Odpowiedz  [ 3 posty(ów) ] 
 Serwer HC 
Autor Wiadomość
Zabójca Tilsai
Awatar użytkownika

Rejestracja: 9 Kwi 2012, o 17:58
Posty: 769
Miejscowość: Gdańsk
Podziękowano: 454 razy
Otrzymanych podziękowań: 384 razy
Nick w grze: Maldito
Odpowiedz z cytatem
Post Serwer HC
Pomyślałem że fajnie grałoby się w takiej wersji HC która wyglądałaby następująco:

Mniejszy exp niż na normalnym serw zamiast większego co pokazałoby nakbardziej wytrwałych graczy, bez cofania się lvl i tracenia eq lecz z nadal bardzo sporymi stratami u śmierci w expie a nawet większe niż obecnie. Poza tym mniejszy drop niż na normalnym serwie zamiast większego. Obecnie ten serwer wygląda tak że łatwo expić łatwo zdobywać rary ale niebezpiecznie jest zginąć przez co chodzenie na bossy nie jest przyjemne, podobnie pvp. Myślę że stworzenie HC2 byłoby bardzo ciekawą alternatywą dla obecnego HC i dużo chętniej by się grało. Podsumowując na tym serwerze byłyby:
*Ogromne straty expa przy śmierci jak w obecnym HC (bez cofania się lvl i tracenia eq) *50% expa i 25% bazowej szansy na drop, pokazałoby najbardziej wytrwałych graczy a zdobycie jakiegokolwiek dawałoby 400% radości :D
Ja właśnie tak widzę granie na HC które miałoby sens a nie szybko zdobyć i szybko stracić jak obecnie.

_________________
Gram od: 2011-04-13
Image
PEWNE INFORMACJE POZOSTANĄ UKRYTE ! ; )

MALDITO OSTLOR 101
TOLNOR 60
HELLSINGMO OSTLOR 44
VIP OSTLOR 37
OZ TOLNOR 31


3 Wrz 2017, o 18:37
Profil
Współpracownik Gnarla

Rejestracja: 27 Lis 2012, o 18:09
Posty: 222
Podziękowano: 507 razy
Otrzymanych podziękowań: 216 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Serwer HC
Osobiście HC wyobrażałem sobie tak, instancji by nie było w ogóle z bossami i wszystkie bossy by były lotne, które by respiły raz na dzień i im silniejszy boss tym rzadziej sie respi (np. morana z lugusem raz na tydzień :) ). Bossy by sie respiły w miejscach co do tej pory się znajdują,ale gracze by ustalali sobie system sprawdzania, czyli ustawiali specjalne postacie na dane miejsce by wiedzieć czy boss zrespił, myślę, że to by było ciekawe ;) oczywiście musiało by być wszędzie czarne :P expić by się dało bo mapki na które chodzimy czyli np. gorzałka by istnialy,tylko trzeba by było przejść cały korytarz z mobami by sprawdzić czy boss zrespił i zarazem tu by był system, gdzie gracz by sobie expił i mówił ze jest zajęte i ma sobie spadać :P

Ogółem krótko mówiąc kto grał w inne gry to będzie wiedział o co mi chodzi m.in. terminy expowiska,zajęte itp itd, czyli serwer by był w miarę oparty jak u innych produkcji :P


3 Wrz 2017, o 19:20
Profil
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Serwer HC
25% na drop w teorii oznacza, że bedziesz musiał ubić 4x wiecej bossów aby zdobyć to samo ale jak już to zdobędziesz to nigdy nie stracisz więc ta zmiana nie ma dla mnie sensu

50% expa, sztuczne spowolnienie, na dodatek mając 100+ lvl każdy bedzie mógł je zniwelować. Kiedyś nie było takich expowisk jak teraz, poziomy wbijało się znacznie wolniej, a i tak byli gracze co expili.


Jeśli mówimy o hc to jedyne co mnie odpycha to pvp. Serwer wymaga zgrania na bossach (TS i te sprawy) ale wymaga też posiadania całej zgraji na wezwanie w przypadku ataku na czerwonym/czarnym. Dla mnie zbyt odpychające.

@Way powiedzmy nie marg... 3x nie


3 Wrz 2017, o 19:23
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 3 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 311 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron