Odpowiedz  [ 42 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5  Następna
 Pety Gildyjne 

Kanclerz powinien mieć opcje odsyłania Petów z Klatek Gildyjnych?
Tak. 70%  70%  [ 90 ]
Nie. 3%  3%  [ 4 ]
Nie mam zdania. 2%  2%  [ 2 ]
Potrzebna taka opcja. 22%  22%  [ 28 ]
Na co to komu, kto chce ten robi żarcie. 3%  3%  [ 4 ]
Razem głosów : 128

 Pety Gildyjne 
Autor Wiadomość
Walczący z drzewcami

Rejestracja: 19 Sty 2016, o 10:25
Posty: 332
Miejscowość: Leżajsk
Podziękowano: 15 razy
Otrzymanych podziękowań: 12 razy
Nick w grze: Tsuee
Odpowiedz z cytatem
Post Pety Gildyjne
Witam.
Co raz częściej gracze piszą do mnie z pytaniem, dlaczego nie ma opcji odsyłania peta z klatki podczas nieobecności gracza. Kanclerz powinien mieć taką możliwość, lub z Automatu po 14 dniach pet powinien być odsyłany. Gracz może w każdej chwili go odebrać za darmo.
Przynajmniej zniwelowałoby to utratę jedzenia i reszta członków Gildii nie musiałaby nadrabiać za tą nieobecną osobę.

Głosujcie proszę. Może Administracja weźmie pod uwagę taką propozycje.

Pozdrawiam i jeszcze raz zapraszam również Ekipę do głosowania.


7 Sie 2017, o 12:40

Podziękowali: 11 Animoza (15 Sie 2017, o 09:51), Kryspiin (10 Sie 2017, o 08:46), Krzychuw (7 Sie 2017, o 13:22), Ksz Ksz (7 Sie 2017, o 14:53), Lulajla (7 Sie 2017, o 20:13), NashVille (7 Sie 2017, o 16:39), Rash (7 Sie 2017, o 12:42), SirBaristan (7 Sie 2017, o 20:08), Tamudoo (15 Wrz 2017, o 05:19), WaliGruch (7 Sie 2017, o 14:47) i jeszcze jeden użytkownik
Profil
Chodząca legenda
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 Kwi 2011, o 03:06
Posty: 2255
Miejscowość: Wawa
Podziękowano: 216 razy
Otrzymanych podziękowań: 865 razy
Nick w grze: Szymdaro
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Pety Gildyjne
Pomysł jej prosty i bardzo trafny, z pewnością pomógłby oszczędzać jedzenie. Nie zgodzę się, że w każdej chwili gracz po powrocie może peta odebrać - otóż ktoś inny może zająć wolne miejsce w klatce.

Tu istotą jest podejście samych graczy, gdy planują urlop, wyjazd, nieobecność to sami mogą peta odesłać, nie potrzeba tutaj żadnej zmiany. To samo tyczy się ponownego odebrania po powrocie, kwestia dogadania się. Co innego jak nie mamy żadnej informacji od gracza i bez słowa przepada - wtedy pozostaje tylko wyrzucić go z gildii. Żaden kłopot, konsekwencje na ogół takie same jak z petem - wróci to dołączy na wolne miejsce, o ile ktoś inny go nie zajmie.

Wydaje mi się, że większość byłaby zadowolona. Niezadowoleni ewentualnie byliby tylko Ci, których pety byłby odesłane i nie mieli by miejsca po powrocie. Na taką okoliczność już nie ma żadnego prostego mechanizmu.

Pomysł mi nie przeszkadza, ale też nie jest dla mnie obligatoryjny, po prostu drobna poprawka w wolnej chwili. Jak nic się z odsyłaniem petów nie zmieni to nadal będzie dobrze, w końcu gildię tworzą ludzie i to oni muszą się dogadywać i szanować nawzajem, w tym wypadku w kwestii wpłacania jedzenia.

Pozdro

_________________
Mój kanał na YT

Życie jest jak szachy: albo posuwasz królową, albo bijesz konia.
Życie jest jak szachy: najbardziej żałujemy ruchów, których nie możemy cofnąć.
Prawdziwie wolnym człowiekiem jest tylko ten, kto nikogo nie kocha.


7 Sie 2017, o 12:50
Profil WWW
Walczący z drzewcami

Rejestracja: 19 Sty 2016, o 10:25
Posty: 332
Miejscowość: Leżajsk
Podziękowano: 15 razy
Otrzymanych podziękowań: 12 razy
Nick w grze: Tsuee
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Pety Gildyjne
wszystko ok. ale popatrz na małe Gildie z niższą ilością presta wywalić gracza prest wraz z jego lvl'em ucieka i gildia jest stratna bo np: Za mało presta żeby skorzystać z większego buffa w świątyni.


7 Sie 2017, o 12:57
Profil
Taernijczyk z ekwipunkiem
Awatar użytkownika

Rejestracja: 7 Lis 2011, o 13:21
Posty: 20
Podziękowano: 5 razy
Otrzymanych podziękowań: 4 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Pety Gildyjne
Sensem takiego rozwiazania jest oszczedzic nerwów tym graczom którzy musza placic na takie pety które sa zostawione same sobie a jedzenie pobierają

I tu nie chodzi o to ze ktos komus zajmie klatke - ty sam szymdaro napsiales ze to kwestia dogadania i szanowania sie nawzajem - problem jest tylko pobieranie jedzenia przez peta który jest powiedzmy w uproszczeniu nieaktywny z rózych powodów które zna tylko jego wlasciciel

Popieram pomysl i dziwie sie ze do tej pory nie ma takiego rozwiazania wprowadzonego


7 Sie 2017, o 13:01

Podziękowali: 2 Lulajla (7 Sie 2017, o 20:26), Tsuee (7 Sie 2017, o 13:04)
Profil
Uczeń Simona
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 Lip 2011, o 13:32
Posty: 50
Podziękowano: 6 razy
Otrzymanych podziękowań: 20 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Pety Gildyjne
Jak najbardziej za, sezon wakacyjny w pełni i sporo ludzi wyjeżdża nie odsyłając uprzednio peta/petów. Dodatkowo po wprowadzeniu zakazu zasiadania nie można nawet wejść na konto tego kogoś i odesłać co trzeba. A w wypadku wyjazdu kilku osób może zrobić się problem.
W zasadzie jest już mechanika w klatkach dzięki której można ustalić od jakiej rangi można wziąć peta z określonego poziomu klatek. Wystarczyło by dodać aby po degradacji i nie spełnieniu warunku co do peta ten został automatycznie odesłany.
Dodatkowo można by wprowadzić podobny mechanizm do świątyni. Czasem po przyjęci nowego gracza do gildii ten wpłaca część składek po czym znika na parę dni, po powrocie obiecuje że nadrobi zaległości. Teraz kanclerz/strateg ma tylko 2 opcje albo zaufać takiemu graczowi i ryzykować karmienie trola albo go wywalić i potencjalnie stracić dobrego członka gildii. A wystarczyła by degradacja do aspiranta bez praw do korzystania ze świątyni/klatek do czasu uregulowania zaległości i problem został by rozwiązany.

_________________
Krzychuw - Rycek 118 lvl s1


7 Sie 2017, o 13:17

Podziękowali: Rash (7 Sie 2017, o 13:18)
Profil
Błądzący w Tunelach
Awatar użytkownika

Rejestracja: 6 Gru 2014, o 15:08
Posty: 118
Podziękowano: 99 razy
Otrzymanych podziękowań: 72 razy
Nick w grze: Qomb
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Pety Gildyjne
Jestem na tak. Kanclerz jak i stratedzy powinni mieć o wiele więcej możliwości manipulacji gildią, dziwię się że do tej pory nie zostały wprowadzone zmiany...

Pety, sojusze, składki, wojny jest wiele do zrobienia mam nadzieję że wraz z 3d większość z tych rzeczy zostanie ładnie dopracowana.

_________________
Qomb rycerz 132 lvl ►Attawa◄
Assda voodoo 110 lvl


7 Sie 2017, o 13:21
Profil
Uciekinier Taernijczyk

Rejestracja: 12 Wrz 2016, o 21:37
Posty: 2
Podziękowano: 3 razy
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Nick w grze: PsychooL
Serwer: Ostlor
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Pety Gildyjne
Jestem za!


7 Sie 2017, o 13:36
Profil
Jedną nogą w Haligardzie
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Gru 2011, o 20:22
Posty: 27
Podziękowano: 59 razy
Otrzymanych podziękowań: 83 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Pety Gildyjne
Kanclerz w tej grze nie ma właściwie żadnych wyjątkowych uprawnień, niczym nie wyróżnia się od strategów, nie ma żadnej władzy a chyba powinien? Kanclerz to tylko X przy nicku. Opcja odsyłania/blokowania petów graczom, którzy niestety nie chcą szanować innych, bądź z różnych względów nie mogą zalogować do gry jest bardzo potrzebna. Nie zgodzę się z Szymdaro, że to tylko kwestia szacunku i dogadania... Mniejsze gildie ciągle zabiegają o prest i siłą rzeczy muszą ryzykować i przyjmować do gildii obcych, nieznanych i niesprawdzonych... Każdy z nas wie, jaki procent tych osób wywiązuje się ze składek i wpłacania żarcia. Czasem po tygodniu, dwóch czy miesiącu taki delikwent nagabywany o żarcie po prostu wychodzi z gildii bez słowa. Co wtedy może zrobić kanclerz? Dodatkowe zlecko na żarcie za sępa i tyle... to jest żałosne, ze funkcja kanclerza sprowadza się do tego...

_________________
Na Taernie od 17.03.2011 Tylko S3 i Ostlor. Tak, nie dropnęłam epika,ale za to umiem drogo umierać jak mało kto :p


7 Sie 2017, o 15:16

Podziękowali: 4 AvadKevadra (7 Sie 2017, o 16:00), Daghar (7 Sie 2017, o 17:01), Rash (7 Sie 2017, o 21:16), Tsuee (7 Sie 2017, o 15:18)
Profil
Jedną nogą w Haligardzie

Rejestracja: 24 Lip 2017, o 12:48
Posty: 33
Podziękowano: 2 razy
Otrzymanych podziękowań: 3 razy
Nick w grze: AruGis
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Pety Gildyjne
Jestem za kanclerz powinien mieć prawo odsyłać komuś zwierzaki.


7 Sie 2017, o 17:23
Profil
Błądzący w Tunelach
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Paź 2015, o 11:55
Posty: 137
Podziękowano: 67 razy
Otrzymanych podziękowań: 101 razy
Nick w grze: JeeanD
Serwer: HardCore
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Pety Gildyjne
Jest wiele petów które przerabiają tylko pasze na stolec a ich pana nie ma i o nie nie dba, nie karmi. Jestem jak najbardziej za opcją wygonienia takich petów od koryta zamiast petów razem z właścicielem.

Edit. Opcje ankiety są trochę źle zorganizowane. Punkt 1 i 4 to to samo. Punkt 5 jest z innej planety.

_________________
,,Jesteśmy zbudowani z odpadów atomowych, utworzonych w procesie śmierci gwiazd."
National Geographic - ,,Podróż na kraniec wszechświata"


7 Sie 2017, o 19:57
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 42 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5  Następna

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 387 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron