Odpowiedz  [ 11 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna
 Wymiana kontami. 
Autor Wiadomość
Uczeń Simona

Rejestracja: 22 Maj 2014, o 16:17
Posty: 67
Podziękowano: 113 razy
Otrzymanych podziękowań: 203 razy
Nick w grze: Panisamozlo
Serwer: HardCore
Odpowiedz z cytatem
Post Wymiana kontami.
Właściwie to ja jestem za przywróceniem do łask wymianę kontami. Kiedyś zgłaszało się to na forum, był taki wątek i tam obydwie strony wymieniające się potwierdzały że to robią. Więc admini mieli czarno na białym że jest to wymiana i żadna ze stron nie będzie wnosiła zażaleń że nie tak było.
Jak to widzę.
Wymienić się mogą tylko te osoby które spełniają warunki.
- Dana postać loguje się z jednego IP z tolerancją znikomej ilości logowania z innego IP.
- Nie była nigdy ukarana za próbę wymiany, sprzedaży bądź kupna konta.
- Administrator musi wyrazić na wymianę zgodę.
- Dokonać takiej wymiany można jedynie poprzez forum lub support.
- Osoba chcąca się wymienić musi dokładnie opisać postać do wymiany. Jakie ma przedmioty w eq i na ile w +, lvl, profesja. Z tolerancją dalszej gry, czyli zwiększeniem poziomu postaci, Podane eq musi pozostać bez zmian do czasu wymiany. Nowy właściciel może zrobić z eq co chce.
- Nie może to być wymiana mało aktywnej postaci w grze. Rzadkie logowanie na postać.
- Po akceptacji przez admina odnośnie wymiany, obydwie strony piszą na support z prośbą o zmianę maila do danego konta na które się wymieniono.
- Każde konto może zostać wymienione raz na pół roku.
Cały pomysł dotyczy tylko i wyłącznie wymiany, nie sprzedaży.

Wątek na forum.
- Dokładny opis postaci/konta.
- Podanie serwera.
- Podanie profesji do wymiany i granicy lvl.
Przykład.
Nick: XxXxXx lvl 70 profesja VD serwer 2.
Eq:
Veekany +4 hp.
Diabolo.
Czacha +4 hp.
Peleryna od koldzicy.
I tak dalej.
Wymieni się na MO lvl 68-72 z podobnym eq z serwera 7.

_________________
Krzywdząc innych, krzywdzisz sam siebie.


4 Cze 2015, o 07:14
Profil
Błądzący w Tunelach

Rejestracja: 3 Cze 2012, o 10:33
Posty: 134
Podziękowano: 519 razy
Otrzymanych podziękowań: 276 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Wymiana kontami.
Ale czy Ty umiesz czytać?
Administracja podkreślała to sto razy, że handel, sprzedaż, wymiana kont będzie zabroniona i tak już zostanie, więc poco zakładasz kolejny tematktóryniemasensu?

_________________
IImiejsce-jedyny 29lvl, który dobił 800powera
http://scr.hu/2s0/ullr3

Koniec gry 2017.04.19


4 Cze 2015, o 08:33
Profil
Inżynier
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Cze 2012, o 11:49
Posty: 413
Podziękowano: 220 razy
Otrzymanych podziękowań: 159 razy
Nick w grze: Rughes
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Wymiana kontami.
Chciałem się powstrzymać przed komentarzem, ale tak durny pomysł to jednak mógł tylko paść ze strony tej osoby. Otóż wyjaśnię Ci pare rzeczy, a potem zamykaj temat i lepiej schowaj głowę w piach. Spróbuję dla jasności zrobić to w punktach:
1. Po to niedawno zaostrzali regulamin by nie było dzielenia się kontami.
2. Widać to na s2, ale przez takie zasiadania, są sytuacje gdzie 1 osoba gra na wielu kontach, ma nawet całą G pod swoim zarządzaniem (pozdro Pindis i Baśka) to nie jest sprawiedliwe względem tych co grają samodzielnie.
3. Gracze nie zawsze się dogadają tak jak sobie to wymyśliłaś i po jakimś czasie nie raz pojawiają się problemy, na które ekipa nie ma po prostu czasu, by je rozwiązywać.
4. Wymienianie kontami symuluje obraz rzeczywistej ilości i aktywności graczy.
Przykład: Gracz A, zasiada na kontach B, C, D i E, wchodzi tylko by robić zlecenie na kase, ekipa robi statystyki i sprawdza grywalność, nie będą sprawdzać każdego po kolei czy to zasiadane konta, patrzą na dzienne logowanie. No i wyświetla im się że cała ta piątka, regularnie loguje codziennie, więc grywalność się "zgadza", ale w rzeczywistości by się okazało że tak naprawdę tylko jeden gracz jest rzeczywiście aktywny, a reszta to tylko "robotnicy" zarabiający hajs, nie chodzący na bossy ani nic.
To jest tylko kilka przykładów, najprostszych jakie można znaleźć, a pewnie można ich wymienić jeszcze kilka. Niech ktoś to autorowi uświadomi.


4 Cze 2015, o 10:13
Profil
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Wymiana kontami.
Budda napisał(a):
Chciałem się powstrzymać przed komentarzem, ale tak durny pomysł to jednak mógł tylko paść ze strony tej osoby...

Nieprawda! Jesteś do Mrocznej po prostu uprzedzony i tyle...
Gdyby napisała to inna osoba ? ...Twój wpis byłby przynajmniej na początku troszeczkę inny(subiektywizm)
Ja myślę, że sama wymiana i handel zostały zabronione TYLKO i wyłącznie po to, aby chronić "durnych, młodych" graczy przed utratą kont ze względu na nasilające się swego czasu kradzieże.


4 Cze 2015, o 12:00
Inżynier
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Cze 2012, o 11:49
Posty: 413
Podziękowano: 220 razy
Otrzymanych podziękowań: 159 razy
Nick w grze: Rughes
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Wymiana kontami.
Nie jestem uprzedzony a nawet jeśli to sama jest sobie tego powodem, jej tematy i posty do tego się przyczyniły, tak czy siak odpowiedziałbym tak samo gdyby ktokolwiek inny to napisał, ale zaznaczyłem tylko że nie dziwi mnie ze pomysł wypłynął od niej.

A co do Twojej teorii o regulaminie i kontach to też się trochę zgodzę.


4 Cze 2015, o 12:08
Profil
Błądzący w Tunelach

Rejestracja: 3 Cze 2012, o 10:33
Posty: 134
Podziękowano: 519 razy
Otrzymanych podziękowań: 276 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Wymiana kontami.
Za to ja jesem uprzedzony. I do Mrocznej i do Ciebie zVirusowany. Oboje jesteście trolami. Oczywiście mnie również można zaliczyć do tej cudownej grupy. Mroczna najwyraźniej uwierzyła, że jest ósmym cudem świata po tym jak powstał temat, żeby odbanować ją i kilku innych graczy, bo forum na tym traci. Niestety uwierzyła w to i wzięła sobie to do serca spamując każdy temat jaki napotkała (mimo, że nie miała bladego pojęcia ocb. Np. o moranie, łuczniku czy innym dziadostwie).
Ty zaś jesteś trolem, "bo lubisz".
Tak jak pół roku temu spamowałeś emotkami- moja kuracja na debila o dziwo pomogła, tak teraz dajesz jakieś swoje sentencje, złote myśli...
... jak zwał tak zwał.
Co ciekawsze dodajesz do tego jeszcze jakieś stereotypowe głupoty.
Pisarz złotych myśli napisał(a):
aby chronić "durnych, młodych"


PS. Jakbyś chciał zmienić temat na ów z emotkami i nieodpisaniem na priv to looknij w google.pl co to znaczy "nie przeczytam".

Pozdrawiam. Bez odbioru. Jakbyś jednak planował odpisać to zobacz też co oznacza Over out.

_________________
IImiejsce-jedyny 29lvl, który dobił 800powera
http://scr.hu/2s0/ullr3

Koniec gry 2017.04.19


4 Cze 2015, o 13:50
Profil
Uczeń Simona

Rejestracja: 22 Maj 2014, o 16:17
Posty: 67
Podziękowano: 113 razy
Otrzymanych podziękowań: 203 razy
Nick w grze: Panisamozlo
Serwer: HardCore
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Wymiana kontami.
Budda napisał(a):
Chciałem się powstrzymać przed komentarzem, ale tak durny pomysł to jednak mógł tylko paść ze strony tej osoby.


Vendetta napisał(a):
Mroczna najwyraźniej uwierzyła, że jest ósmym cudem świata po tym jak powstał temat, żeby odbanować ją i kilku innych graczy, bo forum na tym traci. Niestety uwierzyła w to i wzięła sobie to do serca.


I kolejna analiza mojej osoby, a potem jeden i drugi biegnie i pisze gdzie indziej że jestem kłamliwa, zawzięta i w ogóle. Okazuje że jednak że nawet w takim temacie nie umiecie sobie odpuścić. I obwiniacie za to mnie. Za brak rozgraniczenia gdzie można się posprzeczać od miejsca gdzie należy trzymać fason. Niech będzie moja wina, że to ja za wami biegam i dwoje się i troję żeby Wam dogryźć. Niech to będzie moja wina, moje świętonoszenie się, moja skłonność do agresji, uprzedzeń i co tylko każde z was potrafi wymyśleć.

_________________
Krzywdząc innych, krzywdzisz sam siebie.


4 Cze 2015, o 14:04
Profil
Uczeń Simona

Rejestracja: 16 Lut 2015, o 02:04
Posty: 62
Podziękowano: 74 razy
Otrzymanych podziękowań: 33 razy
Nick w grze: Liebing
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Wymiana kontami.
1. Gildia. jeśli dojdzie do wymiany kont, obecne zaangażowanie członka ekipy danej gildii może ulec zmianie na "-" jeśli chodzi o nowego właściciela konta.
2. Stanowisko administracji jeśli chodzi o wymianę kont jest jasne i klarowne, więc według mnie pomysł nie jest dobry.


4 Cze 2015, o 14:51
Profil
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Wymiana kontami.
Vendetta napisał(a):
Za to ja jesem uprzedzony...

-Ty się nie liczysz z wiadomych względów.
-do cudownej grupy się nie zaliczasz, ponieważ jesteś zgryźliwym umysłowym staruszkiem i do elitarnej grupy troli, która denerwuje nawet samego HM nigdy nie wejdziesz :) za krótkie nóżki :mrgreen:
-Nie Ty mnie oduczyłeś tylko mi się nie chce już wyszukiwać nowych emotek, a tamte już mi się znudziły
-A jeśli mój wpis zaliczasz do złotych myśli :lol: to zapisz sobie w różowym pamiętniczku i za parę lat jak będziesz na emeryturze to w klubie seniora będziesz błyszczał
i wreszcie 8-) "nie chce mi się z Tobą gadać..." znasz ten cytat ? ...poszukaj i przeczytaj do końca
Tylko Ban Może Zatrzymać Trola, a ponieważ to forum w większości opanowali ludkowie, którzy uważają się za Alfę i Omegę i nie zniosą innego zdania niż oni sami mają, więc to forum stało się po prostu nudne.

[edit]
Vendetta napisał(a):
..looknij w google.pl co to znaczy "nie przeczytam"...
nie przeczytałem \•/
http://screenshooter.net/102245709/Patrzaj149

I w temacie (żeby funkcyjni się nie czepiali)
Przecież to prawda jest, że "władza" miała dość zgłoszeń "ukradli mi konto" zdecydowała się na taki krok, a nie inny 8-) :lol: :mrgreen:
P.S. "Emotki rulez"
P.S.II /ignore Vencośtam ;)

[edit


Ostatnio edytowany przez zVirusowany, 4 Cze 2015, o 15:10, edytowano w sumie 1 raz



4 Cze 2015, o 15:04
Uczeń Simona

Rejestracja: 22 Maj 2014, o 16:17
Posty: 67
Podziękowano: 113 razy
Otrzymanych podziękowań: 203 razy
Nick w grze: Panisamozlo
Serwer: HardCore
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Wymiana kontami.
Arlph napisał(a):
1. Gildia. jeśli dojdzie do wymiany kont, obecne zaangażowanie członka ekipy danej gildii może ulec zmianie na "-" jeśli chodzi o nowego właściciela konta.
2. Stanowisko administracji jeśli chodzi o wymianę kont jest jasne i klarowne, więc według mnie pomysł nie jest dobry.

AD 1. To byłaby konsekwencja takiej wymiany, podejrzewam nawet że nowy właściciel zmieniłby gildie.
AD 2. Mój pomysł nie jest nakazem zmiany decyzji. Jedynie do rozważenia co by było lepsze, banowanie za to i utrata potencjalnego klienta czy pozwolenie na wymianę w kontrolowanych warunkach.

_________________
Krzywdząc innych, krzywdzisz sam siebie.


4 Cze 2015, o 15:06
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 11 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 128 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron