Odpowiedz  [ 18 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna
 Psycho ciąg dalszy 

Którą opcja najbardziej Ci odpowiada?
1. 44%  44%  [ 15 ]
2. 26%  26%  [ 9 ]
3. 29%  29%  [ 10 ]
Razem głosów : 34

 Psycho ciąg dalszy 
Autor Wiadomość
Jedną nogą w Haligardzie

Rejestracja: 12 Sie 2014, o 14:26
Posty: 26
Podziękowano: 6 razy
Otrzymanych podziękowań: 67 razy
Nick w grze: Dekkers
Odpowiedz z cytatem
Post Psycho ciąg dalszy
Witam,

nie zamierzam się poddawać więc po raz kolejny przedstawie swój pomysł, który cieszył się dużym poparciem oraz zaproponuje dwie kolejne propozycje z psycho związane. Każdemu pomysł się podobał, aczkolwiek byli też tacy, którzy widzieli go na inny sposób dlatego tym razem będzie więcej opcji. Pierwszy i trzeci pomysł jest mój, drugi zaś należy do Desacreda, który zaproponował w 2012r.


1. Expienie wybranego psychorara - włącznik on/off - który powoduje tylko u naładowanego psychorara, że włączony będzie dostawał exp do psycho, a jego właściwości będą działać. Wyłączony zaś nie będzie dostawał exp do psycho, ale jego właściwości będą dalej działać jeśli jest naładowany. Dzięki temu mając np 8 psycho, wyłączymy sobie 7 i będziemy sobie expic tego 'wybranego'. Oczywiście te wyłączone psychorary również będą się rozładowywać, a ów wyłącznik nie będzie działał jeśli psychorar jest rozładowany.

2. Opcja on / off tak jak w przypadku peta. Gdy przedmiot jest off nie zdobywa xp. Działają tylko podstawowe statystyki przedmiotu.
Pomaga to w expieniu innych tego rodzaju przedmiotów jeśli mamy więcej niż jeden na sobie.


3. Psychomanamer - przedmiot do kupienia lub wydropienia zależnie od tego jak widzi się ekipie. Przedmiot taki będzie pozwalał nam na przeniesienie w oknie ulepszeń, dowolnej ilości psycho expa z jednego psychorara na drugi.


Z mojej perspektywy czyli 140 lvla, który w tej grze ma już wszystko, a jedyne co mi zostało to expienie psycho na 8 to przynajmniej jedna z tych trzech opcji jest konieczna. Nie chodzi mi o ułatwienie tylko o danie mi wyboru, który psycho będzie następny do wbicia na ósmy poziom.



Mój poprzedni temat związany z pierwszą opcją:

viewtopic.php?f=121&t=46979

Oraz pomysł desacreda z 2012r. związany z drugą opcją:

viewtopic.php?f=123&t=20280

Krótkie wyjaśnienie co będzie jeśli dana opcja zostanie wprowadzona:

Ad1

Opcja ta będzie sprawiedliwa dla wszystkich, a mowa tutaj o dmg czyli mo/barb, których siła jest w dużej mierze zależna od psycho bonusów. Będą mogli sobie expić psycho nawet na htagach czy czempionach. Ponadto dzięki tej opcji będzie można expić wybrany psycho na moranie, jastrzębiorze, selenie, lugusie itp.

Ad2

Opcja ta również będzie przydatna natomiast nie będzie tak sprawiedliwa jak opcja pierwsza.

Ad3

Według mnie najlepsza opcja. Będziemy sobie od czasu do czasu przenosić exp dowolnie oraz osoby, które już mają po kilkadziesiąt % wbitych na psycho z 7 poziomem nie będą stratni.


4 Paź 2016, o 18:54

Podziękowali: 2 BonieDydy (4 Paź 2016, o 19:27), Waarg (4 Paź 2016, o 19:53)
Profil
Chodząca legenda
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 Kwi 2011, o 03:06
Posty: 2255
Miejscowość: Wawa
Podziękowano: 216 razy
Otrzymanych podziękowań: 865 razy
Nick w grze: Szymdaro
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Psycho ciąg dalszy
Wstęp mi się nie podoba oraz odpowiedzi w ankiecie, bo pomysł nie spodobał się każdemu. Brakuje mi odpowiedzi - żaden z pomysłów.

Moim zdaniem właśnie jest to ułatwienie, a nie danie wyboru. Wybór ma gracz, nie potrzeba do tego żadnych rozwiązań systemowych. Mówię to z perspektywy gracza na 140 poziomie, który też expi itemy na 8, chociaż nie mam w tej grze wszystkiego.

Żadna z tych opcji nie jest konieczna, a nawet moim zdaniem żadna z nich nie jest potrzebna, wręcz jestem przeciw, bo wiem ile trudu trzeba, żeby wyexpić przedmioty na 8 w pożądanej kolejności.

Pozdro

_________________
Mój kanał na YT

Życie jest jak szachy: albo posuwasz królową, albo bijesz konia.
Życie jest jak szachy: najbardziej żałujemy ruchów, których nie możemy cofnąć.
Prawdziwie wolnym człowiekiem jest tylko ten, kto nikogo nie kocha.


Ostatnio edytowany przez Szymdaro, 4 Paź 2016, o 22:39, edytowano w sumie 1 raz



4 Paź 2016, o 21:19
Profil WWW
Uczeń Simona
Awatar użytkownika

Rejestracja: 9 Mar 2011, o 19:38
Posty: 71
Miejscowość: Piła
Podziękowano: 3 razy
Otrzymanych podziękowań: 8 razy
Nick w grze: Tharkun
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Psycho ciąg dalszy
Tak jak Darek napisał expienie na 8 poziom nie jest i nie powinno być łatwe.
Również jestem przeciwny takiemu uproszczeniu.

Pozdrawiam Faja

_________________
Należy brać sterydy w dużych dawkach, jedynym ograniczeniem są pieniądze.Bierzesz tyle ile masz kasy.I wbijasz jak najczęściej.I wtedy masz dużą rękę.
http://img.sadistic.pl/pics/294fe4833c99.gif


4 Paź 2016, o 22:10
Profil WWW
Jedną nogą w Haligardzie

Rejestracja: 12 Sie 2014, o 14:26
Posty: 26
Podziękowano: 6 razy
Otrzymanych podziękowań: 67 razy
Nick w grze: Dekkers
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Psycho ciąg dalszy
Niczego w ankiecie nie brakuje. Jeżeli komuś propozycje się nie podobają to może, a nawet zachęcam do zostawienia postu w temacie i przy okazji uzasadnienia dlaczego. Tak jak zrobił to Szymdaro. Z góry dzięki.


4 Paź 2016, o 22:22
Profil
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Psycho ciąg dalszy
Do tego pytania rzeczywiście niczego nie brakuje, ale opcja nr 3 to przesada. Bez super ceny takiego przedmiotu, dodatkowych strat psychoexpa podczas przenoszenia nie ma co o niej mówić.

Expisz sobie wszystkie psycho, nowy upek, nowe rary i od razu 7/8 poziom.


4 Paź 2016, o 22:51
Jedną nogą w Haligardzie

Rejestracja: 12 Sie 2014, o 14:26
Posty: 26
Podziękowano: 6 razy
Otrzymanych podziękowań: 67 razy
Nick w grze: Dekkers
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Psycho ciąg dalszy
Masz racje.

Prędzej czy później wejdą nowe psychorary, lepsze niż te aktualne. Dlatego czy warto wkładać tyle, jak to ujął Szymdaro, 'trudu' na te obecne, żeby wbić im ósemki, a później sprzedać je do koldzicy?

W sumie nie musze nic expic na 8. Ale z drugiej strony co mi pozostało do roboty w tej grze?

Teraz expi mi się np. vorleah, już mi skubaniec ukradł, złodziej pierwsza klasa, bo pierwszego go na siedem wbiłem, około 40k expa, mimo że nie chce go wbijać na osiem bo 'niedługo' będzie trzeba go przetopić na eski ^^


Epiki v2 zostały już potwierdzone, 'zaraz po 3d', więc vorki i dmorlungi pójdą na eski.


Także no jak mówię jak dla mnie to 1 lub 2 opcja to konieczność. Nie tylko z wyżej wymienionego powodu, ale również wielu innych, które zostawie reszcie głosujących.


4 Paź 2016, o 23:11

Podziękowali: Spasiony Rycerz (19 Paź 2016, o 11:40)
Profil
Inżynier
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Lut 2015, o 15:00
Posty: 157
Miejscowość: Wrocław
Podziękowano: 34 razy
Otrzymanych podziękowań: 181 razy
Nick w grze: Daro
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Psycho ciąg dalszy
A ja mam jeszcze jeden pomysł, mianowicie łączenie tego:

Cytuj:
2. Opcja on / off tak jak w przypadku peta. Gdy przedmiot jest off nie zdobywa xp. Działają tylko podstawowe statystyki przedmiotu.
Pomaga to w expieniu innych tego rodzaju przedmiotów jeśli mamy więcej niż jeden na sobie.


z tym:

Cytuj:
3. Psychomanamer - przedmiot do kupienia lub wydropienia zależnie od tego jak widzi się ekipie. Przedmiot taki będzie pozwalał nam na przeniesienie w oknie ulepszeń, dowolnej ilości psycho expa z jednego psychorara na drugi.


Dokładnie: Podczas ładowania psychorara esencją, zamiast zwykłego manametru kupujemy manametr platynowy (powiedzmy za jakąś kwotę w pl).
Daje nam to możliwość włączenia/wyłączenia psychorara, tak aby jego właściwości działały tylko wtedy gdy tego chcemy (podczas wyłączenia nie rozładowuje się on).
Pozwoli nam to na expienie wybranego psycho na bosach typu htaga+, gdzie dmg musi mieć EQ na sobie (naładowane!).

Opcja 5 (pewnie mało realne). Dajcie możliwość sciągniecia EQ podczas walki (na zasadzie zmiany broni). W zasadzie w wielu grach tak jest, że możemy modyfikować różne elementy EQ podczas walki, w Taernie nie wiem czemu na takich chwyt się nie zdecydowano.

_________________
Barb 140, Tolnor.


6 Paź 2016, o 14:44
Profil
Taernijczyk z ekwipunkiem

Rejestracja: 5 Lut 2011, o 18:47
Posty: 16
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Psycho ciąg dalszy
a mi pomysl sie podoba, np exp psycho mozna bylo by przenosic na itep tylko tej samej rangi,
-jest to spore ulatwienie i prawdopodobnie nie wejdzie:P

Lecz pomysl z on/off do psycho rarow jak najbardziej za, co zmieni? to ze nie trzeba bedzie sie ciagle przebierac podczas bicia bosow


19 Paź 2016, o 10:33
Profil
Uczeń Simona

Rejestracja: 3 Maj 2015, o 15:15
Posty: 65
Podziękowano: 49 razy
Otrzymanych podziękowań: 30 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Psycho ciąg dalszy
Właśnie! Bo tylko dmgowie nie mogą expic psycho na wyższych bosach..

_________________
Tak.


19 Paź 2016, o 10:38
Profil
Walczący z drzewcami

Rejestracja: 8 Sty 2015, o 22:04
Posty: 416
Podziękowano: 9 razy
Otrzymanych podziękowań: 83 razy
Nick w grze: NephaleMo
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Psycho ciąg dalszy
Wypowiadałem się już na temat w pierwszej odsłonie, zaproponowałem jeszcze inne wyjście, dlatego...

Z racji, że to to samo poza punktem 3, który jest najgorszy bo daje proste nadużycie - mamy sh w moczarach wbitych na 6,m wbijamy 110lvl i przewalany 6lvl na cierpiętniki w kilka sekund. Mamy zamiast skończyć grę - proponujemy znajomemu, że przewalimy mu cały nasz eksp psycho z 1 postaci na jego psycho U i on je sobie naprawi od razu z 8 lvlem, ewentualnie to samo w przypadku zakładania nowej postaci - turniejówka 35lvl mo z koriatulą na 8 bez eskpienia, bo taką mieliśmy fanaberię, żeby się pozbyć jakichś psycho z innej postaci - czy po prostu ekspienie psychorara 1 postaci za pomocą psycho innej, którą ekspi się łatwiej - np mosiowy psycho, bo mosiem się robi wieżę w kilka minut przewalany na otwieracz ryca bo nim to idzie ciężej na 75lvlu. Nie mówiąc już o handlu psychorarami U z wbitym lvlem jak się teraz handluje czasami ulepszonymi +6, żeby uzyskać lepszą cenę.

Co do reszty opcji i jednej jeszcze innej już się wypowiedziałem - znajdźcie sobie tamten stary temat i poczytajcie. P.S. pisząc coś co nawiązuje do starszej propozycji powinieneś ją podlinkować na wstępie.

_________________
Nephalem 104 (sh) i rośnie
NephaleMo 101 (mo)
XioncDawid 65 (dr)
NephalemUk 50 (łuk) i rośnie


20 Paź 2016, o 00:46

Podziękowali: blaancik (20 Paź 2016, o 17:33)
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 18 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 300 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron