Odpowiedz  [ 4 posty(ów) ] 
 Lugusik s5 
Autor Wiadomość
Uciekinier Taernijczyk

Rejestracja: 9 Kwi 2015, o 08:11
Posty: 1
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Nick w grze: czarnyali
Odpowiedz z cytatem
Post Lugusik s5
Stworzyłem ten pościk z zapytaniem do graczy z s5 co widzą w wzajemnym wyłapywaniu Siebie w drodze na Lugusa.. Chyba lubicie potajemne wypady itp.. Rozumiem pvp to pvp ale sądzę że serwer powinien się zgrać, wypady powinny być organizowane tak żeby każdy mógł chodzić bez spin itp. Nie sądzicie że gdyby było więcej rarków z lugusa/morany wtedy poziom walk pvp był by o wiele większy ? :P Proszę o wypowiedzenie się członków s5 na ten temat czy nie możemy się zgrać chociaż w sprawie lugusa. Bo wiadome brakuje nam 1 gracza do next pt i na pewno nie poszukamy go na globie bo wiecie sami czym by to skutkowało proszę o odpowiedzi :)


9 Kwi 2015, o 08:51
Profil
Uciekinier Taernijczyk
Awatar użytkownika

Rejestracja: 9 Maj 2014, o 10:41
Posty: 3
Podziękowano: 21 razy
Otrzymanych podziękowań: 32 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Lugusik s5
Droga koleżanko , masz racje , tylko takie kmioty jak verdos skutecznie psuja taka możliwość , wpadanie i kradzież kul mimo iż sa pt od was które wbijaja na gotowe nie jest najlepsza droga do wprowadzenia Twojej propozycji ;) wejście 2 kontem i lognieciem po ubitej bramie aby złapać kogoś z przeciwników tez nie najlepiej rokuje xD oczywiście z 2 stron sie to zdarza , więc proponuje zaczac od verdosa a reszta sie ogarnie ^^

_________________
"" Lepszy jeden mały czyn niż tysiąc myśli ""


9 Kwi 2015, o 10:06
Profil
Uczeń Simona

Rejestracja: 4 Mar 2013, o 17:24
Posty: 52
Podziękowano: 26 razy
Otrzymanych podziękowań: 90 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Lugusik s5
Zabawa w Lugusa jaką opisujesz nie dotyczy tylko s5.

osobiście miałem ciut inna przygodę. Umawia się kilka osób (tu było 15) wchodzimy sobie zaczynamy czyścić. Aż tu "miła" wizyta kilku nieproszonych graczy nie zainteresowanych wyprawą kompletnie. Zainteresowani byli tylko tym by ro...ć wyprawę innym. Przy pomocy armat nie było to nic trudnego. Zgranie 15 osób w czasie i nakłady poniesione na wyprawę są rozwalane przez grupkę graczy którym akurat się nudzi.

Rozumiem że ma być walka. Tylko czy nie wystarczy czarne przed samym wejściem? Wg mnie troszkę ekipa przegięła promując PvP w taki sposób. Osoby kompletnie niezainteresowane PvP są do tego zmuszane. Na siłę jest to wciskane.

Dba się o graczy którzy wola solowe wyprawy, PvP. O tych którzy wola wspólne wyprawy w drużynie bez spin i "bójek" jakoś się zapomina.

Praktycznie o wszystkie czempy trzeba walczyć, czarne powtykane wszędzie gdzie się da.

Osobiście nie mam nic przeciwko PvP jest to jeden z elementów gry. Wkurza mnie tylko że nie mam wyboru ekipa wymyśliła sobie ze wszyscy muszą w nim brać udział.


9 Kwi 2015, o 10:30
Profil
Współpracownik Gnarla
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 Sie 2012, o 13:36
Posty: 206
Podziękowano: 195 razy
Otrzymanych podziękowań: 257 razy
Nick w grze: EpikDrut
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Lugusik s5
problemy tego typu są na każdym serwerze :( rsy vs blaszki ;D szanse na dogadanie się tych dwóch światów są nikłe a ekipa chce nam na sile wcisnąć współpracę...

_________________
Pomogłem/podobało się? Kufelek się należy ;)
Zapraszam na mój kanał YT! klik
To tylko gra... to tylko taern...
https://scr.hu/0dk2/wo2xz
Epik [127lvl] z latarką to jak Polska bez korupcji i długów


9 Kwi 2015, o 13:38
Profil WWW
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 4 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 461 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron