Odpowiedz  [ 12 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna
 Balansacja łuka 
Autor Wiadomość
Uciekinier Taernijczyk

Rejestracja: 2 Wrz 2015, o 18:07
Posty: 1
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Nick w grze: kilbot
Odpowiedz z cytatem
Post Balansacja łuka
Chciałbym poruszyć temat dotyczący łuka. Ta postać według mnie jest zbyt silna na pvp a zbyt mało wnośi do drużyny na wyprawach na bossy.O co mi chodzi łuk atakuje na 3 sfery ataku w pvp piachem z bliska strzałami z dystansu i twoją starą z psychicznej ciężko sie wydefować na wszystkie 3 a gdy chociaż 1 wejdzie to już koniec pvp .
a na wyprawach gdy mamy jakiś dystansowców np maga to ten piach dział dopiero od następnej rundy i taki średni jest pożytek z łuka bo np vd moze wrzucić szpile przed mo.
Do czego zmierzam a do tego żeby zmienić piach w oczy na um rzucaną(dystansową) to by poprawiło urzyteczność łuka na wyprawach i expie a nieco wyrównało szanse na pvp broniąć się przed nim tylko na 2 sfery według mnie to by była dobra i zbalansowana zmiana.


2 Wrz 2015, o 18:21
Profil
Błądzący w Tunelach
Awatar użytkownika

Rejestracja: 31 Paź 2014, o 19:41
Posty: 85
Podziękowano: 32 razy
Otrzymanych podziękowań: 30 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Balansacja łuka
O ile łuk w pvp na low zje prawie każdego, tak wyżej, je ryca, barb i bodaj mo. Proponowana przez Ciebie zmiana była wałkowana, ale głosy łuczników raczej były na nie.

_________________
Barba 73-Usunięty
Ryc 75-ON


,,Fart jest nieodłączną częścią skila''-ViconiaDeV


2 Wrz 2015, o 18:30
Profil
Walczący z drzewcami

Rejestracja: 8 Sty 2015, o 22:04
Posty: 416
Podziękowano: 9 razy
Otrzymanych podziękowań: 83 razy
Nick w grze: NephaleMo
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Balansacja łuka
Takie coś nie wzmocni a osłabi łuka... pograj łukiem to się przekonasz co znaczy mieć przeciwnika zdefionego na dystans z odebranym PA stojącego typu 031 zabijanego krytykiem z piachu. Gdyby piach był jakikolwiek ale nie fizyczny, byłby chybionym atakiem w 9/10 przypadków i łuk taki nie nadawałby się ani do pvp ani do party.

I słabo w party? Bez luka przeciwnik ma powiedzmy 10 PA w defie i 10 w ataku, przy wrzuconych 2 debufach łuka i oskach/taranie - zależy co tam mamy w pt - już w defie jest 4PA w ataku 7-8 i dużo większe procenty a najczęściej 100% na przynajmniej 1 strefę. Dorzuć do tego dane MO zmysły i masz idealnego partnera - z vd często meczysz się o wiele dłużej, bo może debufy ma lepsze, ale łuk ma większe %, zresztą nawet dla VD może być kompanem dając mu zmysły i piach, stanowiący również składnik pod ukaz i wchodzący, gdy przeciwnik zdefi się na uroki (a dostając od obu z dystansu i od vd z uroków nie mając PA na pewno się odsloni i piach wejdzie na 100%)

_________________
Nephalem 104 (sh) i rośnie
NephaleMo 101 (mo)
XioncDawid 65 (dr)
NephalemUk 50 (łuk) i rośnie


2 Wrz 2015, o 18:50
Profil
Uczeń Simona

Rejestracja: 10 Lip 2015, o 15:02
Posty: 58
Podziękowano: 23 razy
Otrzymanych podziękowań: 5 razy
Nick w grze: Motharg
Odpowiedz z cytatem
Post 
Tak no napewno łuk musi się nieźle napocić żeby wrzucić TS jakiemuś magowi a z piachem to różnie bywa czasami trafia 2x po 1 pa a drugim razem na 4 pa pudło i jeszcze te resy od lov lv

Wysłane z mojego HTC Wildfire S A510e przy użyciu Tapatalka


2 Wrz 2015, o 19:00
Profil
Uciekinier Taernijczyk
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Maj 2015, o 22:53
Posty: 2
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Nick w grze: MrKosteq
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
Post 
Dla sprostowania,łuk jest do gry z barbarzyńcą,a vd z Mo. Także nie widzę jakiejkolwiek potrzeby by zmienić jego piach w umke na dystans.

wysłane z mojej Xperii Z1

_________________
KossteQ Tolnor
MrKosteq Tolnor


2 Wrz 2015, o 19:00
Profil
Błądzący w Tunelach
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 Paź 2011, o 18:08
Posty: 145
Miejscowość: Wojnicz
Podziękowano: 63 razy
Otrzymanych podziękowań: 49 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Balansacja łuka
@UP otóż nie. Do gry z barbarzyńcą jest sheed, który potrafi w 1 rundę maksymalnie zmniejszyć obronę fizyczną przeciwnika.

Co do proponowanej zmiany: któryś inżynier pisał, że nie wejdzie. Według mnie łucznik powinien stracić TS na rzecz buffa zwiększającego dmg i zmniejszającego celność. Wtedy wpasowałby się w skład z mo i vd.

_________________
Sypię piaskiem, okazjonalnie wystrzelę coś z łuku.


2 Wrz 2015, o 20:51
Profil
Uciekinier Taernijczyk

Rejestracja: 31 Sie 2013, o 11:32
Posty: 7
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 2 razy
Nick w grze: Golona
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Balansacja łuka
Luki to koxy w pvp ale nie dodajmy mu piach na dys aby szybciej nas zdebuffowal gz (ironia)


12 Wrz 2015, o 15:47
Profil
Uczeń Simona

Rejestracja: 10 Lip 2015, o 15:02
Posty: 58
Podziękowano: 23 razy
Otrzymanych podziękowań: 5 razy
Nick w grze: Motharg
Odpowiedz z cytatem
Post 
Niee!!! Wtedy łucznik będzie się nadawał tylko na "żyjący depozyt" no bo po co wtedy dawać pa w fiz skoro rzuca piachem.Nie nie nie a co do buffa to bez sensu wrzucac buff ktory zwieksza dmg obniza celnosc skoro wrzuci sobie wyostrzone i i tak ma wieksze % wiec dodatkiem bylby tylko dmg

Wysłane z mojego HTC Wildfire S A510e przy użyciu Tapatalka


12 Wrz 2015, o 20:15
Profil
Współpracownik Gnarla
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Cze 2013, o 12:30
Posty: 206
Miejscowość: Laedmoor
Podziękowano: 133 razy
Otrzymanych podziękowań: 52 razy
Nick w grze: GoQu
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Balansacja łuka
Spróbuj wrzucić TS'a VD czy DR :)
Potęga łucznika polega na tym, że atakuje na wszystkie sfery ataku. Bardzo często na wyższych poziomach zabija krytykami z piachu. Dodatkowo szpilke od łuka trudniej zmyć niż te od vd (na szpilke od łuka potrzeba 2-3 myjki na 7!). Więc ta zmiana drastycznie zmniejszy szansę łuk vs vd/dr/mo dlatego, że magowie ataki fizyczne wybraniają ze zręki, a TS'a bardzo trudno wrzucić. Jestem na nie. :)

_________________
Weź sobie te słowa do serca: jeśli Ty będziesz dla mnie miły, ja również. Jeśli będziesz zachowywał się jak glupiec i egoista - zerwiemy kontakt.


12 Wrz 2015, o 20:38
Profil
Uczeń Heremona
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 Mar 2013, o 13:05
Posty: 517
Podziękowano: 189 razy
Otrzymanych podziękowań: 241 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Balansacja łuka
TrueOgre napisał(a):
Spróbuj wrzucić TS'a VD czy DR :)
Potęga łucznika polega na tym, że atakuje na wszystkie sfery ataku. Bardzo często na wyższych poziomach zabija krytykami z piachu. Dodatkowo szpilke od łuka trudniej zmyć niż te od vd (na szpilke od łuka potrzeba 2-3 myjki na 7!). Więc ta zmiana drastycznie zmniejszy szansę łuk vs vd/dr/mo dlatego, że magowie ataki fizyczne wybraniają ze zręki, a TS'a bardzo trudno wrzucić. Jestem na nie. :)

Zabija krytykami z piachu? Serio?


13 Wrz 2015, o 00:24
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 12 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 450 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron