Odpowiedz  [ 6 posty(ów) ] 
 skiny okresowe 
Autor Wiadomość
Błądzący w Tunelach
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Wrz 2013, o 11:50
Posty: 132
Podziękowano: 1 raz
Otrzymanych podziękowań: 25 razy
Nick w grze: xxxxxx
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
Post skiny okresowe
Witam , co wy na to aby wprowadzić coś na zasadzie skina który dało by się zdobyć po wygranej w turnieju solowym / większym evencie itp , taki skin miał by ściśle określony czas ważności ( po którym by znikały )powiedzmy od miesiąca do pól roku zależnie od tego czym ktoś zasłyną . Taka forma dodatkowego wyróżniane mogła by zachęcić więcej osób do udziału w turniejach i innych eventach np wiedzy o grze i okolicznościowych . Nie dało by się ich oczywiście sprzedawać , najlepiej jak pojawiły by się nadpisując eq postaci po jakimś czasie od zdobycia tego 1 miejsca w czymś , dzięki temu ktoś mógłby cieszyć się dłużej osiągnięciem i inni by wiedzieli że czymś się wyróżnił nawet jak tego 1 standardowego vioce o wynikach nie widzieli . Forma i kształt takiego odznaczenia czy tytułu mogła by być związana dziedzina w której się zwyciężyło . Co myślicie o takim rozwiązaniu ? , czy jest szansa żeby coś na takiej zasadzie oparte zostało wprowadzone ?

_________________
Life is change. If you stop changing, you stop living.


24 Lis 2017, o 23:32
Profil
Jedną nogą w Haligardzie

Rejestracja: 13 Mar 2017, o 21:16
Posty: 42
Podziękowano: 28 razy
Otrzymanych podziękowań: 6 razy
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
Post Re: skiny okresowe
Popieram pomysł.
Faktycznie w grze brakuje oryginalnych wyróżnień.

_________________
"Nigdy nie dziel znajomości na Biedny i Bogaty
Nikt nie ma wpływu na to z jakiej pochodzi chaty"


SynBlusi- LARKAS - "CZACHA"
POZDRAWIAM "BLASZKI"
Mag Ognia 111 lvl - DELETE
Druid 86 lvl - NA URLOPIE U ROMANA
ZAPRASZAM NA MÓJ KANAŁ :D :lol:


25 Lis 2017, o 00:38
Profil
Walczący z drzewcami
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 Gru 2014, o 21:19
Posty: 371
Podziękowano: 96 razy
Otrzymanych podziękowań: 205 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: skiny okresowe
Skin za wygraną w turnieju ważny do następnego tego samego rodzaju. Można o czymś takim pomarzyć, wyróżnienie i szansa na obronę tytułu. Wtedy każdy widzi, że walczy z aktualnym championem :)

_________________
"Standing alone with no direction
How did I fall so far behind?
Why am I searching for perfection?
Knowing it's something I won't find"

"No Road Left" Linkin Park


25 Lis 2017, o 05:08

Podziękowali: Knoxi (25 Lis 2017, o 17:12)
Profil
Chodząca legenda
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 Kwi 2011, o 03:06
Posty: 2255
Miejscowość: Wawa
Podziękowano: 216 razy
Otrzymanych podziękowań: 865 razy
Nick w grze: Szymdaro
Odpowiedz z cytatem
Post Re: skiny okresowe
Bardziej podoba mi się opcja, o której pisze Onion, czyli utrzymywanie tej nagrody specjalnej dla zwycięzcy danego turnieju do czasu kolejnego, coś na zasadzie lidera klasyfikacji, top1.

Nie bardzo jednak podoba mi się opcja ze skinem, celowo napisałem nagrody. Unikatowy skin jest fajny, ale gdy zostaje na zawsze, jako wielkie wyróżnienie. Skin tymczasowy rodzi pewne problemy - musiałby zostać taki przedmiot zaimplementowany do gry, musiałby być to określony rodzaj przedmiotu, a gusta są różne. Gracze często wydają kupę kasy na skiny i nie chcieliby czegoś ekstra, bo to zburzyłoby ich wygląd, nie pasowało do reszty. Pytanie dawać zbroję, spodnie, buty, czapkę, pelerynę? A może broń? Za dużo opcji, zbyt dużo komplikacji moim zdaniem. Zwycięzca turnieju wygra jakiś losowy skin, który mu się nie podoba i co wtedy? Nic z nim nie zrobi.

Poza tym z tego co mi wiadomo obecnie nie ma logów zapamiętujących poprzedni wygląd - jak ktoś nałoży skin to koniec, nie da się operacji cofnąć. W takich tymczasowych gracze musieliby sami je nakładać, a znikać musiałyby automatycznie, wracając do poprzedniego wyglądu eq.

Sam pomysł takich specjalnych nagród mi się podoba, każde wyróżnienie jest warte uwagi, nawet w tak często powtarzalnych turniejach (co 2 miesiące).

Przypomniał mi się przy tej okazji kiedyś opisany pomysł ekipy na wyróżnianie wyglądu graczy, oczywiście nie teraz, tylko być może w odległych planach po wprowadzeniu TBR. Była wtedy mowa o wyróżnieniu postaci ze względu na ekwipunek, ulepszenia, wyekspienie poprzez coś w stylu poświaty, poblasku, efektu świetlnego. Widziałem coś podobnego w innych produkcjach i gdzieś kiedyś ekipa rozważała taką opcję w TBR. Może wygranie turnieju byłoby dobrą okazją do wprowadzenia tego typu efektu? Nie byłoby żadnego problemu ze skinem, z typem przedmiotu, jego wyglądem, a wyróżnienie utrzymywałoby się powiedzmy te 2 miesiące. Od biedy dla tych, którzy by sobie nie życzyli można dodać opcję wyłączenia, w podglądzie eq, jak obecnie dla czapek. Taki wyłącznik "aury".

Pozdrawiam

@down - zupełnie nie rozumiem, skin eq bez eq, hełm nad hełmem? Jak miałoby to wyglądać? Obecnie przedmiot ma wygląd, a Ty proponujesz wygląd bez przedmiotu?

_________________
Mój kanał na YT

Życie jest jak szachy: albo posuwasz królową, albo bijesz konia.
Życie jest jak szachy: najbardziej żałujemy ruchów, których nie możemy cofnąć.
Prawdziwie wolnym człowiekiem jest tylko ten, kto nikogo nie kocha.


25 Lis 2017, o 16:06
Profil WWW
Błądzący w Tunelach
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Wrz 2013, o 11:50
Posty: 132
Podziękowano: 1 raz
Otrzymanych podziękowań: 25 razy
Nick w grze: xxxxxx
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
Post Re: skiny okresowe
ja myślałem raczej o tym że ten skin okresowy nie zmieniał by wcześniejszych normalnych skinów i nie trzeba było by zmieniać wyglądu czegoś żeby go nosić ,tylko był by na wierzchu np. masz normalny hełm na nad nim ten skin okresowy , to znaczy nie było by potrzeby zajmowania któregokolwiek z obecnie używanych pól w eq , mógłby się pojawiać bez ubierania jeśli taki mechanizm jest możliwy .

_________________
Life is change. If you stop changing, you stop living.


25 Lis 2017, o 16:51
Profil
Walczący z drzewcami
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 Gru 2014, o 21:19
Posty: 371
Podziękowano: 96 razy
Otrzymanych podziękowań: 205 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: skiny okresowe
Zawsze można wykorzystać miejsce na flagi, ale z tego co zapowiadała ekipa to wygląd ekwipunku w TBR nie daje miejsca na pustą kratkę. Jednak to co zapowiadano a to jaki potencjał mają flagi chyba odwróci plany:)

_________________
"Standing alone with no direction
How did I fall so far behind?
Why am I searching for perfection?
Knowing it's something I won't find"

"No Road Left" Linkin Park


25 Lis 2017, o 17:26
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 6 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 438 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron