Odpowiedz  [ 3 posty(ów) ] 
 Mistrzostwa Gildii. 
Autor Wiadomość
Uczeń Simona

Rejestracja: 22 Maj 2014, o 16:17
Posty: 67
Podziękowano: 113 razy
Otrzymanych podziękowań: 203 razy
Nick w grze: Panisamozlo
Serwer: HardCore
Odpowiedz z cytatem
Post Mistrzostwa Gildii.
Mój pomysł jest następujący. Utworzyć ligę według najlepszych gildii. 18 najlepszych gildii. Turnieje 5 vs 5 codziennie.
Rozpiska:
1-2 , 3-4, 5-6, 7-8, 9-10, 11-12, 13-14, 15-16, 17-18. wyznaczone gildie walczą codziennie. Codziennie inna.
Zwycięzca otrzymuje 3 punkty, przegrany 1 punkt. I tak wygrany walczy z wygranym z innego dnia. Przegrany z przegranym innego dnia.
1-3, 2-4, 5-6, 7-8, 9-10, 11-12, 13-14, 15-16, 17-18.
Wymaga to rozpisania ale może ktoś się tego z ekipy podjąć i określić powiedzmy miesięczną rozpiskę (styl turnieje miesięczne).

Wersja druga rozpiski:
1. nazwa gildii
2. nazwa gildii
3. nazwa gildii
4. nazwa gildii
5. nazwa gildii
6. nazwa gildii
7. nazwa gildii
8. nazwa gildii
9. nazwa gildii
10. nazwa gildii
11. nazwa gildii
12. nazwa gildii
13. nazwa gildii
14. nazwa gildii
15. nazwa gildii
16. nazwa gildii
17. nazwa gildii
18. nazwa gildii
Przy tej rozpisce turnieje byłyby co trzy dni ale każdy walczył by z każdym. Punktacja ta sama. Zwycięzca 3 punkty, przegrany 1 punkt. Co trzy dni wyznaczone gildie przeprowadziły by po jednej walce między sobą do dwóch zwyciestw (ogólna zasada turniejów). W tym wypadku co trzy dni byłoby 9 walk pomiędzy 18 gildiami. Każda gildia miałaby takich walk 17.

Nagrodami byłoby po 30k złota i 5 platyny dla każdego gracza z drużyny za walkę.
Po przeprowadzeniu tych 17 turniejów.
Gildia z najwyższą punktacją otrzymałaby 100 pl i 100k złota na osobę w gildii która minimum trzy razy wzieła udział w walce.

Druga gildia 70 pl i 70k złota na osobę która wzieła minimum trzy razy udział w walce.

Trzecia 50 pl i 50k złota na osobę która wzieła minimum trzy razy udział w walce.
Kolejne miejsca nic nie otrzymują.

Po całym turnieju powiedzmy przeprowadzonym w ciągu dwóch miesięcy ze względu na czas. Każda gildia która zajęła pierwsze miejsce z danego serwera wyznaczyłaby drużynę 5 osób z gildii do walk między serwerowych. Zwycięsca byłby tylko jeden, przegrana gildia wraca na właściwą mapę. Można się atakować tylko gdy drużyny są w pełni napełnione życiem, maną i kondycją, zaatakowanie drużyny która nie jest pełna oznaczało by samoistną przegraną.

Zwycięska drużyna z danego serwera otrzymałaby po 150 pl i 200k złota na osobę w drużynie.

Każda gildia z top 18 ma od 15 do 20+ graczy więc wybór byłby zależny od możliwości danego gracza odnośnie czasu. Dziś może te 5 osób, w następnej może inne 5 osób. Oczywiście wybór kto ma wziąć udział byłby indywidualną sprawą danej gildii.
Pomysł wymaga zapewne dopracowania. Więc proszę o sugestie.

_________________
Krzywdząc innych, krzywdzisz sam siebie.


5 Maj 2015, o 08:11
Profil
Uczeń Heremona
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lip 2011, o 22:55
Posty: 578
Miejscowość: Parowar
Podziękowano: 478 razy
Otrzymanych podziękowań: 2053 razy
Nick w grze: Inkwizycja
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Mistrzostwa Gildii.
MrocznaSiostra napisał(a):
Mój pomysł jest następujący.

[...]

Wymaga to rozpisania ale może ktoś się tego z ekipy podjąć

[...]

Pomysł wymaga zapewne dopracowania.



A ja mam pytanie - a co tu jest dopracowane ? To?

MrocznaSiostra napisał(a):

Wersja druga rozpiski:
1. nazwa gildii
2. nazwa gildii
3. nazwa gildii
4. nazwa gildii
5. nazwa gildii
6. nazwa gildii
7. nazwa gildii
8. nazwa gildii
9. nazwa gildii
10. nazwa gildii
11. nazwa gildii
12. nazwa gildii
13. nazwa gildii
14. nazwa gildii
15. nazwa gildii
16. nazwa gildii
17. nazwa gildii
18. nazwa gildii

_________________
"Zawsze mam rację z prostego powodu-nie chrzanie głupot" - Kalart

"Moja refleksja jest taka że kneblować każdy umie, domagać się sprawiedliwości wobec innych " - Mroczna

"Wybacz jeżeli uraziłam Twoje myślenie" - Ruuda


5 Maj 2015, o 12:33
Profil ICQ WWW
Inżynier
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Cze 2012, o 11:49
Posty: 413
Podziękowano: 220 razy
Otrzymanych podziękowań: 159 razy
Nick w grze: Rughes
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Mistrzostwa Gildii.
Ja nawet nie wiem co tu mam komentować w sumie, sam pomysł wgl nie jest dla mnie atrakcyjny i jakoś nie widzę w nim potencjału, może mam za słabą wyobraźnię, ale jakoś go rozwinąć nawet nie potrafię, jest zbyt naciągany.

Najlepsze G to niby te w topce, segregowane po prestiżu czy jak? Swego czasu miałem najlepszą G na serwerze, mimo że byliśmy na około 30. miejscu, tyle że najlepsi pod względem ilości siły 42k, G się rozeszła, ale do tej pory zadna inna tego progu nie osiągnęła. Więc segregowanie "najlepszych" G wg rankingu jest dla mnie bezsensu. To jeden z kilku mankamentów tego pomysłu.

Drugim jest chociażby to że np. na s2 wiele G w topce to wymarłe już instytucje, mało aktywnych graczy w nich i zgranie 5 osobników w danym czasie byłoby problemem. Inna sprawa że w niektórych są same 120+ lvle a w niektórych ledwo kilka 100.

Poza tym nagrody dla każdego gracza który wziął udział? Przecież to turniej G wiec powinna korzystać na tym G, nagrody powinny być w formie prestiżu/złota/platyny/surowców. Bo przecież wiadomo że wybiorą 5 najlepszych którzy mieliby szansę, a reszta z góry traci szanse na nagrody.

Jestem na nie.


5 Maj 2015, o 13:21

Podziękowali: Krzeeslaw (5 Maj 2015, o 23:43)
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 3 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 444 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron