Odpowiedz  [ 6 posty(ów) ] 
 Psychorary 
Autor Wiadomość
Jedną nogą w Haligardzie
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Mar 2011, o 12:12
Posty: 31
Podziękowano: 31 razy
Otrzymanych podziękowań: 23 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Psychorary
Mam taka prozpozycje. Kazdy z nas wie jak dlugo expi sie psychorar aby uzyskal on 7 poziom jest to czasochlonne i kosztowne. Uwazam wiec ze topienie takiego psycho na ese powinno miec dodane delikatne bonusy w postaci esencji zalezne od poziomu wyexpienia przedmiotu.
Niewiele osob topi te przedmioty wiec napewno nie zachwieje to rynkiem handlu esencja:)
Co Wy na to?


14 Lut 2018, o 12:16
Profil
Błądzący w Tunelach

Rejestracja: 12 Gru 2014, o 03:04
Posty: 147
Podziękowano: 26 razy
Otrzymanych podziękowań: 41 razy
Nick w grze: Uiopek
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Psychorary
Chyba już było. Ale popieram


14 Lut 2018, o 12:26
Profil
Błądzący w Tunelach
Awatar użytkownika

Rejestracja: 3 Sty 2017, o 18:23
Posty: 117
Miejscowość: Szczecin
Podziękowano: 82 razy
Otrzymanych podziękowań: 35 razy
Nick w grze: Bali
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Psychorary
Także byłbym za takim pomysłem aby w jakimś stopniu był ten bonus w esencjach topiąc rarki wyexpione na 6/7/8 poziomie skoro nie ma i nie będzie możliwości przenoszenia psychoexpa , czy ekipa planuje coś zrobić z rarami psycho które nie są już używane ze względu na zastąpienie ich nowymi rarkami ?

_________________
"Już od najmłodszych lat zielony jest nasz świat "


14 Lut 2018, o 15:04
Profil
Jedną nogą w Haligardzie

Rejestracja: 28 Gru 2017, o 15:37
Posty: 31
Podziękowano: 12 razy
Otrzymanych podziękowań: 8 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Psychorary
Bezsens.
Czy gdy kupisz baton/chrupki, zjesz i je wyrzucisz i pójdziesz do sprzedawcy chrupek i powiesz ,że chcesz nowe chrupki za to, że dasz mu stare opakowanie? Nie.
Więc jak expisz jakieś psycho i potem nie chcesz go już używać to tylko Twój problem i nie powinno się dawać żadnych bonusów za to, że go wyexpileś, było przemyśleć czy przyda ci się do końca gry, jeżeli nie, to do jakiego momentu...

_________________
Ferdynand Foch ( podczas obrad w Wersalu ) - To nie pokój tylko zawieszenie broni na 20 lat.
Nie pomylił się ani o rok.






Hej, Ty.
Kto ja?
Nie Twoja babcia. Jasne, że Ty.


14 Lut 2018, o 16:42
Profil
Jedną nogą w Haligardzie
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Mar 2011, o 12:12
Posty: 31
Podziękowano: 31 razy
Otrzymanych podziękowań: 23 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Psychorary
Idac Twoim tropem to wychodzi po co mi na 30lvl ulepszac np khalam jak przemysle sprawe to moze ok 120lvl zaloze milosc to nie bede ulepszal bo to bezsensu.


14 Lut 2018, o 17:25
Profil
Inżynier
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Lut 2015, o 15:00
Posty: 157
Miejscowość: Wrocław
Podziękowano: 34 razy
Otrzymanych podziękowań: 181 razy
Nick w grze: Daro
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Psychorary
Bezi napisał(a):
Bezsens.
Czy gdy kupisz baton/chrupki, zjesz i je wyrzucisz i pójdziesz do sprzedawcy chrupek i powiesz ,że chcesz nowe chrupki za to, że dasz mu stare opakowanie? Nie.
Więc jak expisz jakieś psycho i potem nie chcesz go już używać to tylko Twój problem i nie powinno się dawać żadnych bonusów za to, że go wyexpileś, było przemyśleć czy przyda ci się do końca gry, jeżeli nie, to do jakiego momentu...


Najgłupsze co tu przeczytałem od dawna..
Problem z expieniem małych psychorarków jest od dawna, to jedna sprawa. Druga jest taka, że nie zawsze wiadomo, jakie psycho zostaną wprowadzone w zastępstwo istniejących, tak jak miało to miejsce ostatnio gdy Envile/Nienawiść zastąpiły Aqueniry/Nurt (wiele osób miało te itemy na 8). Myślę, że nikt nie narzeka że ma nowe kox itemki, ale szkoda tych starych, które leżą teraz w depo i się kurzą.

Jak dla mnie pomysł z 1 postu całkiem sensowny, jak już topić Nurt który ma 8 lvl to niech da trochę więcej niż taki na 1 lvlu.

Był kiedyś pomysł przerzucania psychoexpa na inne itemki, ale chyba został zakwalifikowany jako zbyt OP - może i słusznie.

_________________
Barb 140, Tolnor.


14 Lut 2018, o 17:56
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 6 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 410 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron