Odpowiedz  [ 11 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna
 S5 
Autor Wiadomość
Taernijczyk z ekwipunkiem

Rejestracja: 30 Lis 2014, o 00:26
Posty: 11
Podziękowano: 10 razy
Otrzymanych podziękowań: 8 razy
Nick w grze: Blacksabbat
Odpowiedz z cytatem
Post S5
Czy macie zamiar coś zrobić z wymierającym serwerem 5???
Nie ma kto iść na bossy, nie ma ludzi na zielonej a grupki sie szybko respią ^^
Ceny rarów są wygórowane ponieważ serwer wymiera i nie ma kto tych rarów zdropić
Zrobicie coś w końcu z tym???

_________________
S5
Blacksabbat - Dr111 ON
Dr 96 vs Sh 139
http://zapodaj.net/6bc027a0a5de4.png.html


19 Wrz 2015, o 09:25
Profil
Walczący z drzewcami
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Cze 2011, o 11:30
Posty: 269
Miejscowość: Hollywood
Podziękowano: 3 razy
Otrzymanych podziękowań: 104 razy
Serwer: HardCore
Odpowiedz z cytatem
Post Re: S5
Popieram coś przydało by się zdziałać może jakis nowy larkas2?

_________________
Moment w którym zamykasz oczy na polu walki, jest momentem, w którym już ich nie otwierasz


19 Wrz 2015, o 09:27
Profil
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Maj 2011, o 21:41
Posty: 2129
Podziękowano: 468 razy
Otrzymanych podziękowań: 593 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: S5
Z okazji 3D będzie wielkie łączenie, czy wcześniej? Nie sądzę.


PS Kto nie umie znaleźć slota, ten go nigdy nie znajdzie.

_________________
Rzuff - s2 (Taern.pl)
Rzuffi - s1 (Taern.com)
Rzuff na YT: http://goo.gl/84D78E

Image


19 Wrz 2015, o 09:44

Podziękowali: TrueOgre (19 Wrz 2015, o 10:21)
Profil
Współpracownik Gnarla
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Cze 2013, o 12:30
Posty: 206
Miejscowość: Laedmoor
Podziękowano: 133 razy
Otrzymanych podziękowań: 52 razy
Nick w grze: GoQu
Odpowiedz z cytatem
Post Re: S5
Z mojej strony tylko dopowiem, że można samemu skompletować ekipę. I tak jak Rzuff napisał, przy okazji 3D będzie wielkie łączenie, wtedy problemów że slotem nie będzie :)

EDIT
@Down
Na s5 grywałem sh 38 i nawet na DZ byłem, ale fakt to było parę miechów temu i teraz może być inaczej. :?

_________________
Weź sobie te słowa do serca: jeśli Ty będziesz dla mnie miły, ja również. Jeśli będziesz zachowywał się jak glupiec i egoista - zerwiemy kontakt.


Ostatnio edytowany przez TrueOgre, 19 Wrz 2015, o 13:34, edytowano w sumie 1 raz



19 Wrz 2015, o 10:23
Profil
Taernijczyk z ekwipunkiem

Rejestracja: 30 Lis 2014, o 00:26
Posty: 11
Podziękowano: 10 razy
Otrzymanych podziękowań: 8 razy
Nick w grze: Blacksabbat
Odpowiedz z cytatem
Post Re: S5
Patrząc po upku z watahą to 3 d bedzie za 2 lata ...
Tak da się slota znaleźć tylko w godzine ^^
Pvp na serwerze umarło

@Up
Z twojej strony czyli z s7?

_________________
S5
Blacksabbat - Dr111 ON
Dr 96 vs Sh 139
http://zapodaj.net/6bc027a0a5de4.png.html


19 Wrz 2015, o 10:31
Profil
Uczeń Simona
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 Lis 2014, o 15:51
Posty: 51
Podziękowano: 200 razy
Otrzymanych podziękowań: 26 razy
Nick w grze: Ahamenum
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
Post S5
Blacksabbat napisał(a):

Pvp na serwerze umarło


Pvp na s5 sprowadza się głównie do wołania znajomych/gildii przez oszołomów nie wiedzących co znaczy solo, łapania 2x mniejszych lvl'i(,,pumpmaster? a co to?") i opędzania się od chamskich, niegustownie zmorphowanych, ulepszonych do granic przyzwoitości postaci rozwydrzonych, zapatrzonych w siebie bachorów próbujących niepodzielnie władać wszystkimi red i black od Haligardu po płaskowyż.

Kupić czy sprzedać coś na s5 to prawdziwe wyzwanie. Generalnie 1/3 graczy akceptuje tylko platę, drugie tyle potrafi strzelać fochy i grozić oro o kilkanaście k w tę czy we wtę, a prawie wszyscy pozostali żądają takich sum, że żaden normalny gracz tyle nie zapłaci przy założeniu, że wgl go stać.

Co do slotów... Jak się samemu nie zorganizuje wyprawy(i nie postawi wejścia) to można parę godzin siedzieć na czacie i slota nie złapać. Znalezienie druida potrafi trwać grubo ponad pół godziny, a w między czasie połowa rezygnuje bo wolą machnąć coś solo niż stać 40min np. w dolnym keme i zresztą wcale się nie dziwię. Z braku graczy na odpowiednim lvlu często bierze się albo za niskie lvle albo zdecydowanie zbyt wysokie. Jak np. na dz pójdzie dwóch 70+( jak przeciętny dz na s5) to gracz 40-50 lepiej wyjdzie na expie bijąc orków czy kruki co mimo, że bardziej opłacalne jest jednak niesamowicie nudne.

Z tych kilku powodów ludzie odchodzą, a jak odchodzą to tym co zostali jest jeszcze ciężej.

Po za tym drop to jakaś porażka, gram od kilku lat, a najdroższy rar jaki dropłem? Markahn! I to po rzekomym spadku ceny z 100pl ledwo zszedł za nie wiele ponad połowę starej kwoty.

Prawie wszyscy mówią, że da się grać bez kupowania pl za zł... Da się, ale jak ktoś ma farta do dropu, co najmniej pół tuzina znajomych z poza gry i dobrą gildię. To ostatnie na low i mid na s5 graniczy z cudem. Komfort gry też się liczy.

S5 potrzebuje więcej graczy, z tym, że zdrowych psychicznie, bo idiotów i zadufanych w sobie "uciekinierów" z innych serwów mamy tam aż za dużo co również wpływa na grywalność.

Wysłane z mojego LG-H440n przy użyciu Tapatalka

_________________
Łuk 124, Dr 90, Sh 88, Vd 76 ~Tolnor


19 Wrz 2015, o 18:37

Podziękowali: Sheed z s5 xd (23 Wrz 2015, o 06:38)
Profil
Walczący z drzewcami
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 Gru 2014, o 21:19
Posty: 371
Podziękowano: 96 razy
Otrzymanych podziękowań: 205 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: S5
Solo nie istnieje? Ależ oczywiście, że istnieje. Z mojego doświadczenia to tylko w solówkach z graczami z niższej półki miałem problemy, że blokady nie włączają.

Ceny wygórowane? Skoro są takie duże to znaczy, że ktoś tyle płaci.

Najtrudniej znaleźć ryca, a nie dr na midzie (dz, v1). W sumie nie dziwie się, że taki ryc nie chcę pójść na długo trwającego dzeta skoro ogarnięci rycerze już na 45 lvlu pójdą na v2. A poza tym ryc + dr to nie są obowiązkowe osoby na dz. Najlepiej żeby byli bo szybko i sprawnie idzie, ale bez nich też da rady ogarnąć.

Mój najdroższy rar to smocze skrzydło, a gram kilkoma postaciami. Żeby nie było wątpliwości chodziłem sporo na większe bossy.

Nie mam farta do dropów, mam słabą gildię, w której jeden drugiego kasą nie wspiera (pożyczki się nie liczą, bo to drobiazg), żaden z moich znajomych z reala nie gra w Taern (a przynajmniej o tym nie wiem). Komfort gry nadal odczuwam, chodź nie kryje, że zawsze może być lepiej.

I nie wątpię, że 3d wprowadzi dużo zalet, ale niestety boje się też kilku poważnych wad. No ale więcej ludzi=więcej rarów=mniejszy koszt, ale na odwrót też można powiedzieć, że farmienie bossów, robienie elementów, ogniw, kamieni tres. itp będzie mniej opłacalne.

_________________
"Standing alone with no direction
How did I fall so far behind?
Why am I searching for perfection?
Knowing it's something I won't find"

"No Road Left" Linkin Park


19 Wrz 2015, o 19:11
Profil
Odpowiedz z cytatem
Post Re: S5
Zmieńcie główną walutę, na złoto to może wiecej osób będzie chętnych... a nie wbijasz 32 lvl, pytasz ile Piro i albo w ch duzo kasy albo plata. To ja dziekuje i zmieniam serwer :) mam na s5 łucznika 34 lvl, aktywnie gralem tlko na poczatku serwera ale ze gralem lukiem to nie moglem sie wyexpic dobrze przeciez, próbowałem nawet wrócić, wbilem 34 lvl ale po co mi lvl jak musiałbym wbić 50 lvl żeby pójść na duszki, albo najlepiej 55 z konowalem i dopiero zdobyć eq dla 30 lvli ? :) od raz mówie ze mam kilka 30 lvli i znalezienie slota nigdy nie szło mi tak źle jak na łuczniku(abo na s5)

PS:Niech to ktoś przeniesie do karczmy... co tutaj za pomysły? jedno pytanie i tyle xD

Poza tym polecam znalezc zorganizowana gildie


20 Wrz 2015, o 02:15
Taernijczyk z ekwipunkiem

Rejestracja: 19 Kwi 2015, o 19:12
Posty: 11
Podziękowano: 10 razy
Otrzymanych podziękowań: 2 razy
Nick w grze: Moreno
Odpowiedz z cytatem
Post Re: S5
S5 to umarly serwer. PvP tylko przez ew czachy v blachy i turkowce ze soba walcza . Brak dobrych G . Tzn zgranych i wgl.... . Gdyby nie to ze juz mam wysoki lvl to przeniusl bym sie ale szkoda tych godzin soedzonych na s5 . A kupowanie czy sellanie to istny koszmar!!! Licze ze bedzie lepiej bo b.dobra gra juz ze slaba ekip (moderatorzy) sie pogodzilem i Gm :) ale z serwem nie. Pisalismy wam ze gdy bylo laczenie s1 i s2 to zebyscie wzieli przzygarneli s5 to teraz macie wymarlu serwer co gra na nim tylko moze kilkadziesiat osob (moze przesadzilem :) ale tylko troche.


23 Wrz 2015, o 06:50
Profil
Uciekinier Taernijczyk

Rejestracja: 22 Sty 2015, o 14:30
Posty: 2
Podziękowano: 9 razy
Otrzymanych podziękowań: 4 razy
Nick w grze: Crejzi
Serwer: Ostlor
Odpowiedz z cytatem
Post Re: S5
Taa... na HC gra max 15 osób w godzinach szczytu i co?


25 Wrz 2015, o 10:22
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 11 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 471 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron