Odpowiedz  [ 5 posty(ów) ] 
 Receptury amazing :D 

Co myślisz
Geniusz ! 13%  13%  [ 2 ]
Czemu nie jestem na tak. 13%  13%  [ 2 ]
Stanowcze Tak. 6%  6%  [ 1 ]
Nie 50%  50%  [ 8 ]
Tak ale w innej wersji. 19%  19%  [ 3 ]
Razem głosów : 16

 Receptury amazing :D 
Autor Wiadomość
Współpracownik Gnarla
Awatar użytkownika

Rejestracja: 8 Gru 2013, o 16:40
Posty: 161
Podziękowano: 232 razy
Otrzymanych podziękowań: 77 razy
Nick w grze: Elfnocy
Odpowiedz z cytatem
Post Receptury amazing :D
Tak pomysł jest zerżnięty prawie żywcem w pewnej innej polskiej produkcji ;)

A więc dobrze , mamy pety recepturowe i po za tym tylko na flaszki się coś zbiera , widziałbym receptury jako przedmioty wyjątkowe , z częstotliwością nawet mniejszą niż epiki tak żeby fakt że ktoś zdropił recepturę ni kończył się na fali Gz na czacie tylko echo by szło po całym taernie dlaczego miało by to iść takim echem ? Nie byłoby po prostu dwóch takich samych receptur nie istniały by dwa takie same przedmioty z receptur druga rzecz dlaczego byłyby one takie wyjątkowe , statystyki wcale nie musiałyby dupy urywać ale miały by te przedmioty specjalne umiejętności tu jest potężne pole do popisu bo jak mówiłem byłyby one rzadsze od epików dużo rzadsze.

Sprawa techniczna jest taka receptura jest jednorazowa po użyciu ona znika , zrealizować ją moglibyśmy u dowolnego kowala w grze , za wykonanie ten oczywiście by chciał przynajmniej 2kk golda a w dodatku trzeba by zebrać przedmioty , biorąc pod uwagę liczbę przedmiotów w grze można by się nalatać :)

Żeby nie było to umiejętności to mogłoby być np. jeżeli hp przeciwnika spadnie do 30% to on automatycznie umiera itp. itd. tu jak mówiłem jest naprawdę potężne pole do popisu.

_________________
"Nic nie jest bardziej niebezpieczne niż wróg,który nie ma nic do stracenia"
Dziedzictwo
"hy hy nowa krainka do nowych questów"-Togerd
"osobiście jestem przeciwko HH, ludzie wtedy zachowują się jak zwierzęta"-Seba11pl


24 Sty 2016, o 22:14
Profil
Współpracownik Gnarla
Awatar użytkownika

Rejestracja: 8 Gru 2013, o 16:40
Posty: 161
Podziękowano: 232 razy
Otrzymanych podziękowań: 77 razy
Nick w grze: Elfnocy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Receptury amazing :D
Przykładowe umiejętności przedmiotów

:Jeżeli w czasie walki (nie muszą w tym samym momencie) zarówno mana jak i kondycja osiągną zero , na czas 8 tur zyskujemy nieskończoną ilość zarówno many jak i kondycji.(może wystąpić raz w czasie walki) oraz regeneracja many i kondy + 5% na stałe. To byłby przedmiot z umiejętnościami specjalnymi pod mane i konde ale miałby też oczywiście zwykłe statystyki.

:Jeżeli wykonujemy 5 ataków i wszystkie 5 "wchodzą" ostatni zawsze ma efekt krytyczny.Przedmiot daje nam +10% do szans na wejście "krytyka" 5% i zwiększa nasze obrażenia o 5%. Przedmiot pod dmg + oczywiście zwykłe statystyki.

Oczywiście tak jak mówiłem takich przedmiotów byłoby bardzo mało 3 na server to już byłoby bardzo dużo.

_________________
"Nic nie jest bardziej niebezpieczne niż wróg,który nie ma nic do stracenia"
Dziedzictwo
"hy hy nowa krainka do nowych questów"-Togerd
"osobiście jestem przeciwko HH, ludzie wtedy zachowują się jak zwierzęta"-Seba11pl


13 Lut 2016, o 18:01
Profil
Uczeń Simona

Rejestracja: 17 Lip 2015, o 13:39
Posty: 46
Podziękowano: 32 razy
Otrzymanych podziękowań: 3 razy
Nick w grze: Nikso
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Receptury amazing :D
Z tymi petami fajnie. Tylko ja bym zmienił na pety epickie, klasowe . każda klasa ma swojego dobranego PETA który by zaspokajał potrzeby danej klasy np. możliwość wzmocnieniem, osłabieniem statystyk umek na 60 lv .

_________________
Bumarro Vd [Duneb]


17 Lut 2016, o 16:09
Profil
Jedną nogą w Haligardzie

Rejestracja: 2 Sie 2015, o 05:04
Posty: 31
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 32 razy
Nick w grze: GoodTank
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Receptury amazing :D
Ja chce jako peta pummastera :lol:
A tak na poważnie to jeszcze bardziej chcecie wzmocnić pety? Przecież już po ostatnim up-ku są na tyle dobre, że nie potrzeba dodatkowych potworów.
Jedyne co ma sens to wprowadzenie niewielkiej korekty w taktykach u niektórych petów.
Uniknęło by się sytuacji, w której spośród 24 petów(expiących) używane jest ok. 13-14 petów. Reszta jest tak mało popularna wśród graczy, że nie widać ich w ogóle w grze co najwyżej na "wiki.taern"
Elfnocy napisał(a):
Żeby nie było to umiejętności to mogłoby być np. jeżeli hp przeciwnika spadnie do 30% to on automatycznie umiera..

I po co mi vd z ukazem, wole peta :twisted:


18 Lut 2016, o 05:29
Profil
Współpracownik Gnarla
Awatar użytkownika

Rejestracja: 8 Gru 2013, o 16:40
Posty: 161
Podziękowano: 232 razy
Otrzymanych podziękowań: 77 razy
Nick w grze: Elfnocy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Receptury amazing :D
Chyba zaszła pomyłka ja nie chcę nic mieszać w petach recepturowych ,tylko podałem je jako przykład , w temacie mówię o przedmiotach będących następcami epików.

_________________
"Nic nie jest bardziej niebezpieczne niż wróg,który nie ma nic do stracenia"
Dziedzictwo
"hy hy nowa krainka do nowych questów"-Togerd
"osobiście jestem przeciwko HH, ludzie wtedy zachowują się jak zwierzęta"-Seba11pl


18 Lut 2016, o 11:05
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 5 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 472 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron