Odpowiedz  [ 5 posty(ów) ] 
 Pety 
Autor Wiadomość
Uciekinier Taernijczyk

Rejestracja: 20 Gru 2017, o 09:44
Posty: 2
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Nick w grze: Kasin
Odpowiedz z cytatem
Post Pety
Witam
Wczoraj robiąc bossa, pomyślałem sobie...Fajnie by było, gdyby był boss, za którego zabicie można dostać peta. Teraz zacząłem to analizować i doszedłem do wniosku, że czegoś takiego jeszcze nie było. Myślę, że cieszyłby się ogromnym powodzeniem w śród graczy. Oczywiście teraz powstaje problem: "Co z graczami o dużych lvl i tych o małym lvl, nie mogą dostawać petów przeznaczonych dla słabszych graczy i na odwrót." :idea: Otóż, ostatni boss, został bardzo fajnie stworzony. Jest możliwość wyboru, na jaką instancję chcemy wejść. Wydaje mi się, że takie rozwiązanie sprawdziłoby się także w tym przypadku ;) Można to zrobić w formie Daily Quest'a. (Chociaż ja się nie znam, Wy zadecydujcie :D ) Fajnie by było wdrożyć taki plan w życie. ;)
Dziękuję,
Kasin


20 Gru 2017, o 10:13
Profil
Uczeń Simona

Rejestracja: 5 Lut 2011, o 14:50
Posty: 79
Podziękowano: 5 razy
Otrzymanych podziękowań: 20 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Pety
Czesc.
Z pomyslem to mogles zaszalec skoto juz go podiales.
Czas na pytania.
Pety nowe ? Obecne ?
Dostosowane do profesji ?
Forma stala czy jednorazowa ?

Ogolnie jest juz mozliwosc "dostania" peta.
Aquapety i uwieziony, poza tym dostajesz tez platyne oraz masz mozliwosc wygrania jej w turniejach czy innych "eventach".
Poza tym to dobra forma mikroplatnosci procz premki z ktorej gracze korzystaja, takze jak dla mnie na chwile obecna przedstawiona opcja przez Ciebie jest niedopracowana, nieopisana w 100%, pozostawia wiele rzeczy do domyslu.


20 Gru 2017, o 11:09
Profil
Uciekinier Taernijczyk

Rejestracja: 20 Gru 2017, o 09:44
Posty: 2
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Nick w grze: Kasin
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Pety
Pisząc tego posta, myślałem o petach, które byłyby czymś nowym. Gdy spojrzymy na pety, to rzadko który jest dostosowany do profesi danego gracza. Nie ma też wyboru tych zwierzaków (od 10 do 30lvl tylko psy z trentis i nietoperz, potem te od 30lvl, niewolnicy-którzy nie wbijają lvl.) jakiś bardziej rozbudowany wybór zaczyna pojawiać się dopiero po 50lvl, kiedy pojawiają się nam pety z gildii; na których też oczywi


21 Gru 2017, o 19:44
Profil
Błądzący w Tunelach
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Sty 2014, o 21:24
Posty: 95
Podziękowano: 25 razy
Otrzymanych podziękowań: 243 razy
Nick w grze: Vanessa
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Pety
Fajnie by było jakby te pety "jednorazowe" które dzisiaj mamy zostały odblokowane w dwóch wersjach jak wilczur w trentis... postaci expiącej i jednorazowej. Oczywiście te pety są dosyć silne, więc te w postaci expiącej byłyby nieco znerfione, by mogły wbijać poziom i rosnąć dalej. No i trzeba by było trochę się napocić, by "kupić takiego peta na stałe". Może jakieś specjalne misje dla handlarza niewolników/tresera ala quest na obroże... wiecie, bieganie tu, tam, pełno etapów... by w końcu dostać upragnionego peta.

Piszę to ponieważ te peciątka według mnie są serio bardzo ciekawe, a do tego przeurocze! Taka żabka aww... albo szczur aww x2... własny spopielacz czy amorek też +10 do szpanu. Niestety mało graczy je ma, bo przez nie wbijanie poziomów i nie dostawanie expa - mimo, że nam się podobają - są potem odstawiane :c
Są one wgrane w grze... animacje posiadają... jedynie sęk w tym, że trzeba by stworzyć ich specjalne wersje pod exp (osłabione nieco) no i jakiś zmyślny quest czy sposób pozyskania. Jestem pewny, że ich odblokowanie zaspokoiłoby ludzi kochających zwierzaki na następne 15 lat, bo arsenał petów do wyboru byłby wtedy gigantyczny :3

_________________
Tikki! Kropkuj! Taaaaaaak!
Niesamowita Biedronkaaaaa!


21 Gru 2017, o 21:59
Profil
Jedną nogą w Haligardzie

Rejestracja: 2 Sie 2015, o 05:04
Posty: 31
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 32 razy
Nick w grze: GoodTank
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Pety
Vanessa napisał(a):
Fajnie by było jakby te pety "jednorazowe" które dzisiaj mamy zostały odblokowane w dwóch wersjach jak wilczur w trentis... postaci expiącej i jednorazowej.

Dokładnie miałem ten sam pomysł w głowie:)


21 Gru 2017, o 23:42
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 5 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 124 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron