Odpowiedz  [ 12 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna
 DQ raz dziennie a nie co 24h 
Autor Wiadomość
Walczący z drzewcami

Rejestracja: 8 Sty 2015, o 22:04
Posty: 416
Podziękowano: 9 razy
Otrzymanych podziękowań: 83 razy
Nick w grze: NephaleMo
Odpowiedz z cytatem
Post DQ raz dziennie a nie co 24h
O co chodzi...

Obecny system polega na tym, że jeśli w poniedziałek zrobiłem DQ o godzinie 16:31 i 15s to we wtorek mogę go zrobić o 16:31 i 15s lub później i niejednokrotnie pewnie kazdy 55+ w końcu przynajmniej raz w życiu a zapewne i raz w miesiącu pewnego pięknego dnia odpuszczają zlecko na kasę, aby następnego dnia zrobić je wcześniej.

Ja osobiście pracuję w systemie zmianowym i ostatni tydzień robiłem 7-15 i zlecko około 16:30 jak sobie na spokojnie wróciłem z pracy, wziąłem prysznic i zjadłem obiad, w tym tygodniu będę pracował 13-21 czyli zlecko siła rzeczy muszę przesunąć na powrót z pracy w tym układzie, wychodzi to około 22:30, niby fajnie, ale jak znowu wrócę do zmian na 7 to kończenie zlecek przed północą (mam 2 postacie i na obu robię) nie da mi się wyspać, a nie będę zarywał nocy tylko dla paruset k, więc ponownie przekładam zlecko na 6 rano, później zaczynam popołudniówki o 6 nie wstanę, zlecko robię koło 9-11 rano przed pracą na popołudniówki, jak zacznę kolejne ranki zlecko wraca na 16:30, później na 22:30 itd, co daje mi przynajmniej 2 zlecka w plecy w obecnym systemie miesięcznie.

A wprowadzenie prostego systemu - nie "Nephalem musi poczekać 23h 59min" ale "Już robiłeś to zlecenie w dniu dzisiejszym, wróć jutro" rozwiąże sprawę, robię sobie w poniedziałek o 16 we wtorek o 19 a w środę o 13 jeśli tak mi pasuje i daily quest jest faktycznie zleceniem dziennym a nie zleceniem z 24 godzinnym czasem oczekiwania na kolejne.

Już nie mówię o instancja bossów np aqua, gdzie wystarczy, że jednej osobie nie pasuje ze stałej ekipy i się przerzuca na 20min później a ostatecznie na inny dzień... a tak trzymamy się daty i spokój, godzina do umówienia.

No i opcja - brakuje nam dru na coś a gildiowy nie może bo ma zlecko na hajs, a szkoda mu przesuwać... a tak zrobi dziaj te 40min później a następnego dnia znowu normalnie o stałej porze.

_________________
Nephalem 104 (sh) i rośnie
NephaleMo 101 (mo)
XioncDawid 65 (dr)
NephalemUk 50 (łuk) i rośnie


10 Maj 2016, o 08:42
Profil
Błądzący w Tunelach
Awatar użytkownika

Rejestracja: 9 Lis 2014, o 23:17
Posty: 112
Podziękowano: 14 razy
Otrzymanych podziękowań: 8 razy
Nick w grze: Wert
Serwer: HardCore
Odpowiedz z cytatem
Post Re: DQ raz dziennie a nie co 24h
Co do aqły + ale co do dq to uważam że zawsze jest opcja wzięcia jednego "na zapas" i u mnie w g raczej jak ktoś pisze że zlecko na kasę musi zrobić to kwestia tego że mnie/nas olewa niż naprawdę musi zlec zrobić. :D

_________________
"Nigdy nie dyskutuj z idiotą: najpierw sprowadzi Cię na swój poziom, a potem pokona doświadczeniem"

J love Peace :D


10 Maj 2016, o 12:24
Profil
Współpracownik Gnarla
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Lip 2014, o 19:56
Posty: 176
Podziękowano: 21 razy
Otrzymanych podziękowań: 36 razy
Nick w grze: XionzeDrut
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
Post Re: DQ raz dziennie a nie co 24h
Najlepiej jakby wszystkie zlecenia /DQ itd których czas oczekiwania wynosi obecnie 24h byly zerowane np. o 00:00 . Wtedy można zrobić zlecenie / DQ raz na dobe, tak jak jest to teraz, ale o dowolnej godzinie .

_________________
Smok w dalszym ciągu siedział na pagórku, wesoło machając ogonem.
~A. Sapkowski.

Zabijcie gorgunów! Zabijcie orków! Niczym innym nie ucieszycie Dzikich
Ludzi —odparł Ghan-buri-Ghan. —Rozpędźcie złą pogodę i ciemności jasnymi mieczami!
~J.R.R. Tolkien


10 Maj 2016, o 13:29
Profil
Inżynier
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Lip 2013, o 22:14
Posty: 103
Podziękowano: 32 razy
Otrzymanych podziękowań: 167 razy
Nick w grze: CassidyM
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
Post Re: DQ raz dziennie a nie co 24h
Cytuj:
Co do aqły + ale co do dq to uważam że zawsze jest opcja wzięcia jednego "na zapas" i u mnie w g raczej jak ktoś pisze że zlecko na kasę musi zrobić to kwestia tego że mnie/nas olewa niż naprawdę musi zlec zrobić. :D

Beirnowskie DQ można sobie wziąć i zrobić później, ale autor opisuje raczej zlec od Taisha, gdzie takiej możliwości nie ma.

Pomysł przewijał się już kilkakrotnie (np. viewtopic.php?f=121&t=44824&hilit=daily+quest), zawsze popierany przez zdecydowaną większość graczy, ale z jakiegoś powodu ekipa nie chce go wprowadzić. Cóż.

_________________
Życie jest to opowieść idioty,
pełna wrzasku i wściekłości,
nic nie znacząca.


10 Maj 2016, o 17:16
Profil
Walczący z drzewcami

Rejestracja: 8 Sty 2015, o 22:04
Posty: 416
Podziękowano: 9 razy
Otrzymanych podziękowań: 83 razy
Nick w grze: NephaleMo
Odpowiedz z cytatem
Post Re: DQ raz dziennie a nie co 24h
Volakis napisał(a):
Cytuj:
Co do aqły + ale co do dq to uważam że zawsze jest opcja wzięcia jednego "na zapas" i u mnie w g raczej jak ktoś pisze że zlecko na kasę musi zrobić to kwestia tego że mnie/nas olewa niż naprawdę musi zlec zrobić. :D

Beirnowskie DQ można sobie wziąć i zrobić później, ale autor opisuje raczej zlec od Taisha, gdzie takiej możliwości nie ma.

Pomysł przewijał się już kilkakrotnie (np. viewtopic.php?f=121&t=44824&hilit=daily+quest), zawsze popierany przez zdecydowaną większość graczy, ale z jakiegoś powodu ekipa nie chce go wprowadzić. Cóż.


Taisha, tresera, ten na wyspie tryfkina na eksp psycho (bo innych to chyba nikt nie robi szczególnie regularnie, a większość wcale nie robi)

_________________
Nephalem 104 (sh) i rośnie
NephaleMo 101 (mo)
XioncDawid 65 (dr)
NephalemUk 50 (łuk) i rośnie


10 Maj 2016, o 22:57
Profil
Uciekinier Taernijczyk
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Maj 2016, o 08:12
Posty: 1
Podziękowano: 4 razy
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Nick w grze: Jobs
Odpowiedz z cytatem
Post Re: DQ raz dziennie a nie co 24h
W innych grach DQ są co 23h mimo że wymagają tylko 2/3 kliknięć.
Plus (przynajmniej zlecka na kase) jest to że nie wymaga czekania do pobrania innego...

_________________
"Now, if you’ll excuse me, I’m gonna go home and have a heart attack."
by Vincent Vega


16 Maj 2016, o 08:42
Profil
Walczący z drzewcami

Rejestracja: 8 Sty 2015, o 22:04
Posty: 416
Podziękowano: 9 razy
Otrzymanych podziękowań: 83 razy
Nick w grze: NephaleMo
Odpowiedz z cytatem
Post Re: DQ raz dziennie a nie co 24h
Vincent napisał(a):
W innych grach DQ są co 23h mimo że wymagają tylko 2/3 kliknięć.
Plus (przynajmniej zlecka na kase) jest to że nie wymaga czekania do pobrania innego...

Nigdy nie widziałem takiej gry... ale za to wiele takich gdzie DQ to były zawsze zwykłe q ze zwykłym czasem oczekiwania,tyle, że danego dnia nie dawało się ich zrobić więcej, niż 1 raz. Często też bywały to zlecka typu sztabki złota czyli do zrobienia kilka po kolei i możliwość brania kolejnego po wykonaniu poprzedniego - co w sumie też by było fajną opcją.

_________________
Nephalem 104 (sh) i rośnie
NephaleMo 101 (mo)
XioncDawid 65 (dr)
NephalemUk 50 (łuk) i rośnie


16 Maj 2016, o 20:37
Profil
Współpracownik Gnarla
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Cze 2013, o 12:30
Posty: 206
Miejscowość: Laedmoor
Podziękowano: 133 razy
Otrzymanych podziękowań: 52 razy
Nick w grze: GoQu
Odpowiedz z cytatem
Post Re: DQ raz dziennie a nie co 24h
Jestem naprawdę bardzo za wprowadzeniem tego.

Powiedzmy sobie szczerze - poza nolife'ami i gim...nazjalistami 75% ludzi w grze nie jest w stanie wykonać zlecka regularnie, o tej samej porze codziennie.

Dlatego też ta zmiana nie wywarłaby negatywnego wpływu, a wręcz przeciwnie. Osoby pracujące, czy też zwyczajnie niemogące pozwolić sobie na logowanie w tych samych godzinach, byłyby wielce uradowane.

_________________
Weź sobie te słowa do serca: jeśli Ty będziesz dla mnie miły, ja również. Jeśli będziesz zachowywał się jak glupiec i egoista - zerwiemy kontakt.


16 Maj 2016, o 20:58
Profil
Walczący z drzewcami

Rejestracja: 8 Sty 2015, o 22:04
Posty: 416
Podziękowano: 9 razy
Otrzymanych podziękowań: 83 razy
Nick w grze: NephaleMo
Odpowiedz z cytatem
Post Re: DQ raz dziennie a nie co 24h
Jak widać poparcie graczy jest pełne, czekamy z utęsknieniem na wypowiedź kogoś kompetentnego. Ogólnie regularnie przeglądam dział propozycji do gry i widuję tam wypowiedzi tego samego wąskiego grona graczy a ostatnią "kolorową" wypowiedź widziałem w wykonaniu deva z miesiąc temu, brzmiącą coś w stylu "była już podobna propozycja, nie planujemy czegoś takiego wprowadzać, bo cośtam"

_________________
Nephalem 104 (sh) i rośnie
NephaleMo 101 (mo)
XioncDawid 65 (dr)
NephalemUk 50 (łuk) i rośnie


22 Maj 2016, o 22:39
Profil
Uciekinier Taernijczyk

Rejestracja: 12 Mar 2016, o 23:31
Posty: 7
Podziękowano: 6 razy
Otrzymanych podziękowań: 5 razy
Nick w grze: MilvaArcher
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
Post Re: DQ raz dziennie a nie co 24h
Jestem na tak, bardzo to przydatne.

_________________
Łucznik 41lv MilvaArcher
Kruk 39lv BiayKruk
Ryc 25lv JustJoking
All On


23 Maj 2016, o 10:58
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 12 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 478 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron