Odpowiedz  [ 7 posty(ów) ] 
 Czy jesteś za usunięciem linków z YT na czatach 

Czy jesteś za usunięciem linków z YT na czatach
Ankieta zakończyła się 12 Lip 2016, o 19:21
Tak 76%  76%  [ 32 ]
Nie-Sam nagrywam te konkursy 0%  0%  [ 0 ]
Nie-lubię spam 17%  17%  [ 7 ]
Nie-jestem Jutuberem nie naciągaczem 7%  7%  [ 3 ]
Razem głosów : 42

 Czy jesteś za usunięciem linków z YT na czatach 
Autor Wiadomość
Walczący z drzewcami
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Gru 2011, o 00:48
Posty: 261
Podziękowano: 24 razy
Otrzymanych podziękowań: 93 razy
Nick w grze: Markko
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
Post Czy jesteś za usunięciem linków z YT na czatach
Powiem otwarcie od jakiegoś czasu cała masa ludzi którzy nie mają choć by zielonego pojęcia a już tym bardziej pomysłu na nagrywanie czegoś na YT, troluje i spami jakimiś żałosnymi konkursami w których wygrane są jeszcze bardziej idjotyczne jak zasady.
Oczywiście w każdym jest taki dodatek jak Musisz dać lajka i Suba i SS. Czy o taką reklamę chodzi. Tym bardziej że żaden z tych pomysłów jak sobie nabić lajków/subów nie pojawia się na forum bo by został po prostu z hejtowany.


Oglądam czasem inne kanały czy to wagona czy tam do innych zobaczę, ale na tych kanałach nie ma typowego idjotyzmu albo łatwizny typu napis, umca umca w tle i 50 platy.


Boże widzisz i nie grzmisz

_________________
Markko VD 122 Laraks ON
Caandy Drut 79 Laraks ON
Barb 140 Laraks ON
Pasionat zasiadania i Oszukanista/Legalista


Ostatnio edytowany przez Ares, 4 Lip 2016, o 17:59, edytowano w sumie 1 raz



29 Cze 2016, o 19:21

Podziękowali: 2 Futaro (10 Lip 2016, o 10:40), Qomb (3 Lip 2016, o 13:15)
Profil
Uczeń Heremona
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lip 2011, o 22:55
Posty: 578
Miejscowość: Parowar
Podziękowano: 478 razy
Otrzymanych podziękowań: 2053 razy
Nick w grze: Inkwizycja
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Czy jesteś za usunięciem linków z YT na czatach
Sam gram już bardzo mało, ale jak gram to ma to nieodłączny związek z czatem i tu muszę się zgodzić w 100%

Od nie wiadomo kiedy irytowały mnie linki do YT. One w sumie w 99,5% są bezwartościowym spamem. Bo albo ktoś wrzuca linka do jakiejś "swojej ulubionej muzy" (gówno mnie interesuje, kto co słucha, jak będę chciał wiedzieć, to zapyam) albo jak mówi Ares jakichś swoich super-jutubowych-nagrań. Nie klikam w te linki już od wielu lat (o ile w ogóle kiedykolwiek klikałem), jednak dzięki połączeniu serwerów, plus lawina bezwartościowych z punktu widzenia graczy i gry linków do YT, plus 3 osoby, które szukają na raz wyprawy na DZ i ten czat to jest jeden wielki śmietnik. Na dokładkę wielkie płacze o kneble za komentarze. No i dodatkowa praca dla tychże moderatorów. Bo niestety YT w Taernie nie służy w większości wypadków do pożytecznych celów, a obrażania innych graczy.

Oczywiście ja wiem, że większość moderatorów robi wszytko, żeby udowodnić, że czat wcale nie służy do rozmowy, więc z punktu widzenia administracji pomysł jest bezwartościowy ;)

Jeżeli ktoś znajduje jakieś argumenty ZA pozostawieniem linków do YT na czacie, to ja bardzo chętnie ich posłucham

_________________
"Zawsze mam rację z prostego powodu-nie chrzanie głupot" - Kalart

"Moja refleksja jest taka że kneblować każdy umie, domagać się sprawiedliwości wobec innych " - Mroczna

"Wybacz jeżeli uraziłam Twoje myślenie" - Ruuda


29 Cze 2016, o 19:37
Profil ICQ WWW
Współpracownik Gnarla
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 Sie 2012, o 13:36
Posty: 206
Podziękowano: 195 razy
Otrzymanych podziękowań: 257 razy
Nick w grze: EpikDrut
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Czy jesteś za usunięciem linków z YT na czatach
nie wszystkie linki to konkursy ale jesli jakis gosciu spami linkiem co pare min a modzi nic to potem sie robia takie tematy ;d

_________________
Pomogłem/podobało się? Kufelek się należy ;)
Zapraszam na mój kanał YT! klik
To tylko gra... to tylko taern...
https://scr.hu/0dk2/wo2xz
Epik [127lvl] z latarką to jak Polska bez korupcji i długów


29 Cze 2016, o 23:03
Profil WWW
Inżynier
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Cze 2012, o 11:49
Posty: 413
Podziękowano: 220 razy
Otrzymanych podziękowań: 159 razy
Nick w grze: Rughes
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Czy jesteś za usunięciem linków z YT na czatach
Krótko: Jestem jak najbardziej za tym. Na dodatek jestem jak najbardziej za wprowadzeniem głównego czatu od 50 poziomu.


29 Cze 2016, o 23:22
Profil
Walczący z drzewcami
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Gru 2011, o 00:48
Posty: 261
Podziękowano: 24 razy
Otrzymanych podziękowań: 93 razy
Nick w grze: Markko
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Czy jesteś za usunięciem linków z YT na czatach
galajus napisał(a):
nie wszystkie linki to konkursy ale jesli jakis gosciu spami linkiem co pare min a modzi nic to potem sie robia takie tematy ;d



Ty akurat dajesz swoje materiały na forum czy tam jesteś w rankingu przez co można cie ocenić, a ci psełdo jutuberzy po prostu psują wszystko co inni budują nawet przez lata. Bo ja nie mam nic przeciwko człowiekowi co sobie nagrywa bosa czy oro jakieś, ale już typa co robi jakieś idjotyczne konkursy z dodatkiem lajk/sub/ss no to już trzeba tępić. jeszcze żeby te materiały choć trochę przypominały coś porządnie zrobionego. A nie oszukujmy się jak oglądasz jakieś filmy na YT to chcąc nie chcąc masz listę do której ten syf trafia.

_________________
Markko VD 122 Laraks ON
Caandy Drut 79 Laraks ON
Barb 140 Laraks ON
Pasionat zasiadania i Oszukanista/Legalista


29 Cze 2016, o 23:24
Profil
Uczeń Heremona
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 Mar 2013, o 13:05
Posty: 517
Podziękowano: 189 razy
Otrzymanych podziękowań: 241 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Czy jesteś za usunięciem linków z YT na czatach
Może zamiast blokować to odgórnie dać możliwość wpisania dla gracza nowej komendy, np: /ignoreYT która z automatu będzie traktować każdą wiadomość z linkiem z youtuba jak wiadomość od osoby której damy "ignore". Czy działałoby to na wiadomości priv i czat gildyjny to byłaby kwestia dogadania szczegółów z kolorowymi i innymi graczami.


30 Cze 2016, o 08:06
Profil
Walczący z drzewcami

Rejestracja: 8 Sty 2015, o 22:04
Posty: 416
Podziękowano: 9 razy
Otrzymanych podziękowań: 83 razy
Nick w grze: NephaleMo
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Czy jesteś za usunięciem linków z YT na czatach
Torkil napisał(a):
Może zamiast blokować to odgórnie dać możliwość wpisania dla gracza nowej komendy, np: /ignoreYT która z automatu będzie traktować każdą wiadomość z linkiem z youtuba jak wiadomość od osoby której damy "ignore". Czy działałoby to na wiadomości priv i czat gildyjny to byłaby kwestia dogadania szczegółów z kolorowymi i innymi graczami.

To też mogłoby być, ale ja myślę, aby zrobić jeszcze prościej i zastosować mechanizm z pewnej innej gry, mianowicie skracanie linków na czacie. Tam też wiele było niezaufanych linków i przez sito przechodziło tylko kilka, ale tam linki się skracały. Co mam na myśli?
-dajmy na to link do forum, przykładowo: "http://forum.taern.pl/posting.php?mode=quote&f=121&p=371035" zamiast tego wyświetli się podlinkowany napis "Taern forum"
-zamiast linków do grafiki pojawi się podlinkowany napis "SHU"
-zamiast linku do YT w końcu, który potrafi być na prawdę długi i zaspamiać czat pojawi się, krótki podlinkowany napis "YouTube", co może nie ograniczy spamu pod względem samego faktu spamu, ale na pewno ograniczy go objetościowo, a to wystarczy

Dlaczego tak? Bo wklejane na czat linki nie zawsze są spamem i jakimś badziewnym konkursem kolejnego idioty, ale czasami np ciekawym teledyskiem, czy humorystycznym wtrętem dla rozluźnienia atmosfery, czy choćby w mojej karierze "czatowej" już w 2 przypadkach linki do reklam Broken Runs czy jak się ten Tern ma nazywać wklejane przez HMa. Te linki niech zostają.

Poza tym zasady rządzące czatem nie bardzo pozwalają na ucięcie całkowite tego typu linków - niezaufane linki są ucinane nie przez cenzurowanie spamu, ale ze względów bezpieczeństwa, aby np ktoś nie dał linka do zawirusowanej strony wyłudzającej hasła czy coś. Blokuje to też przy okazji reklamy konkurencyjnych gier:) Natomiast YT jest pod tym względem "bezpieczny" jakkolwiek denerwujący.

Opcja wyboru co ma być ucinane też jest niezła, aczkolwiek wtedy się to wyświetli jako niezaufany link, a nie w ogóle nie wyświetli, to już lepiej skrócić.

_________________
Nephalem 104 (sh) i rośnie
NephaleMo 101 (mo)
XioncDawid 65 (dr)
NephalemUk 50 (łuk) i rośnie


30 Cze 2016, o 09:35

Podziękowali: rzuff (1 Lip 2016, o 06:51)
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 7 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 445 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron