Odpowiedz  [ 13 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna
 Przedmiot zamieniający rar/set w skin 

Podoba Ci się ten pomysł?
Tak 73%  73%  [ 16 ]
Nie 27%  27%  [ 6 ]
Razem głosów : 22

 Przedmiot zamieniający rar/set w skin 
Autor Wiadomość
Walczący z drzewcami
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 Lis 2011, o 16:32
Posty: 274
Miejscowość: Warszawa
Podziękowano: 15 razy
Otrzymanych podziękowań: 6 razy
Nick w grze: Taerjanczy
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
Post Przedmiot zamieniający rar/set w skin
Witam, otóż mam pomysł aby stworzyć przedmiot podobny do Morph'u a nawet zastąpienie Morph'u.

Obecne działanie Morph'u:
- wrzucamy dwa przedmioty
- wygląd jest przerzucany na drugi przedmiot.

Mój pomysł:
- Wrzucamy rar/set
- Dodajemy morph
- Klikamy okej, i mamy Nurthill który jest skinem, coś w stylu Zmierzchu Adelweiga.

Mój pomysł by ułatwił sprzedaż skinów, ponieważ w obecnym czasie ciężko znaleźć nu peleryne lub uszkodzona i trzeba nakładać na peleryny z setów czy nawet rarów.

_________________
Druid 120 - OFF
VooDoo - 116 OFF


"Największą sztuką jest przejść przez piekło i nie stać się diabłem."


12 Sty 2017, o 12:41

Podziękowali: Jedwabny (12 Sty 2017, o 14:55)
Profil
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Przedmiot zamieniający rar/set w skin
To nie ma sensu. Są takie pelerynki, które nie mają swoich tanich odpowiedników i to jedyne co sprawia problem. Do reszty itemów na spokojnie da się zdobyć tanie zamienniki, a nawet ceny rarow sa tańsze(np jak potrzebujesz dla zbrojki).

Gdyby wprowadzić nowy system to musiałby on blokować stary. Albo jedno albo drugie, a nie tylko dla pelerynek ułatwienia.

Poza tym jak ktoś chce bardzo sprzedać to są sposoby na ominięcie sporych wydatków(nie mówie, że zawsze są idealne ale mogą pomóc zaoszczędzić)
1.sprzedający morphuje jakąś pelerynkę od druidów, potem zabijasz go aż nie wypadnie item(dość ryzykowne, gdyby ktoś inny was zaatakował ale słyszałem, że niektórzy tak robili i działa)
2.dajesz sprzedającemu niepodpisany, uszkodzony sprzęt. on morphuje i oddaje item ze skinem (wymaga trochę zaufania do sprzedającego i specyficznej sytuacji ale też działa. Mi kiedyś jakiś 30 lvl dał uszkodzony ishelm i mu wygląd czachy wrzuciłem)


12 Sty 2017, o 23:25
Walczący z drzewcami
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 Lis 2011, o 16:32
Posty: 274
Miejscowość: Warszawa
Podziękowano: 15 razy
Otrzymanych podziękowań: 6 razy
Nick w grze: Taerjanczy
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Przedmiot zamieniający rar/set w skin
Co do pierwszej opcji, jest to niedozwolone poniewaz według Regulaminu traktujemy to jako zamierzony wynik walki PvP, tzw. "Podłozone PvP"
Natomiast co do drugiej opcji zgadzam się ale nadal to nie pasuję ponieważ nie zmienia to faktu iż nu lub uszkodzonych pelerynek nie ma na rynku.

Mi bardziej chodzi o wprowadzenie nowego systemu morphowania nie tylko dla pelerynek ale zarówno dla zbrojek, mieczy itp.

_________________
Druid 120 - OFF
VooDoo - 116 OFF


"Największą sztuką jest przejść przez piekło i nie stać się diabłem."


13 Sty 2017, o 14:30
Profil
Współpracownik Gnarla
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 Maj 2015, o 15:00
Posty: 187
Podziękowano: 21 razy
Otrzymanych podziękowań: 53 razy
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Przedmiot zamieniający rar/set w skin
To niech te 2 osoby robia "normalne pvp" az wygra osoba kupuja i dropnie pelke. Wtedy ustawki nie bedzie.


13 Sty 2017, o 16:31
Profil
Walczący z drzewcami
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 Lis 2011, o 16:32
Posty: 274
Miejscowość: Warszawa
Podziękowano: 15 razy
Otrzymanych podziękowań: 6 razy
Nick w grze: Taerjanczy
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Przedmiot zamieniający rar/set w skin
To niech wogóle nie robią PvP ponieważ nie realne jest aby 130lv przegrał z 90lv :)

Dlatego napisałem propozycję tego pomysłu. A gra nie jest po to aby utrudniać tylko ułatwiać.

_________________
Druid 120 - OFF
VooDoo - 116 OFF


"Największą sztuką jest przejść przez piekło i nie stać się diabłem."


14 Sty 2017, o 11:10
Profil
Współpracownik Gnarla
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 Maj 2015, o 15:00
Posty: 187
Podziękowano: 21 razy
Otrzymanych podziękowań: 53 razy
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Przedmiot zamieniający rar/set w skin
Taerjanczy napisał(a):
To niech wogóle nie robią PvP ponieważ nie realne jest aby 130lv przegrał z 90lv :)

Dlatego napisałem propozycję tego pomysłu. A gra nie jest po to aby utrudniać tylko ułatwiać.

Oj jest i to czasem nawet wieksza niz mogloby sie wydawac.


14 Sty 2017, o 12:39
Profil
Współpracownik Gnarla

Rejestracja: 27 Lis 2012, o 18:09
Posty: 222
Podziękowano: 507 razy
Otrzymanych podziękowań: 216 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Przedmiot zamieniający rar/set w skin
Yambo napisał(a):
Taerjanczy napisał(a):
To niech wogóle nie robią PvP ponieważ nie realne jest aby 130lv przegrał z 90lv :)

Dlatego napisałem propozycję tego pomysłu. A gra nie jest po to aby utrudniać tylko ułatwiać.

Oj jest i to czasem nawet wieksza niz mogloby sie wydawac.


Tylko mechanizm skinów właśnie na tym polega by przedmiot sam z siebie stał się skinem, a nie na zasadzie nałóż swój rar na inny rar, podziel przez arbuza, pomnóż przez pole koła i zatańcz na modliszce bez spodni. Skoro morphy już zostały wprowadzone, a ze skinów nie mamy praktycznie nic oprócz aquy (nie licze moranowych i turniejowych, które są dla nielicznych) to wkońcu w tym aspekcie by jakoś to wyglądało.


14 Sty 2017, o 14:12
Profil
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Przedmiot zamieniający rar/set w skin
Way napisał(a):
Yambo napisał(a):
Taerjanczy napisał(a):
To niech wogóle nie robią PvP ponieważ nie realne jest aby 130lv przegrał z 90lv :)

Dlatego napisałem propozycję tego pomysłu. A gra nie jest po to aby utrudniać tylko ułatwiać.

Oj jest i to czasem nawet wieksza niz mogloby sie wydawac.


Tylko mechanizm skinów właśnie na tym polega by przedmiot sam z siebie stał się skinem, a nie na zasadzie nałóż swój rar na inny rar, podziel przez arbuza, pomnóż przez pole koła i zatańcz na modliszce bez spodni. Skoro morphy już zostały wprowadzone, a ze skinów nie mamy praktycznie nic oprócz aquy (nie licze moranowych i turniejowych, które są dla nielicznych) to wkońcu w tym aspekcie by jakoś to wyglądało.


A czym się stają uszkodzone spodnie na 5 lvl, na których zmieniłeś wygląd jak nie skinem?

Tak jak pisalem: według mnie nie mogą istnieć dwa systemy robienia skinów obok siebie. Wprowadzając nowy (tyko dla pelerynek, bo zbrojka z Babadka nie jest taka droga) trzeba zablokować stary.


14 Sty 2017, o 18:23
Współpracownik Gnarla

Rejestracja: 27 Lis 2012, o 18:09
Posty: 222
Podziękowano: 507 razy
Otrzymanych podziękowań: 216 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Przedmiot zamieniający rar/set w skin
Po spodnie specjalnie muszę orać wieżę,bo z tego co pamiętam to tylko tam lecą. Co do teraźniejszego systemu skinowania to chciałbym nakreślić, że morph miał służyć do zmieniana eq, a nie produkcji skinów do sprzedawania. Gracze narzucili taki styl i teraz tak to wygląda, więc nie ma czegoś takiego, że zniszczy się stary system, który został tylko wymyślony.


14 Sty 2017, o 18:37
Profil
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Przedmiot zamieniający rar/set w skin
Gracze zauważyli, że dzięki morphowi można robić skiny i tak powstał obecny (stary) system robienia skinów.


14 Sty 2017, o 18:41
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 13 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 316 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron