Odpowiedz  [ 17 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna
 Mycie 
Autor Wiadomość
Taernijczyk z ekwipunkiem

Rejestracja: 21 Cze 2013, o 15:34
Posty: 17
Podziękowano: 2 razy
Otrzymanych podziękowań: 2 razy
Nick w grze: GerTolll
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
Post Mycie
Witajcie!
Ostatnio zauważyłem, że mycie u druida to jedna wielka ściema.
Będąc na moranie, myjąc "zbufanego" przez nią do granić możliwości łucznika, stwierdziłem, że poza myciem nie można już wiele zrobić.

Dałem 3x mycie (tu przewiduje pytania tych dociekliwych, od razu mówię, że mycie mam na 7) i okazało się że nie zmyło wszystkich debufów.
Nie ukrywam swojej frustracji ponieważ druid musi też leczyć (co też jest ograniczone przez ikony)
Więc rozumiem, że druid powinien w takim przypadku myć 4x i 1x lek grupowy?
Nie sądzicie, że coś tu jest nie tak? Zaraz pojawia się pytanie, gdzie konda? Dlaczego nie leczysz 2x?

Moja propozycja jest taka, żeby 2 mycia dane przez druida zmywały już wszystkie debufy.


2 Mar 2016, o 18:17
Profil
Jedną nogą w Haligardzie

Rejestracja: 18 Lis 2014, o 18:23
Posty: 36
Podziękowano: 206 razy
Otrzymanych podziękowań: 19 razy
Nick w grze: Oradus
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Mycie
Jakie debuffy myłeś i ile rund trwania miaĺy w chwili mycia?

_________________
Aby utrzymać mroczny klimat gry zróbmy skiny prosiaczka i lisa dla petów.

Na wiosnę w październiku.


2 Mar 2016, o 18:30
Profil
Błądzący w Tunelach
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 Sty 2016, o 09:30
Posty: 114
Miejscowość: (...)
Podziękowano: 69 razy
Otrzymanych podziękowań: 57 razy
Nick w grze: EsH
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Mycie
Z tego co się orientuje, to każdy buff i debuff ma określoną liczbę punktów, a myjka zmywa właśnie ileś tam punktów.

Zmywales dużą liczbę debuffów, każdy zmywal się osobno i pewnie nie zmyles wszystkich punktów i debuff pozostał.

Jeśli się mylę to poprawcie mnie.

_________________
Spoiler:


2 Mar 2016, o 19:54
Profil
Błądzący w Tunelach
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Paź 2015, o 11:55
Posty: 137
Podziękowano: 67 razy
Otrzymanych podziękowań: 101 razy
Nick w grze: JeeanD
Serwer: HardCore
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Mycie
Mam dokładnie ten sam problem. Mycie jest zupełnie nieprzewidywalne. Nie można stwierdzić co się zmyje a co nie. Czasami jest tak że zmaże tylko te dobre bufy a zostawia sam syf. Opis tej umki w grze też niewiele mi pomaga. Właściwie nie wiadomo o co w nim chodzi. Co oznacza ta "siła debufów"? W czym to się mierzy? Dlaczego szpile od VD zmywam z siebie jednym odczarowaniem a na taką samą szpile od łucznika muszę dać 2x mycie żeby się jej pozbyć!?

_________________
,,Jesteśmy zbudowani z odpadów atomowych, utworzonych w procesie śmierci gwiazd."
National Geographic - ,,Podróż na kraniec wszechświata"


2 Mar 2016, o 20:42
Profil
Jedną nogą w Haligardzie
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 Paź 2011, o 09:32
Posty: 31
Miejscowość: Koszalin
Podziękowano: 11 razy
Otrzymanych podziękowań: 20 razy
Nick w grze: Aragorn
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Mycie
co do szpili lucznika to zostala tak zrobiona specjalnie przy ostatnich zmianach w pvp, aby lucznik mial jakies szanse z dr w 1vs1 taka jest teoria co do zmywania kazdy debuf ma swoja sile debufow jesli dobrze pamietam bufy(czyli te pozytywne) wszystkie maja 1, troche inaczej jest z negatywnymi, wydaje mi sie ze takie jak np. ukaz czy czaszka (dawana chodzby przez jastrzebiora) jest z duzo wieksza sila debufy(bo jest to silny debuf :D )

_________________
Aragorn Pierwszy 140lvl Rycerz na S5
Psujeczka 106lvl Plox http://screenshooter.net/102684217/dkuworssm http://screenshooter.net/102684217/dlpjnssny
Brzydalek 83lvl Tłuk
MatasQ 67lvl Sheed s5
Kuleczka 66lvl AquaEra
Gildia Rest in Peace


2 Mar 2016, o 21:13
Profil
Błądzący w Tunelach
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 Sty 2016, o 09:30
Posty: 114
Miejscowość: (...)
Podziękowano: 69 razy
Otrzymanych podziękowań: 57 razy
Nick w grze: EsH
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Mycie
Moim zdaniem powinni dodać tą siłę którą ma debuff przy opisie umiejętności. Dużo by to ułatwiło, m.in. wiedzielibyśmy, jaką ilość odczarowań potrzeba, aby zmyć debuff.

_________________
Spoiler:


2 Mar 2016, o 21:45
Profil
Walczący z drzewcami

Rejestracja: 8 Sty 2015, o 22:04
Posty: 416
Podziękowano: 9 razy
Otrzymanych podziękowań: 83 razy
Nick w grze: NephaleMo
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Mycie
Nerthar napisał(a):
Moim zdaniem powinni dodać tą siłę którą ma debuff przy opisie umiejętności. Dużo by to ułatwiło, m.in. wiedzielibyśmy, jaką ilość odczarowań potrzeba, aby zmyć debuff.

To na pewno, niegłupie też by było, aby ta siła debufa się pojawiała przy samym debufie i niegłupie by było, aby nawet jeśli mycie nie zmyje debufa w całości, zmywało z niego, jak to ładnie ktoś określił "punkty" i debuf stawał się słabszy, bo myślę, że Nerthar miał na myśli moc debufa przy opisach umek na wiki i w drzewkach umek na postaciach, ale myślę, że przy samym wbitym debufie widocznym na postaci będzie jeszcze lepiej.

Widziałbym to w tej sposób, że mamy dolny indeks pokazujący ilość rund debufa i wskazałbym jeszcze górny indeks wskazujący jego moc i np sytuacja, że nie zmyje do czysta debufa o mocy 4 to jednak indeks jego mocy spadnie np do 2 i mycie w następnej rundzie już to naprawi do czysta, a nie, że w następnej rundzie trzeba zmyć to od początku z pełną mocą.

Może też zastanowić się nad jakąś modyfikacją samych bossów, że powiedzmy na stoku panuje magiczna aura podbijająca umiejętność zmywania debufów o 50% czy coś... Bo problem pojawia się dopiero na tych największych bossach, więc globalne poprawienie umki może nie być celowe, no i rozwaliłoby balans pvp, w tym tą szpilkę od łuka. Może też zmodyfikować mycie tak, aby na nie wpływały podwojenie ataków? Wtedy druid z modyfikatorem np z aquenirów czy z bólu by miał jakiś %, aby myć więcej? Może w tą stronę?

_________________
Nephalem 104 (sh) i rośnie
NephaleMo 101 (mo)
XioncDawid 65 (dr)
NephalemUk 50 (łuk) i rośnie


4 Mar 2016, o 11:39
Profil
Uczeń Simona
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 Paź 2012, o 15:05
Posty: 49
Podziękowano: 1 raz
Otrzymanych podziękowań: 1 raz
Nick w grze: Rezzor
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Mycie
Jak wam coś nie pasuje, lub nie ogarniasz to idzcie na morane z 2 druidami, a nie sie tutaj bedziesz żalił, drut i tak jest mocny i nie będziemy go wzmacniać. Temat do zamkniecia. Dziękuje


4 Mar 2016, o 15:00
Profil
Błądzący w Tunelach
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 Cze 2013, o 15:13
Posty: 139
Miejscowość: Rzeszów
Podziękowano: 94 razy
Otrzymanych podziękowań: 134 razy
Nick w grze: Kaladin
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Mycie
Wybaczcie za offtop,ale Rezzor-nie wnosisz nic konstruktywnego do tematu,to się nie odzywaj,a nie od razu mówisz że ktoś nie ogarnia.Nikt cię o zdanie nie prosił,więc się nie wysilaj bo ci to na dobre nie wyjdzie.

_________________
For what shall it profit a man, if he shall gain the whole world, and lose his own soul?


4 Mar 2016, o 15:10

Podziękowali: orada (4 Mar 2016, o 18:52)
Profil
Walczący z drzewcami

Rejestracja: 8 Sty 2015, o 22:04
Posty: 416
Podziękowano: 9 razy
Otrzymanych podziękowań: 83 razy
Nick w grze: NephaleMo
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Mycie
Rezzor napisał(a):
Jak wam coś nie pasuje, lub nie ogarniasz to idzcie na morane z 2 druidami, a nie sie tutaj bedziesz żalił, drut i tak jest mocny i nie będziemy go wzmacniać. Temat do zamkniecia. Dziękuje

Co najciekawsze, nikt tu nie proponował nic co by wzmocniło druida, a jedynie modyfikacje dotyczące konkretnych bossów tak, jak jest np w przypadku łuka, który na stoku zabiera więcej PA ze swoich umek zabierających PA, ale ogólnie nie został zmieniony pod wzgledem zabieranego PA

_________________
Nephalem 104 (sh) i rośnie
NephaleMo 101 (mo)
XioncDawid 65 (dr)
NephalemUk 50 (łuk) i rośnie


5 Mar 2016, o 11:17
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 17 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 441 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron