Odpowiedz  [ 6 posty(ów) ] 
 Pułapki w walce. 
Autor Wiadomość
Uciekinier Taernijczyk

Rejestracja: 23 Lip 2017, o 08:24
Posty: 2
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Nick w grze: RotweFik
Odpowiedz z cytatem
Post Pułapki w walce.
Cześć. Na ten pomysł wpadłem kiedy zobaczyłem nową umiejętność "wyrwanie z korzeni". Prosto z mostu chodzi o to żeby w walce było można ustawiać pułapki o różnych efektach lodowe ogniowe elektryczne podstawowe itp. te ustawiało by się przy postaci i taka pułapka zadawałaby obrażenia jeśli spróbuje zaatakować nas atakiem fizycznym (niezależnie czy byłby to potwór czy gracz) a samej pułapki dałoby się uniknąć lecz byłoby to trudne (robilibyśmy to przez obronę fizyczną). Same pułapki byłoby mieć w ekwipunku i byłby do tego osobny slot w eq który w razie zmiany pułapki moglibyśmy zmienić tak jak laskę, miecz czy laskę. Sama umiejętność byłaby podstawowa i moglibyśmy ją rozwinąć na 7 poziom a wraz z poziomem rosłyby obrażenia i celność.
Pułapki z efektami dawałyby także efekty np. ogniowa pułapka żucałaby podpalenie mroźna pułapka miałaby 10% zamrożenia na 2 rundy elektryczna wywołałaby burze na teren wroga itp. miałyby także możliwość redukcji chodzi o to że jeśli mag ognia żuci kulkę to mroźna pułapka zredukuje lekko/mocno to zależy od poziomu umiejętności i na odwrót itd..
Oczywiście byłaby dostępna umiejętność "Rozbrojenie" i to pozwoliłoby rozbroić pułapkę oczywiście z odpowiednią szansą na wyższych poziomach szansa jest wyższa
lecz jeśli nie uda się rozbroić to pułapka zada nam obrażenia (to taka trochę taka loteria :D ) jednagrzę na 1 poziomie pułapki z efektami rozbrajałoby się dwa razy (pierwszy raz żeby zdjąć efekt drugi żeby unieszkodliwić) a od 4 poziomu byłoby można rozbroić pułapkę z efektem za jednym razem, a po rozbrojeniu ta pułapka trafiałaby do naszego eq nie uszkodzona lecz na levelu umiejętności mniejszym niż 4 mielibyśmy 25%, że pułapka trafi do eq 90% że będzie uszkodzona i 10% że będzie sprawna (od 4 levelu byłobyto 100% oczywiścię przy prawidłowym rozbrojeniu.
ZDOBYCIE:
Pułapki moglibyśmy kupić u sklepikarzy (im lepszy sklepikarz tym lepsze pułapki) jak i przez zlecenie u Kowala:
Nazwa zlecenia: "Stara krew"
Wymóg: Przynieś mi 10 wątrób zedów
Nagroda: 5 prowizorycznych pułapek
Dropiłyby też z duszków a jaki rodzaj duszka taki efekt pułapki a drop to 1-8 pułapek od duszka.
Zakończenie
To koniec mojego pomysły powiedźcie co sądzicie Pozdro dla wszystkich taernijczyków i pamiętajcię pokonamy utor! ;)


10 Wrz 2017, o 19:12
Profil
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Pułapki w walce.
Zacznijmy od tego czy jest jakas potrzeba vvprovvadzania takich pułapek

Spoiler:


10 Wrz 2017, o 19:21
Współpracownik Gnarla
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 Maj 2015, o 15:00
Posty: 187
Podziękowano: 21 razy
Otrzymanych podziękowań: 53 razy
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Pułapki w walce.
Jestem na tak, pod warunkiem, że będzie pułapka słownikowa.


10 Wrz 2017, o 20:16
Profil
Błądzący w Tunelach
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Lip 2016, o 13:03
Posty: 136
Miejscowość: Khorinis
Podziękowano: 40 razy
Otrzymanych podziękowań: 45 razy
Serwer: Ostlor
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Pułapki w walce.
Hmmm pułapki.

Doszłoby do tego że zamiast walczyć każdy by rozbrajał pułapki przeciwnika i ustawiał swoje, to taern a nie jakieś zawody saperów.

Dziwny pomysł ;)

_________________
P O Z D R A W I A M

All postacie - Off
Łucznik - On

W grze od 15.09.2012 r. Koniec przygody 24.10.2018 r.

Próba powrotu do pogrywania 27.06.2019 r.


10 Wrz 2017, o 20:17
Profil
Jedną nogą w Haligardzie

Rejestracja: 4 Sty 2017, o 16:19
Posty: 28
Podziękowano: 15 razy
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Nick w grze: Nuvi
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Pułapki w walce.
Jestem na nie. Dziwny pomysł trochę, byłoby prześladowanie fizoli tymi pułapkami.

_________________
Jeśli większości się buntują przeciw tobie, warto jest walczyć. Chociaż nie zawsze ma to dobre skutki.


10 Wrz 2017, o 23:11
Profil
Taernijczyk z ekwipunkiem

Rejestracja: 2 Sie 2014, o 19:56
Posty: 21
Podziękowano: 19 razy
Otrzymanych podziękowań: 2 razy
Serwer: HardCore
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Pułapki w walce.
Poroniony pomysł xd nie nie nie :P


11 Wrz 2017, o 16:38
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 6 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 386 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron