Odpowiedz  [ 11 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna
 Depozyty 
Autor Wiadomość
Uciekinier Taernijczyk
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Cze 2016, o 15:39
Posty: 7
Miejscowość: Olecko
Podziękowano: 2 razy
Otrzymanych podziękowań: 3 razy
Nick w grze: Jamajos
Odpowiedz z cytatem
Post Depozyty
Witam. Jak wiadomo, w Taernie stale napływa ilość nowych graczy. Zaczynają oni swoją wielką (lub małą :D ) przygodę. Zakładają wtedy zazwyczaj jakieś śmieciowe EQ i cieszą się grą. Tylko, że nadchodzi taki moment, kiedy odkryją rary, sety, epiki i depozyt. Wszystko kosztuje złoto. Jak nam wiadomo, do 35. lvl'a nie da się zarabiać złota. I teraz pomyślcie... Jak taki 15. lvl zdobędzie "Derengila", kupi sobie depozyt i będzie miał jeszcze troszkę pieniędzy na np. śmierć czy EQ od Kowala Woberga. I tutaj jest mój pomysł. Oczywiście, depozyt jest OBOWIĄZKOWY. Kosztuje on 10k złota, co na 10. lvl'u (powinniśmy go wtedy mieć :P ) jest dużą kwotą. Wg mnie i mojego mózgu, powinniście wprowadzić taką zmianę, by depozyt 1. był za darmo. :) Niby to 10k, ale da to sporo i będzie chroniło przed utratą sprzętu. Natomiast, następny depozyt mógłby kosztować ciut mniej platyny, ale to druga sprawa. Dziękuję za uwagę, pozdrawiam :!:

_________________
______(Jamaj)______


20 Cze 2016, o 16:06

Podziękowali: 3 GnieW (20 Cze 2016, o 16:18), Matis350 (20 Cze 2016, o 16:15), orada (20 Cze 2016, o 16:26)
Profil
Uciekinier Taernijczyk
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Cze 2016, o 13:40
Posty: 4
Podziękowano: 1 raz
Otrzymanych podziękowań: 1 raz
Nick w grze: RycGniew
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Depozyty
Są tacy gracze co żebrzą od wyższych lvl kase na depo :lol: ,

_________________
Pozdrawiam :D
///RycGniew ryc 74lvl Ostlor///

Pomogłem Postaw Kufla :)


Ostatnio edytowany przez GnieW 7 Sie 2016, o 19:14, edytowano w sumie 2 razy



20 Cze 2016, o 16:36
Profil
Walczący z drzewcami

Rejestracja: 8 Sty 2015, o 22:04
Posty: 416
Podziękowano: 9 razy
Otrzymanych podziękowań: 83 razy
Nick w grze: NephaleMo
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Depozyty
10k to duzo na 10lvlu?:D na około 3lvlu dostajesz z q rarowy naszyjnik, na jakimś chyba 7mym inhibitor z q topisz, masz 40k z esek, sam Desmond na bodaj 13lvlu z głównego epizodu daje Ci 25k gotówki na zakup eq przed kolejnymi misjami i w ogóle samych nagród i itemów z questów masz na spokojne ubranie się we wszystko.

o tym nie wspomnę:
http://wiki.taern.pl/index.php/Zlecenia

przejść się co 7min po chałupach i zgarnąc 120 zeta można na 1lvlu, zabić 4 szczurki też, a na 10 spokojnie we 2 można klepać zlecko na ogry po 1200 złota czy na szkielety za 8 stów, koło 15lvla już sobie Deony poklepiesz zgarniając 3k, 20+ Simzę co 30min za 10k+ (nagrody jest 12k+, ale wydasz te 1-1,5k na zakup śmiecia u npc do tego zlecka). Jednym słowem nie być w stanie zarobić 10k na depo to trzeba na prawdę nie chcieć...

EDIT i jak to już było wałkowane w temacie Pumpa do wynajęcia - Taern nie ma być ułatwiany, a co najwyżej "uciekawiany", że tak powiem. Gra zbyt łatwa, gdzie wszystko dostajemy za free na wejście nudzi i odrzuca, a stawiająca wyzwania motywuje i zaciekawia. Polak nie gra z motywacji "dali mi tyle fajnych rzeczy za free to szkoda zmarnować, wiec gram dalej", ale "ja nie dam rady? ja nie zarobie na eq?" a akurat Taern jest jedną z tych gier, gdzie nie ma takiej kwoty jakiej by się nie dało zarobić i zawsze jest to tylko kwestia czasu i chęci.

_________________
Nephalem 104 (sh) i rośnie
NephaleMo 101 (mo)
XioncDawid 65 (dr)
NephalemUk 50 (łuk) i rośnie


Ostatnio edytowany przez Nephalem, 20 Cze 2016, o 16:43, edytowano w sumie 1 raz



20 Cze 2016, o 16:39
Profil
Współpracownik Gnarla

Rejestracja: 27 Lis 2012, o 18:09
Posty: 222
Podziękowano: 507 razy
Otrzymanych podziękowań: 216 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Depozyty
Pomysł bez sensu... 10k da się lajtowo w dzisiejszych questach wyciągnąć a nawet jak tego nie było to łowiłem dorsze przez niecałe 20 min i miałem już ten depozyt... Nie można mieć nawet małych rzeczy za darmo, bo potem jest taki tok myślenia iż komuś nie chce się pomyśleć, poczytać i najlepiej by chciał wszystko za darmo. Dla lolków porada by się zainteresowali grą bądź poradnikami i o wiele więcej to pomoże niż dawanie im coś za free :)


20 Cze 2016, o 16:41
Profil
Uciekinier Taernijczyk
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Cze 2016, o 15:39
Posty: 7
Miejscowość: Olecko
Podziękowano: 2 razy
Otrzymanych podziękowań: 3 razy
Nick w grze: Jamajos
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Depozyty
Tylko, że tu nawet nie chodzi tylko o depozyt. 20. lvl musi mieć na sobie 2x "Arcanscape II", co niesie ze sobą, z naprawą, ~1,3kk. Dodatkowo dorzucać do tego depozyt... Tak, 10k niby nic, ale zawsze coś, zważając na to, że rary na tym lvl'u są trudne do zdobycia.

_________________
______(Jamaj)______


20 Cze 2016, o 16:47
Profil
Uciekinier Taernijczyk
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Cze 2016, o 13:40
Posty: 4
Podziękowano: 1 raz
Otrzymanych podziękowań: 1 raz
Nick w grze: RycGniew
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Depozyty
Nephalem napisał(a):

EDIT i jak to już było wałkowane w temacie Pumpa do wynajęcia - Taern nie ma być ułatwiany, a co najwyżej "uciekawiany", że tak powiem. Gra zbyt łatwa, gdzie wszystko dostajemy za free na wejście nudzi i odrzuca, a stawiająca wyzwania motywuje i zaciekawia. Polak nie gra z motywacji "dali mi tyle fajnych rzeczy za free to szkoda zmarnować, wiec gram dalej", ale "ja nie dam rady? ja nie zarobie na eq?" a akurat Taern jest jedną z tych gier, gdzie nie ma takiej kwoty jakiej by się nie dało zarobić i zawsze jest to tylko kwestia czasu i chęci.


I tu dobrze napisałeś, motywacja jest najważniejsza, bez motywacji nie osiągniesz zbyt wiele. :)

_________________
Pozdrawiam :D
///RycGniew ryc 74lvl Ostlor///

Pomogłem Postaw Kufla :)


Ostatnio edytowany przez GnieW, 20 Cze 2016, o 16:51, edytowano w sumie 1 raz



20 Cze 2016, o 16:49
Profil
Walczący z drzewcami

Rejestracja: 8 Sty 2015, o 22:04
Posty: 416
Podziękowano: 9 razy
Otrzymanych podziękowań: 83 razy
Nick w grze: NephaleMo
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Depozyty
mam 4 postacie i łącznie kupiłem 1 arcan, to przereklamowana błyskotka, zresztą cena kompletnie nie ma znaczenia, jak już pisałem wyżej - każdą kwotę można zarobić i to tylko kwestia czasu, nie trudności. Zarabianie w tej grze jest łatwe, ale czasochłonne.

EDIT co ja bym zrobił najwyżej dla ułatwienia gry na low-lvlu? Zlecenie na zedy do wzięcia co 5 min zamiast co 15 i mamy kasę na początek.

@up to jest tak jak powiedzmy ze studentem - można dać mu za free kawalerkę albo dać mu pracę, żeby zarobił na mieszkanie/raty kredytu.

_________________
Nephalem 104 (sh) i rośnie
NephaleMo 101 (mo)
XioncDawid 65 (dr)
NephalemUk 50 (łuk) i rośnie


20 Cze 2016, o 16:51
Profil
Uciekinier Taernijczyk
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Cze 2016, o 15:39
Posty: 7
Miejscowość: Olecko
Podziękowano: 2 razy
Otrzymanych podziękowań: 3 razy
Nick w grze: Jamajos
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Depozyty
Właśnie też miałem pomysł, by wprowadzili jakąś opcję na zarobek na low lvl'ach. ;)

_________________
______(Jamaj)______


20 Cze 2016, o 17:00
Profil
Uczeń Simona

Rejestracja: 3 Maj 2015, o 15:15
Posty: 65
Podziękowano: 49 razy
Otrzymanych podziękowań: 30 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Depozyty
Kilka lat temu było jeszcze trudniej i nikt nie narzekał. Jak dla mnie depozyt powinien
Kosztować nawet jeszcze więcej coś koło 100k. Jezeli komuś się nie chce myśleć jak zarobić 10k na depo/ekwipunek to niech ukradnie mamie telefon i wyśle SMS na te 40platyny( czyli jakieś 600k). A co do rarow na mniejszy lv.. Nikt ich nie każe zakladac. One są unikalne i wyjatkawe- nie chcesz nie musisz ich nosic możesz latać w sklepówkach co oczywiście wiąże się z tym ze mniej osób będzie Cię chciało na bosy. Tym bardziej jeżeli grasz mo/brb.

_________________
Tak.


20 Cze 2016, o 19:27
Profil
Uczeń Simona

Rejestracja: 17 Lip 2015, o 13:39
Posty: 46
Podziękowano: 32 razy
Otrzymanych podziękowań: 3 razy
Nick w grze: Nikso
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Depozyty
A mf zr,hp,wiedzy ? Przeciętny 10/15lv da radę zrobić mf zr bez problemów... po q Zielona granica masz możliwość na robienie elementów , średnich flaszek , albo sprzedawane surkow do sf , elementów... na 25lv małże i tak na bosski bd cię brali od 30+ a do tego czasu dasz radę zarobić na rarowe eq

_________________
Bumarro Vd [Duneb]


21 Cze 2016, o 09:23
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 11 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 484 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron