Odpowiedz  [ 5 posty(ów) ] 
 Osiągnięcia 
Autor Wiadomość
Uciekinier Taernijczyk
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lip 2016, o 00:18
Posty: 2
Podziękowano: 1 raz
Otrzymanych podziękowań: 1 raz
Nick w grze: Evea
Odpowiedz z cytatem
Post Osiągnięcia
Tak sobie dzisiaj zrobiłam wieże, smoka, wieże i smoka. Zdobylam kilka fajnych osiągnięć wiec mówię sobie - puste to jak nic. I pomyslalam - przydałoby się coś za te osiągnięcia. A teraz przeglądam forum i trafilam na ten temat; viewtopic.php?f=70&t=652 punkt numer dwa. Coś mozna bylo by pomyśleć nad tymi osiągnięciami. :)


29 Lip 2016, o 04:04
Profil
Błądzący w Tunelach
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Sty 2014, o 21:24
Posty: 95
Podziękowano: 25 razy
Otrzymanych podziękowań: 243 razy
Nick w grze: Vanessa
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Osiągnięcia
Temat na jaki trafiłaś nie jest jedyny. W odmętach "pomysłów i propozycji" jak i w karczmie, gdzie panują luźne dyskusje - jest cała masa tematów na temat osiągnięć i wiele ciekawych propozycji dotyczących tego co można zrobić, by kolejne osiągnięcia zdobywane były z chęcią i wnosiły coś do rozgrywki.
Ekipa jednak póki co milczy w tej kwestii.
W obecnej fazie mimo iż osiągnięcia nic nie dają poza kolejnymi "odznakami" do wglądu tylko przez nas samych - widać też duży chaos. Bossy takie jak lodowe, Jaskółka czy Valdarog nie są wcale naliczane. Konstrukt i czujki zaliczane są do osiągnięcia "koldy", a wiele nowo wprowadzonych osiągnięć wprowadzonych zostało po najmniejszej linii oporu w nazwie: "ogr miedziany zabójca" "ogr żelazny zabójca" itd.
Pamiętam jak za czasów nupka moją motywacją było poznanie nazw coraz to kolejnych medali. "Morderca" "Zabójca" "Niszczyciel gatunków" "Tępiciel psów" "Grabarz" i tak dalej. Nazwy były unikalne. Wszystkie nowe osiągnięcia wprowadzone od czasu powstania Beirn - posiadają takie same nazwy (z wyjątkiem bossów). Jeszcze inną kwestią może być chaotyczne rozmieszczenie i brak ich przejrzystości.

Według mnie trudno tu mówić i debatować o korzyściach płynących z osiągnięć - skoro nawet obecny sam wgląd w nie jest bardzo chaotyczny. Są one bardzo niedorobione niestety i miło by było gdyby ekipa coś w nich usprawniła, poukładała i wprowadziła jakieś bonusy czy nagrody... no, ale tak jak napisałem wcześniej - tematów o nich była cała masa.

_________________
Tikki! Kropkuj! Taaaaaaak!
Niesamowita Biedronkaaaaa!


29 Lip 2016, o 04:22
Profil
Błądzący w Tunelach
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Lip 2016, o 13:03
Posty: 136
Miejscowość: Khorinis
Podziękowano: 40 razy
Otrzymanych podziękowań: 45 razy
Serwer: Ostlor
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Osiągnięcia
Wiele razy poruszano ten temat,możemy mieć nadzieję że po wprowadzeniu 3d zaczną ogarniać także osiągnięcia :)

_________________
P O Z D R A W I A M

All postacie - Off
Łucznik - On

W grze od 15.09.2012 r. Koniec przygody 24.10.2018 r.

Próba powrotu do pogrywania 27.06.2019 r.


29 Lip 2016, o 13:16
Profil
Uciekinier Taernijczyk
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lip 2016, o 00:18
Posty: 2
Podziękowano: 1 raz
Otrzymanych podziękowań: 1 raz
Nick w grze: Evea
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Osiągnięcia
Czyli miałam rację - gra z niedociągnięciami. Powinni poszukać więcej pracowników na ich miejsce. Wg mnie to takie; a dam takie same nazwy nikt sie nie zorientuje, albo bedzie mial wywalone. Lenie jak nic Vanessa:)
Ale pozostaje czekac, może cos zrobia. Bo szkoda to marnować :D


29 Lip 2016, o 13:23
Profil
Uczeń Simona
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Lis 2015, o 17:13
Posty: 68
Podziękowano: 45 razy
Otrzymanych podziękowań: 58 razy
Nick w grze: Pistacje
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Osiągnięcia
Fajnie by było, gdyby najpierw uzupełnili wszystkie osiągnięcia, bo np. za ropuchę nie ma. No i zmiana nazw, gdyż czasem nie wiadomo za co jest to osiągnięcie. Potem dopiero można im jakiś konkretny cel wymyślić.


29 Lip 2016, o 16:38
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 5 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 406 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron