Odpowiedz  [ 6 posty(ów) ] 
 knebel na prosbe graczy 
Autor Wiadomość
Błądzący w Tunelach

Rejestracja: 11 Lip 2016, o 20:18
Posty: 91
Podziękowano: 10 razy
Otrzymanych podziękowań: 29 razy
Nick w grze: SmilodonKyx
Serwer: HardCore
Odpowiedz z cytatem
Post knebel na prosbe graczy
dzis na dunebie jakis nup zaczal spamowac zeby wbijac na jego kanal gdzie nagrywa cs go wielu graczy domagalo sie knebla ale niestety mod uznal ze poki nie da linka nie jest to reklama innej gry
wtedy jeden gracz sie zdenerwowal i napisal zeby przestal spamic z wulgiem inny mod napisal na globie /knebel nick 720 wulg oczywiscie 1 mod powiedzial ze kazdemu moze sie zdazyc pomylka i nie dal knebla wtedy ja dalem ss z tym kneblem na globa i napisalem (przyznaje zlosliwie) pomylka dostalem knebla za to ze w ssie ktory wkleilem byl wulg skopiowalem tresc swojego knebla i dalem innemu graczowi zeby wkleil i on tez dostal knebla
wiec pomijajac fakt ze sa rowni i rowniejsi to do sytuacji by nie doszlo gdyby mod przychylil sie do prosb graczy i dal temu typowi knebla wiec uwazam ze taka mozliwosc powinna byc uwzgledniona w regulaminie nie ze mod moze karac kneblem jesli sam uzna ze powinien mimo ze na to nie ma paragrafu tylko na prosbe graczy i kiedy uzna ze ma on do tego podstawy


5 Wrz 2017, o 22:02
Profil
Taernijczyk z ekwipunkiem
Awatar użytkownika

Rejestracja: 5 Lut 2016, o 15:29
Posty: 11
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 9 razy
Nick w grze: KrokoHeal
Odpowiedz z cytatem
Post Re: knebel na prosbe graczy
,,,,,,,,,,........ Masz kilka znaków interpunkcyjnych, bo za nic nie rozumiem o co chodzi :)


5 Wrz 2017, o 22:14
Profil
Błądzący w Tunelach

Rejestracja: 11 Lip 2016, o 20:18
Posty: 91
Podziękowano: 10 razy
Otrzymanych podziękowań: 29 razy
Nick w grze: SmilodonKyx
Serwer: HardCore
Odpowiedz z cytatem
Post Re: knebel na prosbe graczy
wybacz pisalem na szybko przeczytaj uwaznie to moze sie doczytasz :P
a tak ogolnie to ten nup dalej spami


5 Wrz 2017, o 22:15
Profil
Odpowiedz z cytatem
Post Re: knebel na prosbe graczy
no prosze a na Oslotrze za wspomnienie nazwy gry (w negatywnym kontekscie i nawet zdanie nie odnosiło się bezpośrednio do niej, a jej graczy) od razu podpada pod reklame

widze ze rozne serwery to rozne definicje "reklamowania gier" no i o s5 się mówi, że to tam jest najbardziej surowy regulamin i ekipa


5 Wrz 2017, o 22:26
Błądzący w Tunelach

Rejestracja: 11 Lip 2016, o 20:17
Posty: 92
Miejscowość: Rzeszów
Podziękowano: 446 razy
Otrzymanych podziękowań: 95 razy
Nick w grze: GiveLife
Serwer: HardCore
Odpowiedz z cytatem
Post Re: knebel na prosbe graczy
Jako, że sprawa dotyczy miedzy innymi mnie, to i tutaj się wypowiem.

Napisałem na globie, ze to Taern, nie cs go, była to z mojej strony forma ostrzeżenia dla Gracza, spam swoja drogą oceniłem - Gracz dostał warna, o czym sam się przyznał, wiec nie, nie ujawniam historii kar.
Nie widziałem podstawy do karania za promowanie innej gry, gdyż żaden film na czacie nie wylądował.


Inną kwestią jest pomyłka moderatora, gdzie wdarła się jedna spacja więcej - tak myślę, niemniej dokładnych wyjaśnień szukajcie u moderatora.


Co do karania na życzenie Graczy, nie wyobrażam sobie tego. Nie wskazuję na konkretne osoby, ale gracze często kierują się zawiścią do siebie. Również nie wyobrazam sobie otrzymania wiadomości na priv ,, ej mod daj XYZ knebla bo mnie wkurza, tak na 2 dni'' I szczerze wątpię, ze Administracja kiedykolwiek wprowadzi karanie Graczy na prośbę/życzenie innych Graczy.


Pozdrawiam

_________________
Do zobaczenia... kiedyś ;)


6 Wrz 2017, o 13:58
Profil
Taernijczyk z ekwipunkiem

Rejestracja: 2 Sie 2014, o 19:56
Posty: 21
Podziękowano: 19 razy
Otrzymanych podziękowań: 2 razy
Serwer: HardCore
Odpowiedz z cytatem
Post Re: knebel na prosbe graczy
Ha ha Smil przestań brać to bo za mocne xd


6 Wrz 2017, o 23:23
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 6 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 386 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron