Odpowiedz  [ 20 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna
 Serwer non-pvp  
Autor Wiadomość
Taernijczyk z ekwipunkiem

Rejestracja: 15 Gru 2015, o 01:40
Posty: 16
Podziękowano: 2 razy
Otrzymanych podziękowań: 5 razy
Nick w grze: Xengar
Odpowiedz z cytatem
Post Serwer non-pvp
Jak w tytule, proponuję utworzyć serwer na którym gra nie będzie się skupiać na pvp. Argumenty :
- Nie każdy gracz jest zainteresowany walką z innymi graczami. W wielu grach mmorpg pvp jest urozmaiceniem, a nie koniecznością (bo jeśli ktoś atakuje kogoś dla zabawy lub żeby się wyżyć to obrona lub ucieczka jest konieczna)
- Na tym serwerze nie będzie istniał termin dobrze znany każdemu - oro. Bo chyba każdy chociaż raz padł bo hlvl miał zły dzień?
- Każdy "uwielbia" kiedy chodzi sobie z petem i nagle zostaje zaatakowany, wskutek czego ginie pet i platyna którą na niego wydaliśmy...
- Będzie to idealny serwer dla nowicjuszy, którzy chcą sobie pograć, a nie padać co chwilę przez oro-maniaków, którzy pewnie nie jedną osobę zniechęcili do gry
A teraz trochę więcej o tym, jak miałoby to wyglądać :
- Arena zostaje, turki mogą być rzadziej lub wcale
- Mapy czerwone zmieniają kolor na pomarańczowy, tak jak wcześniej nie będzie możliwości odpo, ale za to inni gracze nie będą mogli nas tam atakować, możliwość ucieczki z walki PvE zostaje.
- Mapy czarne zmieniają kolor na czerwone, gracze mogą atakować tak jak na tradycyjnych czerwonych, jednak pump wchodzi zawsze, jeśli atakujący spełnia wymagania do pumpa, dodatkowo pump wchodzi jeśli obrońca ma mniej niż 50% swojego hp.
- Jeśli nawet przy takich ograniczeniach związanych z pvp dojdzie do walki, gracz posiadający peta będzie mógł przed walką ustawić "automatyczne wyłączenie przy pvp", aby odebrać frajdę nałogowym zabójcom zwierzaków
Na pewno sporo osób wypowie się negatywnie, chociażby dlatego, że gra na takim serwerze byłaby za łatwa. Otóż można z niego zrobić odwrotność serwera HC, czyli zmniejszyć exp i drop w zamian za brak pvp, a co za tym idzie - brak dedaczy. Czekam na hejty, szczególnie od miłośników PVP ;)

Wysłane z mojego E2105 przy użyciu Tapatalka


10 Sty 2016, o 06:16
Profil
Błądzący w Tunelach
Awatar użytkownika

Rejestracja: 6 Gru 2014, o 15:08
Posty: 118
Podziękowano: 99 razy
Otrzymanych podziękowań: 72 razy
Nick w grze: Qomb
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Serwer non-pvp
Serwery będą łączone a nie dodawane. A co do pvp to chcą wprowadzić płatną ochronkę więc temat zakończony :D

_________________
Qomb rycerz 132 lvl ►Attawa◄
Assda voodoo 110 lvl


10 Sty 2016, o 09:42
Profil
Walczący z drzewcami
Awatar użytkownika

Rejestracja: 3 Lut 2011, o 21:14
Posty: 384
Miejscowość: Stargard Szczeciński // Bielefeld
Podziękowano: 94 razy
Otrzymanych podziękowań: 109 razy
Nick w grze: Inexx
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Serwer non-pvp
Nic nie bedzie dodawana ani łaczone. Nie wprowadzaj graczy w blad. Nic w tym temacie jeszcze nie jest ustalone

_________________
AVE JA

Inexx - 140 dr
InexxMo 123 mo
Inexik 121 sh
Wygranych turniejów: 31


10 Sty 2016, o 11:45
Profil
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Serwer non-pvp
Xengar napisał(a):
- Mapy czarne zmieniają kolor na czerwone, gracze mogą atakować tak jak na tradycyjnych czerwonych, jednak pump wchodzi zawsze, jeśli atakujący spełnia wymagania do pumpa, dodatkowo pump wchodzi jeśli obrońca ma mniej niż 50% swojego hp.


nie przesadzajmy... pump mógłby zostać normalny

a co do samego pomysłu to wbrew pozorom całkiem fajny, mało uczciwego pvp, dużo hlvlowych graczy którzy wpieprzają się do innych walk, albo myślą, że są bogami bo w 4 sekundy logają na inna postac... Tak samo na hc nie boje sie ze padłbym na mobkach lub bossie, ale boje się maniaka, któremu się nudzi :S


10 Sty 2016, o 12:26
Błądzący w Tunelach

Rejestracja: 22 Wrz 2013, o 12:23
Posty: 157
Miejscowość: Pobiedziska (Wielkopolska)
Podziękowano: 53 razy
Otrzymanych podziękowań: 22 razy
Nick w grze: CordingMilq
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Serwer non-pvp
Kocham pvp i bede zawszd uwielbiam padac na 11% przez mo i tak bedzie a tego servera nie bedzie chociaz jestem za dlaczego? Bo sa wazniejsze sprawy jak zwykle nie podoba sie tobie pvp? To nie przebywaj na czarnym badz czerwonym polu

_________________
s4->s7->s.Ostlor


LowcaZguby s4
lev-51 łuk
s4/s7 Jeże FOREVER


CordingMilq s7
Lev-51 luk =on
Turek miejsce... 4 :P


10 Sty 2016, o 15:18
Profil
Taernijczyk z ekwipunkiem

Rejestracja: 15 Gru 2015, o 01:40
Posty: 16
Podziękowano: 2 razy
Otrzymanych podziękowań: 5 razy
Nick w grze: Xengar
Odpowiedz z cytatem
Post Serwer non-pvp
Lowcazguby napisał(a):
Kocham pvp i bede zawszd uwielbiam padac na 11% przez mo i tak bedzie a tego servera nie bedzie chociaz jestem za dlaczego? Bo sa wazniejsze sprawy jak zwykle nie podoba sie tobie pvp? To nie przebywaj na czarnym badz czerwonym polu

Radzę poćwiczyć umiejętności językowe, a wypowiadanie się czy ten serwer będzie wprowadzony radzę zostawić kolorowym ;)

Wysłane z mojego E2105 przy użyciu Tapatalka


10 Sty 2016, o 17:56
Profil
Taernijczyk z ekwipunkiem

Rejestracja: 10 Sty 2016, o 21:57
Posty: 12
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 1 raz
Nick w grze: Loroksvd
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Serwer non-pvp
Zrobienie kolejnego servera to kolejne podzielenie graczy, więc bez sensu. Jeżeli ktoś nie chce pvp to i tak dostaje ochronkę.


10 Sty 2016, o 22:17
Profil
Błądzący w Tunelach

Rejestracja: 22 Wrz 2013, o 12:23
Posty: 157
Miejscowość: Pobiedziska (Wielkopolska)
Podziękowano: 53 razy
Otrzymanych podziękowań: 22 razy
Nick w grze: CordingMilq
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Serwer non-pvp
Prosze mi wskazac moje "bledy" poza literowka zawsze*

_________________
s4->s7->s.Ostlor


LowcaZguby s4
lev-51 łuk
s4/s7 Jeże FOREVER


CordingMilq s7
Lev-51 luk =on
Turek miejsce... 4 :P


13 Sty 2016, o 21:32
Profil
Zabójca Tilsai
Awatar użytkownika

Rejestracja: 9 Kwi 2012, o 17:58
Posty: 769
Miejscowość: Gdańsk
Podziękowano: 454 razy
Otrzymanych podziękowań: 384 razy
Nick w grze: Maldito
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Serwer non-pvp
No ja proponowałem serwer no premium ale stwierdzono
że to głupota ponieważ nikt by tam nie grał, myślę że na
serwerze no pvp też by nikt nie grał ponieważ szybko by
się znuuuuudził :D Ubieramy i ulepszamy postać głównie
po to żeby być lepszymi w pvp ;p


- Nie każdy gracz jest zainteresowany walką z innymi graczami. W wielu grach mmorpg pvp jest urozmaiceniem, a nie koniecznością (bo jeśli ktoś atakuje kogoś dla zabawy lub żeby się wyżyć to obrona lub ucieczka jest konieczna)
Ano nie każdy jest zainteresowany, jednak takie są realia pvp by robić polowania na graczy :D Oczywiście nie jest to konieczność, jednak jeżeli każdy gracz dostał by ochronę to nie było by zabawy, gra tym bardziej jest ciekawsza im jest trudniejsza ;)

- Na tym serwerze nie będzie istniał termin dobrze znany każdemu - oro. Bo chyba każdy chociaż raz padł bo hlvl miał zły dzień?

Wiesz powiem tak, wielu padło ponieważ nieraz miałem zły dzień ale również wiele razy ja padłem ponieważ albo ta osoba się zemściła albo ktoś inny miał zły dzień :) Poza tym pvp niekiedy niesie adrenaline i nie zawsze oracz musi mieć zły dzień by sobie popolować na graczy :D

- Każdy "uwielbia" kiedy chodzi sobie z petem i nagle zostaje zaatakowany, wskutek czego ginie pet i platyna którą na niego wydaliśmy...
Pomyśl o osobach którzy uwielbiają innym pety zabijać i napawać się ich złością :twisted:

- Będzie to idealny serwer dla nowicjuszy, którzy chcą sobie pograć, a nie padać co chwilę przez oro-maniaków, którzy pewnie nie jedną osobę zniechęcili do gry
A czy uważasz że obecni gracze na 100+ lvl nie byli kiedyś nowicjuszami? Byli! i także byli orani, teraz są mocni i to oni orają, tych których orają także będą kiedyś koxami i będą orać nowych, myślę że taki jest porządek gry i tylko ofermy się zniechęcają ponieważ gra im jest za trudna. Ta gra ma być właśnie trudna!


- Mapy czerwone zmieniają kolor na pomarańczowy, tak jak wcześniej nie będzie możliwości odpo, ale za to inni gracze nie będą mogli nas tam atakować, możliwość ucieczki z walki PvE zostaje.
Czyli gra wyglądała by w ten sposób że całe dnie chodzi się na bossy i farmi, farmi, farmi...

- Mapy czarne zmieniają kolor na czerwone, gracze mogą atakować tak jak na tradycyjnych czerwonych, jednak pump wchodzi zawsze, jeśli atakujący spełnia wymagania do pumpa, dodatkowo pump wchodzi jeśli obrońca ma mniej niż 50% swojego hp.
Głupota. :)

_________________
Gram od: 2011-04-13
Image
PEWNE INFORMACJE POZOSTANĄ UKRYTE ! ; )

MALDITO OSTLOR 101
TOLNOR 60
HELLSINGMO OSTLOR 44
VIP OSTLOR 37
OZ TOLNOR 31


Ostatnio edytowany przez HELLSING, 13 Sty 2016, o 22:26, edytowano w sumie 1 raz



13 Sty 2016, o 22:13
Profil
Błądzący w Tunelach

Rejestracja: 22 Wrz 2013, o 12:23
Posty: 157
Miejscowość: Pobiedziska (Wielkopolska)
Podziękowano: 53 razy
Otrzymanych podziękowań: 22 razy
Nick w grze: CordingMilq
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Serwer non-pvp
Zgadzam sie z Malem pvp to gwiazdka na choince tej gry bez tego nie byloby zabawy bez ciaglego "rew" albo "ja wygram" co to by bylo? Nic! Uwielbiam bic sie tu z Zenitem tu z Loopkiem bo lvl nie ma znaczenia ogarniasz pvp? To bb35 zorasz luka 50 gra skupia sie na ustawieniu i kliknieciu szybko przyklad szczurty (dr 53 w tamtym czasie) padl z mo35 i co o tym swiadczy? Pvp to zabawa a skoro zabijaja cie hlvl to albo pump cie nie lubi albo za duzo jestes na czarnym logika

_________________
s4->s7->s.Ostlor


LowcaZguby s4
lev-51 łuk
s4/s7 Jeże FOREVER


CordingMilq s7
Lev-51 luk =on
Turek miejsce... 4 :P


13 Sty 2016, o 22:18
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 20 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 454 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron