Odpowiedz  [ 3 posty(ów) ] 
 Platynowe skrzynki 

Która wersja jest ciekawsza według Ciebie?
Ta, ze zwiększeniem ilości skrzynek w grze 50%  50%  [ 2 ]
Skupowanie kluczy przez NPC 50%  50%  [ 2 ]
Mam inną ciekawszą (wymagany komentarz) 0%  0%  [ 0 ]
Razem głosów : 4

 Platynowe skrzynki 
Autor Wiadomość
Walczący z drzewcami

Rejestracja: 8 Sty 2015, o 22:04
Posty: 416
Podziękowano: 9 razy
Otrzymanych podziękowań: 83 razy
Nick w grze: NephaleMo
Odpowiedz z cytatem
Post Platynowe skrzynki
Z racji wprowadzenie nowej platynowej premki w obiegu jest dużo więcej kluczyków (łatwiej je wylosować i losuje większą ilość) i nie wiem jak inni, ale myślę, że podobnie, ale ja osobiście w porównaniu do "starych" czasów wielokrotnie miewałem sytuację, mijania kilku skrzyneczek, ale już wykorzystane wszystkie kluczyki od dawna, teraz zauważyłem, że jest tyle kluczy w obiegu, że nie idzie znaleźć sobie, że tak powiem zamka do którego pasują, bo jak tylko się jakaś skrzynka pojawi i od razu znika, bo jest 10ciu chętnych, którym wala się masa kluczyków i nie mają co z nimi robić... No i oczywiście o ile na premce gra zarabia, bo ludzi kupili jednorazowo tej platyny trochę, to ekipa też trochę strzeliła sobie w stopę w kwestii kluczyków, bo 1 kluczyk za 1 platynę już niewiele osób kupi, skoro nie będzie miała co z nim zrobić (widząc skrzynkę i mając trochę platyny nieraz się kupowało kluczyk, a teraz mając mnóstwo kluczyków (nie mogę od przynajmniej kilku dni zejść poniżej 20) a nie widząc skrzynek...

Propozycje są dwie:

-pierwsza i łatwiejsza - "sprawić" żeby skrzynek pojawiało się więcej - na tyle więcej, żeby ludziom zaczynało brakować kluczy i je dokupowali

-druga i ciekawsza moim zdaniem - alternatywa skrzyneczek w postaci NPC skupującego je i płacącego eliksirami - proponuję tu Lukasa Landau do tego celu, jest bogaty, to może mieć fanaberię kolekcjonowania kluczy. Skupuje klucze za eliksiry w takim rozmiarze i cenach jak kształtują się ceny eliksirów za platynę - co daje możliwość wymiany kluczy na wywary/koncentraty (ewentualnie jakiś NPC w Beirn skupuje za koncentraty a Lukas max wywary), ale jednocześnie brak zysku w złocie ze skrzynek, brak możliwości losowania itemków, no i brak konieczności szukania tych skrzynek tylko gwarantowane eliksiry. A jak ktoś nawet powymienia wszystkie kluczyki u Landau i zobaczy skrzynką to może zachęcić do kupienia kluczyka:)

EDIT chociaż obecnie u NPC za platynę można kupić ciut więcej eliksirów, niż przez panel - to proponuję taki kurs wymiany u NPC:
-1 kluczyk 10 eliksirów
-2 kluczyki 9 wywarów
-7 kluczyków 12 koncentratów
Dzięki czemu może też ktoś będzie kupował kluczyki i latał do NPC jako alternatywa kupna tego bezpośrednio za platynę, bo będzie się minimalnie bardziej opłacało:)

_________________
Nephalem 104 (sh) i rośnie
NephaleMo 101 (mo)
XioncDawid 65 (dr)
NephalemUk 50 (łuk) i rośnie


26 Paź 2015, o 12:14
Profil
Pogromca Valdaroga
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Paź 2010, o 22:29
Posty: 1435
Podziękowano: 52 razy
Otrzymanych podziękowań: 100 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Platynowe skrzynki
Wystarczy czesciej czasowo zwiekszac ich rsspawn na mapach cos ala mini event. Sam mam ponad 100 kluczy i ciagle nie moge sie ich pozbyc a teraz jak kupilem premke zacznie ich przybywac.


26 Paź 2015, o 12:24
Profil
Walczący z drzewcami

Rejestracja: 8 Sty 2015, o 22:04
Posty: 416
Podziękowano: 9 razy
Otrzymanych podziękowań: 83 razy
Nick w grze: NephaleMo
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Platynowe skrzynki
Event skrzyneczkowy też nie byłby głupi, ale alby funkcjonować tak jak powinien, musiałby albo mieć dużą powtarzalność jak np eventy lempo/orków/sany itd, albo stałby się jednorazowym rozwiązaniem doraźnym i problem wróciłby po krótkim czasie, z drugiej jednak strony jakby to miało stałe godziny to nie wiem, czy ludziom nie odechciałoby się szukać skrzynek w normalnych warunkach, że tak powiem i kumulowali by klucze na taki event, żeby od razu się jednorazowo obłowić (i niewykluczone, że ktoś nakupiłby wtedy kluczyków za platynę i "nakradł" większą ilość skrzynek, a Ci co nie mogli wziąć udziału w evencie z różnych przyczyn wraz by mięli mnóstwo tego badziewia), a chyba nie o to chodzi.

_________________
Nephalem 104 (sh) i rośnie
NephaleMo 101 (mo)
XioncDawid 65 (dr)
NephalemUk 50 (łuk) i rośnie


26 Paź 2015, o 12:32
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 3 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 80 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron