Odpowiedz  [ 3 posty(ów) ] 
 Epizod II - system odsyłania zwierzaków 

Pomysł oceniam na:
1) Wart wprowadzenia (po 3d), czas to pieniądz 88%  88%  [ 14 ]
2) Niewarty wprowadzenia, nie ma sensu wprowadzać tego w 3d 13%  13%  [ 2 ]
Razem głosów : 16

 Epizod II - system odsyłania zwierzaków 
Autor Wiadomość
Współpracownik Gnarla
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Cze 2013, o 12:30
Posty: 206
Miejscowość: Laedmoor
Podziękowano: 133 razy
Otrzymanych podziękowań: 52 razy
Nick w grze: GoQu
Odpowiedz z cytatem
Post Epizod II - system odsyłania zwierzaków
Witam,

Przychodzę z propozycją, aby - gdy pet jest wyłączony - gra nie odsyłała go do NPC - czyli inaczej, niż jest obecnie.

Jest to troszkę niewygodne - nie wiem jak może to wyglądać od strony technicznej ale myślę, że dałoby radę tak zrobić.

Obecny system nie jest komfortowy - więcej biegania a czas to pieniądz. :)

Jeśli chodzi o termin wprowadzenia - wiem, że teraz macie kupę roboty nad 3d i właśnie dlatego dobrze by było, gdyby ten mechanizm wszedł właśnie w 3d.

Może to i pierdoła, ale umiliłaby grę dosyć dobrze.

Pozdrawiam,
TrueOgre

_________________
Weź sobie te słowa do serca: jeśli Ty będziesz dla mnie miły, ja również. Jeśli będziesz zachowywał się jak glupiec i egoista - zerwiemy kontakt.


14 Mar 2016, o 19:37
Profil
Jedną nogą w Haligardzie
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Wrz 2014, o 19:02
Posty: 30
Podziękowano: 23 razy
Otrzymanych podziękowań: 15 razy
Nick w grze: Azmodam
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Epizod II - system odsyłania zwierzaków
Zwłaszcza przy postach na valdaroga. Można by zmienić mechanizm: gdy robimy postument, nie można włączyć peta. Bieganie za petami po valdku troche mnie do niego zniechęca :(

_________________
"Walkę kończy śmierć, każda inna rzecz jedynie walkę przerywa"
Andrzej Sapkowski


W grze od 22.04.2013


14 Mar 2016, o 20:00
Profil
Walczący z drzewcami

Rejestracja: 8 Sty 2015, o 22:04
Posty: 416
Podziękowano: 9 razy
Otrzymanych podziękowań: 83 razy
Nick w grze: NephaleMo
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Epizod II - system odsyłania zwierzaków
To tak...

Co do latania do konkret NPC - za platynę możesz wykupić odbieranie u dowolnego NPC od petów, ale valdek...

Widzę wyjście, które polegałoby na tym, że peta nie odsyłamy koniecznie tam gdzie kupiliśmy, ale... w sali Alkazara postawiłbym NPC pasterza czy wymyślcie mu inną nazwę, który za skromną oplatą (proponuję 1 imperiał, dla watahy 1 imperiał na peta) zaopiekowałby się naszym petem, abyśmy mogli go odesłać do niego i od niego odebrać z zastrzeżeniem, że po godzinie odsyła go do NPC, u którego kupiliśmy. Oczywiście przy wykupionej za platę usłudze odbioru petów w dowolnej lokacji, nie bedziemy musieli mu peta zostawiać za opłatą, a normalnie u niego go odbierzemy po "zwykłym" odesłaniu.

Inna opcja to możliwość wykupienia sobie miejsca na zasadzie tych dodatkowych w klatkach, ale dla peta, który normalnie nie jest w klatce. Wszelkie pety typu psy, kruki, nietoperze i inny szajs do 30+ ekspiące klatka numer 1, receptury na 65lvl klateczka numer 2, jednorazówki w ogóle nie mogą być w klatkach, z przyczyn nazwijmy to technicznych - NPC nie oddał nam takiego peta na własność a jedynie "wypożyczył" nam go za oplatą, więc nie możemy trzymać go "u siebie". Co to zmieni? Da możliwość odbioru peta w gildii, czyli z dowolnego zielonego pola lub za pośrednictwem najbliższego konwojenta, zarówno w wypadku jego odesłania jak i śmierci, niezależni czy to na valdku czy gdzieś indziej, ale oczywiście ponosimy opłatę jego uleczenia, czyli to co chce od nas NPC za odbiór martwiaczka.

_________________
Nephalem 104 (sh) i rośnie
NephaleMo 101 (mo)
XioncDawid 65 (dr)
NephalemUk 50 (łuk) i rośnie


15 Mar 2016, o 12:44
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 3 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 455 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron