Odpowiedz  [ 4 posty(ów) ] 
 Zablokowanie zdobywania doświadczenia 
Autor Wiadomość
Błądzący w Tunelach
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 Lut 2015, o 21:22
Posty: 113
Miejscowość: Rzeszów
Podziękowano: 163 razy
Otrzymanych podziękowań: 116 razy
Nick w grze: NashVille
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
Post Zablokowanie zdobywania doświadczenia
Witam was drodzy Taernijczycy. Zapewne wielu z was ma tzw. "turniejówke" czyli postać, której dobijamy dany lvl i dalej nie przebijamy, ulepszamy, morfujemy, farbujemy etc. - ogólnie chcemy żeby wyglądała dobrze, powalała każdego w pvp i była ogólnie niezawodna. Ja jako że sam posiadam dwie(i planuję ich więcej), może nie najlepsze postacie, zważywszy na moją majętność, wiem że fajnie czasami zamiast pvp, wybrać się na jakiegoś bossa ze "zwykłymi śmiertelnikami" i popatrzyć jak nasze wykoxszone postacie, robią główną robotę na instancji :). A wtedy to ściąganie eq i nabijanie sobie dedów ahh... Przejdźmy do sedna - dobrym pomysłem jest wprowadzenie możliwości wyłączenia, a ewentualnie późniejszego włączenia zdobywania doświadczenia, oczywiście za opłatą w postaci platyny, a konkretnie 50 (na moje oko w sam raz). (Platyna=Hajs , Hajs+Drygu=Ferrari :D)
"50 platyny?! nie podlizuj się Drygowi lizodupie" - :) w sumie jak wpadł mi ten, pomysł też myślałem że po co za coś takiego płacić. Po przemyśleniu tego doszedłem do wniosku, że to usługa premium i skoro decydujemy się na tego typu postać, musimy ponieść dodatkowe koszty. Tania turniejówka to nawet do drugiej rudny nie dojdzie. Jeśli to by weszło, to pierwsze 50 platy po upku wydam na to :) i pewnie niejedna będzie taka osoba.

_________________
Druid 140 poziom [on/off]
Sheed 53 poziom [on/off]
Serwer: Larkas
Gildia: TITANIUM
16.07.2018 - Washi
Pierwsza Morana ubita na 110 poziomie - 18.01.17 22:17 - ..., Madziox, Balitazaar, Jaackob, Sabazios.


Ostatnio edytowany przez NashVille, 14 Lut 2016, o 13:05, edytowano w sumie 1 raz



20 Sty 2016, o 23:30
Profil
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Zablokowanie zdobywania doświadczenia
samo zbijanie expa jest swego rodzaju paradoksem, czymś nienaturalnym, nikt nie mówił, że będzie łatwo... jak chcesz szybko zbijać to polecam inste krzyżaka/kameneak(zależy gdzie stoją misie).


21 Sty 2016, o 00:51
Współpracownik Gnarla
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 Sie 2013, o 14:11
Posty: 174
Miejscowość: Miasto
Podziękowano: 233 razy
Otrzymanych podziękowań: 65 razy
Nick w grze: Voliene
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Zablokowanie zdobywania doświadczenia
A nie można by od razu iść do sklepu i kupić przedmiot dodający na przykład -10000exp, -50000exp? :lol: :lol: :lol:

_________________
"Nie ważne jest w moich oczach,
Czy człowiek będzie mniej,
Czy więcej posiadał.
Ważne jest, czy będzie mniej,
Czy więcej człowiekiem


W Taern gram od: 2012-05-05


21 Sty 2016, o 17:09
Profil
Błądzący w Tunelach

Rejestracja: 22 Wrz 2013, o 12:23
Posty: 157
Miejscowość: Pobiedziska (Wielkopolska)
Podziękowano: 53 razy
Otrzymanych podziękowań: 22 razy
Nick w grze: CordingMilq
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Zablokowanie zdobywania doświadczenia
19lvl popada na inscie 44 popada na misiach ale 50pl w abonamencie na miesiac ^^

_________________
s4->s7->s.Ostlor


LowcaZguby s4
lev-51 łuk
s4/s7 Jeże FOREVER


CordingMilq s7
Lev-51 luk =on
Turek miejsce... 4 :P


21 Sty 2016, o 17:58
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 4 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 440 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron