Odpowiedz  [ 12 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna
 Nowy Boss 
Autor Wiadomość
Uciekinier Taernijczyk

Rejestracja: 3 Kwi 2016, o 21:43
Posty: 4
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Nick w grze: Spawamklej
Serwer: HardCore
Odpowiedz z cytatem
Post Nowy Boss
Witam. Chce z gory przeprosic czytajacych za brak polskich znakow, cos nie tak stalo sie z moim oprogramowaniem i nie moge tego naprawic, niemniej jednak mysle ze nie zaciemni to przekazu. Wystepuje z inicjatywa powstania nowego bossa. W moim pomysle jest to kraina: Wymarla Osada. Zauwazylem ze w grze jest troche nawiazan do Wiedzmina 1 m.in rozne odglosy i dzwieki (przynajmniej dla mnie, jesli nie to prosze nie hejtowac). Dlatego ow boss moze nosic nazwe Regis, czyli byc wampirem. Jego atak moze glownie polegac na walce wrecz i lifesteal'u. Co do instancji, moze ona znajdowac sie w wschodniej czesci wymarlej osady, mniejwiecej tam gdzie respi sie krowa ( przejscie jak u Wladcy Marionetek ). Ja zarzucilbym pomysl zrobienia tej instancji jako labiryntu z potworami charakterystycznymi do tego miejsca czyli zombie itp. Zgodnie z moja mysla powinna ona zajmowac okolo 40-60 minut. Moznaby tez dodac jakiegos questa w zwiazku z tym bossem. Jesli taki temat sie pojawil to sorry, jest to moja wlasna inicjatywa. Gracze ktorzy takze chcieliby cos takiego zobaczyc w taernie prosze o poparcie mnie w komentarzach. Chcialbym jeszcze dodac zeby boss w miare mozliwosci byl dla przedzialu lvli 40-70. To juz tyle ode mnie.
Dzieki i czesc!
PS. Wiem ze dodanie czegos nowego jest trudnego wiec prosze administracje o wyrozumialosc, wiem ze nie moga spelniac zyczenia kazdego nupa, ja tylko wnosze pomysl ::


3 Kwi 2016, o 22:05
Profil
Błądzący w Tunelach
Awatar użytkownika

Rejestracja: 31 Paź 2014, o 19:41
Posty: 85
Podziękowano: 32 razy
Otrzymanych podziękowań: 30 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Nowy Boss
viewtopic.php?f=121&t=18511

_________________
Barba 73-Usunięty
Ryc 75-ON


,,Fart jest nieodłączną częścią skila''-ViconiaDeV


3 Kwi 2016, o 22:25
Profil
Błądzący w Tunelach
Awatar użytkownika

Rejestracja: 6 Gru 2014, o 15:08
Posty: 118
Podziękowano: 99 razy
Otrzymanych podziękowań: 72 razy
Nick w grze: Qomb
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Nowy Boss
Ekipa sama wymyśla bosy, szkoda że nie robią coś w stylu konkursu na bosa czy coś takiego no ale ... co zrobisz...

A co twojego tematu to go wszyscy zignorują, kiedyś też próbowałem ;)

_________________
Qomb rycerz 132 lvl ►Attawa◄
Assda voodoo 110 lvl


4 Kwi 2016, o 07:19
Profil
Taernijczyk z ekwipunkiem

Rejestracja: 10 Lip 2015, o 16:26
Posty: 14
Podziękowano: 3 razy
Otrzymanych podziękowań: 4 razy
Nick w grze: InvictaX
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Nowy Boss
Qomb napisał(a):
Ekipa sama wymyśla bosy, szkoda że nie robią coś w stylu konkursu na bosa czy coś takiego no ale ... co zrobisz...

A co twojego tematu to go wszyscy zignorują, kiedyś też próbowałem ;)


hah pamiętam jeszcze Naszego bossa

_________________
InvictaX mo 49 Wygranie z bossem to dla mnie normalka ale dropnięcie rara to dopiero SZTUKA!
Ci può essere luce senza tenebre?

InvictaX mo 49lvl aktywny
MagikVoodoo vd 35lvl aktywny
BartekKaziu łuk 25 aktywny

KoziLek dr 21 uśpiony :D


4 Kwi 2016, o 13:03
Profil
Uczeń Simona
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 Paź 2012, o 15:05
Posty: 49
Podziękowano: 1 raz
Otrzymanych podziękowań: 1 raz
Nick w grze: Rezzor
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Nowy Boss
Po pierwsze, Taern to nie Wiedzmin a po drugie i tak twoja opinia i zdanie się praktycznie nie liczy.


4 Kwi 2016, o 14:41
Profil
Uciekinier Taernijczyk

Rejestracja: 3 Kwi 2016, o 21:43
Posty: 4
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Nick w grze: Spawamklej
Serwer: HardCore
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Nowy Boss
Jesli nie zauwazyles, powiedzialem tylko ze jest tylko pare nawiazan do wiedzmina, bo dzwieki rzeczywiscie sa identyczne jak w tej grze. Jest to moj 1 post wiec nie hejtujcie mnie, bo nie wiedzialem ze nie mozna wystepowac z taka inicjatywa.


4 Kwi 2016, o 15:05
Profil
Błądzący w Tunelach
Awatar użytkownika

Rejestracja: 6 Gru 2014, o 15:08
Posty: 118
Podziękowano: 99 razy
Otrzymanych podziękowań: 72 razy
Nick w grze: Qomb
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Nowy Boss
Jak to nie można? A kto ci zabroni?

Wedle mnie to możesz zaspamić to forum pomysłami na nowe bosy... i tak nic ciekawego i mądrego tu nie piszą :lol: :lol: :lol:

_________________
Qomb rycerz 132 lvl ►Attawa◄
Assda voodoo 110 lvl


4 Kwi 2016, o 15:37
Profil
Walczący z drzewcami

Rejestracja: 8 Sty 2015, o 22:04
Posty: 416
Podziękowano: 9 razy
Otrzymanych podziękowań: 83 razy
Nick w grze: NephaleMo
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Nowy Boss
Rezzor napisał(a):
Po pierwsze, Taern to nie Wiedzmin a po drugie i tak twoja opinia i zdanie się praktycznie nie liczy.

Tu nie o to chodzi, że opinia się nie liczy, chodzi o to, że zrobienie nowej instancji z bossem, rarami, questem, to bardzo dużo roboty, a pracy nad tą grą jest wcale niemało, poza tym samo przebijanie się ekipy przez takie pomysły jest co najmniej pracochłonne i niepotrzebne.

I najważniejsze - jeszcze nigdy nikt nie opracował takiego bossa czy instancji w całości, a jedynie kilka luźnych zdań opisu cała robotę zwalając na ekipę. Dla przykładu w grze Margonem w czasie jej największego rozwoju był edytor mapek dostępny dla graczy i niejeden opracowywał samodzielnie nowe instancje, wygrywał konkursy na map-makera itp., a przynajmniej jedna instancja w grze wraz z mapkami dojścia, grafikami itemów, bossów i mobków była w całości opracowana przez jednego z graczy, ekipa ustalała tylko kolizje i statystyki przedmiotów/mobków. Czyli w zakresie całości roboty może z 10% - a wy wymagacie, żeby po opracowaniu przez was czegoś takiego w 0,00001% przez rzucenie 2-3 zdań opisu, jeszcze wymagając, aby insta trwała określony czas (czyli dając ekipie jeszcze obowiązek przetestowania godzinnej insty przynajmniej 20 razy, aby pójść tam solo każdą profką i kilkoma różnymi wariantami PT i mierzyć czas).

Jednym słowem - wprowadzanie nowych instancji na podstawie pomysłów graczy dałoby opcję niewprowadzania niczego poza tym, a sorry, ale ja wolę watahę, podklasy, 3d, dalsze questy linii fabularnej itd, niż 2-3 nowe bossy wymyślone przez graczy, a potem milion skarg, że przecież to nie tak miało wyglądać. I może jeszcze Drygu ma iść do sądu za łamanie praw autorskich, za co na pewno go autorzy wiedźmina podadzą za podpieprzenie pomysłu na jedną z postaci jako bosa we własnej grze.

A, że Ci dźwięki przypominają wiedźmina... motyw wampiryzmu, zombie itd sięga XI wieku i czerpie z niego masa gier, filmów, książek itd, więc siłą rzeczy niektóre motywy są podobne w wielu miejscach, niemniej nie czerpią od siebie nawzajem, a z jednego źródła

_________________
Nephalem 104 (sh) i rośnie
NephaleMo 101 (mo)
XioncDawid 65 (dr)
NephalemUk 50 (łuk) i rośnie


5 Kwi 2016, o 11:52
Profil
Uciekinier Taernijczyk

Rejestracja: 3 Kwi 2016, o 21:43
Posty: 4
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Nick w grze: Spawamklej
Serwer: HardCore
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Nowy Boss
Wiem ze to masa trudnej roboty, tak to ujalem i szczerze nie liczylem na to ze to sie uda. Jesli ktos bylby zainsteresowany to powiedzialbym wiecej niz te 2-3 zdania ale po co skoro i tak pewnie nie przejdzie. Tak jak mowilem to tylko pomysl i nic wiecej dlatego nie rozumiem za co tyle spiny w tym temacie. Nie zapominajmy ze ludzie maja tu sie odprezac a nie klocic i denerwowac.


5 Kwi 2016, o 15:15
Profil
Błądzący w Tunelach
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Sty 2014, o 21:24
Posty: 95
Podziękowano: 25 razy
Otrzymanych podziękowań: 243 razy
Nick w grze: Vanessa
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Nowy Boss
Spawaczkleju napisał(a):
powiedzialem tylko ze jest tylko pare nawiazan do wiedzmina, bo dzwieki rzeczywiscie sa identyczne jak w tej grze.


To raczej Wiedźmin zrzyna z Taerna, bo Taern był przed Wiedźminem xD
Z tego co wiem, to po prostu przy dźwiękach do Taernu i Wiedźmina pracowała po prostu ta sama osoba.

_________________
Tikki! Kropkuj! Taaaaaaak!
Niesamowita Biedronkaaaaa!


5 Kwi 2016, o 16:20
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 12 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 439 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron