu chcial kupic 10 albo 20 xD
napisalem do gm'a z prosba ,zeby mi zamienil paczke 50 platy na 5 paczek po 10 ale niestety napisal mi ze to nie mozliwe.:(
Wtedy wpadlem na ten pomysl.
pomysl pole na tym, ze jak masz np te 50szt pl a nikt nei chce kupic to poprostu zemy moc napisac do moda/gm'a zeby On ta plate rozmienil np z paczki 100 na 1 paczke po i 5 po 10
mysle ze teraz opisalem to dobrze i prosze o rozwazenie.

Z góry przepraszam za błędy i inne:-)


Nie przesadzajmy z rozmiarem czcionki - zmieniłam na standardowy. Poza tym nie opisałeś żadnego pomysłu a jedynie sytuację ~ Zar


Ostatnio edytowany przez ragerando, 24 Sty 2015, o 14:17, edytowano w sumie 1 raz



22 Sty 2015, o 21:53
Profil
Uczeń Heremona
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 Mar 2013, o 13:05
Posty: 517
Podziękowano: 189 razy
Otrzymanych podziękowań: 241 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: zamiana platyny
No dobra, ale zapomniałeś opisać ten pomysł :D

No dobra, prawdopodobnie chodzi Ci o możliwość rozmieniania paczek platy.
Temat był już poruszany, nie spotkał się ze zbyt przychylnym przyjęciem (w sumie nic dziwnego, jak nie ma u kogo rozmienić to zawsze można sprzedać te 50 komu innemu)
Jednakże są dwie wersje, które mogłyby być ciekawe:
1. Przy przerzucaniu platy z paczki na postać, wpisywalibyśmy wartość platyn jaką chcielibyśmy dodać dla postaci, reszta zostawałaby w paczce.
Tylko bardzo komplikowałoby to przerzucanie więcej niż jednej paczki z platyną na postać na raz.
2. Przy zakupie platyny sami byśmy decydowali w jakich paczkach ją chcemy otrzymać

Są dwie wersje, tyle że obie... zbędne
Babranie się w panelu platyny zajęło by czas na coś innego, a jak pisałem wczesniej, możesz rozmienić paczkę, lub sprzedać całą komuś innemu.


22 Sty 2015, o 22:16
Profil
Jedną nogą w Haligardzie
Awatar użytkownika

Rejestracja: 2 Maj 2013, o 09:57
Posty: 33
Podziękowano: 83 razy
Otrzymanych podziękowań: 19 razy
Nick w grze: XtrunksX
Odpowiedz z cytatem
Post Re: zamiana platyny
Na s3 tak trudno sprzedsc platke po 50 w paczce , ze az chciales zmienic na 5 paczek po 10 ?


23 Sty 2015, o 12:37
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 3 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 481 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron