Odpowiedz  [ 4 posty(ów) ] 
 Propozycja i pomysł na ulepszenie gry 
Autor Wiadomość
Uciekinier Taernijczyk

Rejestracja: 8 Sie 2017, o 16:26
Posty: 3
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Nick w grze: Defoe
Odpowiedz z cytatem
Post Propozycja i pomysł na ulepszenie gry
Mam pomysł zeby wprowadzić eventy okolicznościowe typu ze np na Halloween moglyby dropic Dynie z których po otwarciu moglibysmy otrzymac różnego rodzaju np poty/rar/set/pigment/morph/maske dyni? lub po prostu nic i zeby za latwo nie bylo to owe Dynie mogłyby dropic tylko np z bossow i nie zawsze tylko od czasu do czasu i to samo na Wielkanoc tylko zamiast Dyn np jakies Jajo czy cos odpowiednio do świąt, na czas świąt i na tej samej zasadzie.


28 Paź 2017, o 10:31
Profil
Błądzący w Tunelach
Awatar użytkownika

Rejestracja: 6 Gru 2014, o 15:08
Posty: 118
Podziękowano: 99 razy
Otrzymanych podziękowań: 72 razy
Nick w grze: Qomb
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Propozycja i pomysł na ulepszenie gry
Eventy okolicznościowe już istnieją, przed napisaniem tematu mogłeś się zorientować.

W ostatnim blogu zapowiedziano event na 1-2 listopada a co roku jest odpalany event na święta Bożego Narodzenia.

_________________
Qomb rycerz 132 lvl ►Attawa◄
Assda voodoo 110 lvl


28 Paź 2017, o 10:58
Profil
Uciekinier Taernijczyk

Rejestracja: 8 Sie 2017, o 16:26
Posty: 3
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Nick w grze: Defoe
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Propozycja i pomysł na ulepszenie gry
Wiem o tym ale zamiast zbierania czapeczek i gwiazdek moze lepiej wprowadzic cos innego bo nie kazdy chce w tym uczestniczyć a co roku te moby sa nawalone na tych mapkach.


28 Paź 2017, o 12:12
Profil
Chodząca legenda
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 Kwi 2011, o 03:06
Posty: 2255
Miejscowość: Wawa
Podziękowano: 216 razy
Otrzymanych podziękowań: 865 razy
Nick w grze: Szymdaro
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Propozycja i pomysł na ulepszenie gry
Jak odpisał kolega wyżej eventy okolicznościowe się odbywają, jeśli ekipa takie zorganizuje. Akurat cyklicznie odbywa się okolicznościowy event na Boże Narodzenie oraz nowy Event Vorlingów, często odbywały się eventy na Wielkanoc, Halloween, teraz Zaduszki. Również był event z okazji Święta Flagi. Do tego pewnie sporo wydarzeń, zależnie od serwera niekoniecznie związanych z jakimiś świętami.

Odnośnie samego tematu, bo ciężko to nazwać pomysłem - jeśli coś proponujesz to najlepiej nazwać temat jakimś hasłem, czego dotyczy. Oczywiste jest, że pomysł czy propozycja ma na celu ulepszenie gry. Sam pomysł trzeba przedstawić rozpisując go dokładnie, a nie tak jak to zrobiłeś:

Cytuj:
lepiej wprowadzic cos innego


Takich "pomysłów" na "coś" są setki i żaden z nich moim zdaniem nie ma szans na wprowadzenie do gry, bo po prostu jest niekompletny. Jeśli podejmujesz się napisania pomysłu to musisz opisać wszystkie szczegóły.

Cytuj:
np: Halloween, np: dynie, np: poty itp, np: z bossów, np: jakieś jajo


Wszystko jest na przykład. Jeśli myślisz o jakimś konkretnym evencie, tutaj wspomniane Halloween oraz Wielkanoc to trzeba podać dokładnie - daty, godziny startu, zakończenia, co jest do bicia, jakie grupki, w jakich ilościach, jakie bossy, z szansą na drop lub nie, jakie parametry doświadczenia, gdzie będą respić, jak często, czy może jakieś mechanizmy, nowi NPC, dialogi, zlecenia, nagrody, dropy - jeśli tak to jakie, z czego, jak często, jeśli chcesz je otwierać to jak? Jako skrzynie, jakieś nowe paczki do otwierania?

Piszesz, że nie każdy chce uczestniczyć w evencie Bożonarodzeniowym - nie ma przecież takiego przymusu, wszystkie eventy są dobrowolne. Odkąd wprowadzono ten event nigdy w nim nie brałem udziału, bo przecież nie muszę. Nie chcesz - to nie baw się na evencie, graj dalej tak samo jakby go nie było i rób to na co masz ochotę.

Skoro go wspominasz to jest to dobry przykład do analizy, podobnie jak Event Vorlingów - zobacz jakimi rządzi się prawami, jakie są mechanizmy, jakie moby, grupki, parametry, nagrody, zlecenia, NPC i to wszystko o czym pisałem wyżej. Jeśli proponujesz zmianę w grze to wydaje mi się, że właśnie powinieneś opisać jak najwięcej szczegółów. Obecnie ten "pomysł" to żaden pomysł, tylko lista życzeń.

Pozdrawiam

_________________
Mój kanał na YT

Życie jest jak szachy: albo posuwasz królową, albo bijesz konia.
Życie jest jak szachy: najbardziej żałujemy ruchów, których nie możemy cofnąć.
Prawdziwie wolnym człowiekiem jest tylko ten, kto nikogo nie kocha.


28 Paź 2017, o 13:06
Profil WWW
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 4 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 474 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron