Odpowiedz  [ 11 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna
 Tryb dnia i nocy 

Tryb Dnia i Nocu
Tak, nowa grafika oraz nowe specjalne bossy 45%  45%  [ 14 ]
Tak, buffy dla potworków zależnie od pory dnia (np tygrys +% trafienia nocą) 29%  29%  [ 9 ]
Tak i dodatkowo nowe właściwości dla mobów (np duch ognia posiadałby zmniejszony obrażenia od ognia) 13%  13%  [ 4 ]
Nie, bo po co? 13%  13%  [ 4 ]
Razem głosów : 31

 Tryb dnia i nocy 
Autor Wiadomość
Uciekinier Taernijczyk

Rejestracja: 28 Kwi 2016, o 12:11
Posty: 2
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Nick w grze: Ruo
Serwer: HardCore
Odpowiedz z cytatem
Post Tryb dnia i nocy
Witam

Przeszukałem forum tylko na szybko i nie specjalnie coś znalazłem (albo nie umiem szukać :) )

Mianowicie chciałbym zaproponować tryb dnia i nocy
Pora dnia zmieniała by się np co 3-4godz.

Inny resp czampów za dnia inny nocą + specjalne czampy/eventy zalezne od pory dnia

Specjalne buffy dla potworów (np tygrys +% do trafienia nocą)

Zapraszam do dyskusji.


Ostatnio edytowany przez Zim, 9 Maj 2016, o 15:17, edytowano w sumie 1 raz



28 Kwi 2016, o 12:16
Profil
Uczeń Simona
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 Lip 2013, o 13:02
Posty: 49
Podziękowano: 59 razy
Otrzymanych podziękowań: 18 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Tryb dnia i nocy
"Najpierw 3D"
Nie widzę sensu wprowadzania tego, za dużo roboty, kolorowanie map.
Nic by to nie zmieniło.
Może w nocy grupki bandytów w trentis ^^


28 Kwi 2016, o 12:29
Profil
Błądzący w Tunelach
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 Lut 2015, o 21:22
Posty: 113
Miejscowość: Rzeszów
Podziękowano: 163 razy
Otrzymanych podziękowań: 116 razy
Nick w grze: NashVille
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Tryb dnia i nocy
A myślę że to dobry pomysł, robimy sobie nockę a w komputerze dzień mamy. Noc w nocy byłaby dużo bardziej klimatyczna niż dzień w nocy. Tylko pasowało by to zrobić w taki sposób żeby coś było widoczne a nie czarny ekran :). Lecz Daghar ma rację najpierw 3D.

_________________
Druid 140 poziom [on/off]
Sheed 53 poziom [on/off]
Serwer: Larkas
Gildia: TITANIUM
16.07.2018 - Washi
Pierwsza Morana ubita na 110 poziomie - 18.01.17 22:17 - ..., Madziox, Balitazaar, Jaackob, Sabazios.


Ostatnio edytowany przez NashVille, 30 Kwi 2016, o 15:36, edytowano w sumie 1 raz



28 Kwi 2016, o 15:31

Podziękowali: 2 Daghar (28 Kwi 2016, o 15:36), Gotha (28 Kwi 2016, o 16:26)
Profil
Taernijczyk z ekwipunkiem

Rejestracja: 20 Kwi 2016, o 23:03
Posty: 10
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 1 raz
Nick w grze: MrVendetta
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Tryb dnia i nocy
Pomysł genialny! Człowieku jesteś jednym który mnie zainteresował, po wprowadzeniu trybu 3D można by było takie coś wprowadzić.

Moim zdaniem do lekkiego utrudnienia (tak jak z tygrysami) można by było zrobić to w przypadku bossów duch ognia ma ogromne resy na MO (ogień atakuje ognień?) słabe :) Czy np. Łucznik z lodowej ma malutki dmg na Duchu Lodu (nie wiem czy dobrze napisałem) itp.

Proponuję dodać ankietę, jestem na 3x TAK w 100% :)

_________________
Taa... Nigdy się nie nauczą.


30 Kwi 2016, o 14:55
Profil
Uciekinier Taernijczyk

Rejestracja: 28 Kwi 2016, o 12:11
Posty: 2
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Nick w grze: Ruo
Serwer: HardCore
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Tryb dnia i nocy
Witam

Oczywiście, tryb (jesli miałby wgl wejść) to tylko po wprowadzeniu i dopracowaniu 3D

Dodałem ankiete.. jeśli ktoś ma pomysł na dodatkowe opcje lub zmiane pytań to zapraszam

Edit #1
Cieszy mnie iż podoba Wam się wstępny zarys pomysłu :)


9 Maj 2016, o 15:18
Profil
Błądzący w Tunelach
Awatar użytkownika

Rejestracja: 9 Lis 2014, o 23:17
Posty: 112
Podziękowano: 14 razy
Otrzymanych podziękowań: 8 razy
Nick w grze: Wert
Serwer: HardCore
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Tryb dnia i nocy
Ciekawie byłoby gdyby były jakieś chempy inne np w nocy taki czarny wend z jakimiś atakami ciekawymi :D

_________________
"Nigdy nie dyskutuj z idiotą: najpierw sprowadzi Cię na swój poziom, a potem pokona doświadczeniem"

J love Peace :D


10 Maj 2016, o 12:21
Profil
Taernijczyk z ekwipunkiem
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 Wrz 2015, o 12:00
Posty: 24
Podziękowano: 85 razy
Otrzymanych podziękowań: 13 razy
Nick w grze: Falus
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Tryb dnia i nocy
Myślę że tryb nocny to dość ciekawa opcja ale głównie powinna mieć charakter estetyczny, czyli zmiany pory dnia planszach, oświetlone budowle w nocy, czy też zmiana lokalizacji npc(w nocy większość znajdowała by sie w budynkach), miniaturki graczy chodzące pochodnią itp. Widziałem to w innych gierkach i taka rzecz dosyć przyjemnie wygląda, chociaż pewnie będzie kosztowało to trochę pracy :) . Jeśli chodzi o dodatkowe modyfikacje przy tym trybie to moim zdaniem można by było zrobić mały bonus do expa/złota, gdyż w późnych godzinach nie ma za bardzo ludzi na serwerach z kim mozna było iść na jakiegos bossa i to by byla mała rekompensata dla tych którzy mogą grać tylko w takich porach. Jeśli chodzi o resp czempów to można by było zrobić tak, że pewne czempiony repia tylko w dzień a inne tylko w nocy.
Tryb nocny trwał by np. od 0:00 do 7:00-8:00 rano


Ostatnio edytowany przez Kaldar, 11 Maj 2016, o 15:23, edytowano w sumie 1 raz



11 Maj 2016, o 14:51
Profil
Inżynier

Rejestracja: 9 Maj 2013, o 00:25
Posty: 384
Podziękowano: 394 razy
Otrzymanych podziękowań: 255 razy
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Tryb dnia i nocy
W nocy jest ciemno jak za dnia w jaskiniach, więc zwyczajnie od 22 ograniczenie pola widzenia i powodzenia w szukaniu wena :P

A tak poważnie, chyba już kiedyś było, ale pomysł sam w sobie przypadł mi do gustu :)


11 Maj 2016, o 15:03
Profil
Uczeń Heremona
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 Mar 2013, o 13:05
Posty: 517
Podziękowano: 189 razy
Otrzymanych podziękowań: 241 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Tryb dnia i nocy
Knoxi napisał(a):
W nocy jest ciemno jak za dnia w jaskiniach, więc zwyczajnie od 22 ograniczenie pola widzenia i powodzenia w szukaniu wena :P

A tak poważnie, chyba już kiedyś było, ale pomysł sam w sobie przypadł mi do gustu :)

Przecież Wen respi na "śnieżnych polach", przy pełni jaśniej niż w chmurny jesienny dzień ;)
Fajny pomysł, temat poruszany był już dawno więc nie sądzę by coś się w tej mierze od tamtego czasu zmieniło


11 Maj 2016, o 23:06
Profil
Walczący z drzewcami

Rejestracja: 8 Sty 2015, o 22:04
Posty: 416
Podziękowano: 9 razy
Otrzymanych podziękowań: 83 razy
Nick w grze: NephaleMo
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Tryb dnia i nocy
pomysł świetny, ale popieram w zakresie trybu dzień noc, zmiana pory dnia co 4h to już przeginka. Myślę, że nie tylko klimatycznie byłoby fajnie, ale przyciągnęłoby wielu graczy na trybie nocnym, aby zwyczajnie zobaczyć jak to jest.

A nowych czempów by nie trzeba było tworzyć nowych, wiadomo, że np Karol kold byłby "dziennym" czempem, Harlair preferował północ, a jełop od kruków wieczory, w ten sposób można sklasyfikowac prawie każdego czempa - a co powiecie o tym, że np na instancję powiedzmy Modliszki dałoby się wejść tylko w dzień jak śpi bo w nocy żeruje i jest zbyt agresywna? i tego typu inne akcje z instami? fajnie by było. Albo inne interakcje na statku u komandora, a nie cała dobę jest obiad w mesie, a np o jakiejś porze w ogóle jest zmiana wahty i 3x tyle mobów - insta długa, ale za to dla ekspa mogłoby być warto... w ogóle rozwijac temat można długo, ale i tak zacząć nad nim prace nie wcześniej, niż wejdzie 3d.

_________________
Nephalem 104 (sh) i rośnie
NephaleMo 101 (mo)
XioncDawid 65 (dr)
NephalemUk 50 (łuk) i rośnie


12 Maj 2016, o 00:05
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 11 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 457 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron