Odpowiedz  [ 17 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna
 Rangi w śwątyni 
Autor Wiadomość
Zabójca Tilsai
Awatar użytkownika

Rejestracja: 9 Kwi 2012, o 17:58
Posty: 769
Miejscowość: Gdańsk
Podziękowano: 454 razy
Otrzymanych podziękowań: 384 razy
Nick w grze: Maldito
Odpowiedz z cytatem
Post Rangi w śwątyni
Proponuje aby dodano opcje rang w świątyni czyli ile buffów dziennie można wziąć zależnie od rangi tak jak jest to z zwojami TP.

Np Aspirant może skorzystać z 9 buffów dziennie, kadet z 12 dziennie itd.
Oczywiście z opcją do ustawienia przez stratega.

W Ten sposób bardziej można by nagradzać graczy wpłacających i karać tych którzy się nie starają.

W wielu gildiach ranga jest właśnie zależna od tego kto jak się stara dla gildii, taki element gry pomógł by lepiej zarządzać gildią.

Jest opcja rang w teleporcie i w klatkach więc powinno być też to samo w świątyni.

_________________
Gram od: 2011-04-13
Image
PEWNE INFORMACJE POZOSTANĄ UKRYTE ! ; )

MALDITO OSTLOR 101
TOLNOR 60
HELLSINGMO OSTLOR 44
VIP OSTLOR 37
OZ TOLNOR 31


Ostatnio edytowany przez HELLSING, 26 Lut 2018, o 15:41, edytowano w sumie 1 raz



26 Lut 2018, o 05:03

Podziękowali: Zlomierz (7 Mar 2018, o 19:26)
Profil
Błądzący w Tunelach
Awatar użytkownika

Rejestracja: 8 Lut 2018, o 17:14
Posty: 95
Miejscowość: Limanowa
Podziękowano: 28 razy
Otrzymanych podziękowań: 38 razy
Nick w grze: Dresmiks
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Rangi w śwątyni
HELLSING napisał(a):
Jest opcja rang w świątyni i w klatkach więc powinno być też to samo w świątyni.

Opcja fajna lecz w ostatnim zdaniu domyślam się, że w miejsce pierwsze słowo świątyni ma być wieża teleportacji :P
Aczkolwiek ktoś idzie sobie: loski, htage i v2 to na każdego z tych bossów jest potrzebny inny buff a uniwersalnego niema i trochę ograniczyłoby aspirantów (bo będą mieć mało buffów do wzięcia).
Ta sama sytuacja jest na PvP jeśli ktoś idzie turek to też nie ma idealnego buffu i trzeba się myć i brać buff odnowa.
Dla "złodziei buffów" według mnie kanclerz mógłby nakładać blokadę to samo mógłby zrobić z wieżą tp bo osobiście znam takie gildie w których tacy "złodzieje" byli i niebyło wtedy różowo.

_________________
Taki trochę crepy typ powrócił ;P


26 Lut 2018, o 07:08

Podziękowali: HELLSING (26 Lut 2018, o 15:48)
Profil
Współpracownik Gnarla
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Lip 2014, o 19:56
Posty: 176
Podziękowano: 21 razy
Otrzymanych podziękowań: 36 razy
Nick w grze: XionzeDrut
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Rangi w śwątyni
Wydaje mi się, że wystarczyłoby aby kanclerz , ewentualnie stratedzy, mogli zobaczyć kto i ile bufów wziął, w jakimś tam określonym czasie np. tygodnia. Co do narzędzi kontroli nie jestem przekonany , zawsze może zdarzyć się ktoś złośliwy kto zmieni rangę na niższa niesłusznie. Dodatkowy generator kłótni. Samo napietnowanie kogoś że kradnie buffki , nie wpłaca składek, to dobry agrument do prostej decyzji - albo regulujesz , albo wylatujesz .

_________________
Smok w dalszym ciągu siedział na pagórku, wesoło machając ogonem.
~A. Sapkowski.

Zabijcie gorgunów! Zabijcie orków! Niczym innym nie ucieszycie Dzikich
Ludzi —odparł Ghan-buri-Ghan. —Rozpędźcie złą pogodę i ciemności jasnymi mieczami!
~J.R.R. Tolkien


26 Lut 2018, o 15:05

Podziękowali: 2 kolega112999 (26 Lut 2018, o 16:34), Zlomierz (7 Mar 2018, o 09:04)
Profil
Zabójca Tilsai
Awatar użytkownika

Rejestracja: 9 Kwi 2012, o 17:58
Posty: 769
Miejscowość: Gdańsk
Podziękowano: 454 razy
Otrzymanych podziękowań: 384 razy
Nick w grze: Maldito
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Rangi w śwątyni
DresMaster napisał(a):
HELLSING napisał(a):
Jest opcja rang w świątyni i w klatkach więc powinno być też to samo w świątyni.

Opcja fajna lecz w ostatnim zdaniu domyślam się, że w miejsce pierwsze słowo świątyni ma być wieża teleportacji :P
Aczkolwiek ktoś idzie sobie: loski, htage i v2 to na każdego z tych bossów jest potrzebny inny buff a uniwersalnego niema i trochę ograniczyłoby aspirantów (bo będą mieć mało buffów do wzięcia).
Ta sama sytuacja jest na PvP jeśli ktoś idzie turek to też nie ma idealnego buffu i trzeba się myć i brać buff odnowa.
Dla "złodziei buffów" według mnie kanclerz mógłby nakładać blokadę to samo mógłby zrobić z wieżą tp bo osobiście znam takie gildie w których tacy "złodzieje" byli i niebyło wtedy różowo.


Dzięki, poprawiłem. Jeżeli ktoś potrzebuje częściej brać buffy to właśnie taka opcja powinna go do tego zmotywować ponieważ gildia nie jest tylko do tego by brać.
Właśnie takie ograniczenie byłoby narzędziem w rękach stratega. Oczywiście można nie korzystać z tej opcji i ustawić maxymalną wartość.

Xio napisał(a):
Wydaje mi się, że wystarczyłoby aby kanclerz , ewentualnie stratedzy, mogli zobaczyć kto i ile bufów wziął, w jakimś tam określonym czasie np. tygodnia. Co do narzędzi kontroli nie jestem przekonany , zawsze może zdarzyć się ktoś złośliwy kto zmieni rangę na niższa niesłusznie. Dodatkowy generator kłótni. Samo napietnowanie kogoś że kradnie buffki , nie wpłaca składek, to dobry agrument do prostej decyzji - albo regulujesz , albo wylatujesz .


Taka opcja też jest dobra, tabela lub komenda pokazująca kto ile buffów wziął w ciągu ostatniego miesiąc bądź tygodnia.

_________________
Gram od: 2011-04-13
Image
PEWNE INFORMACJE POZOSTANĄ UKRYTE ! ; )

MALDITO OSTLOR 101
TOLNOR 60
HELLSINGMO OSTLOR 44
VIP OSTLOR 37
OZ TOLNOR 31


26 Lut 2018, o 15:48
Profil
Uczeń Simona
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Sty 2016, o 13:10
Posty: 51
Miejscowość: Wakanda
Podziękowano: 68 razy
Otrzymanych podziękowań: 64 razy
Nick w grze: Tchala
Serwer: Ostlor
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Rangi w śwątyni
Ciągle temat buffów z gildii - jedynie co te tematy powinny wnosić to propozycję nowych buffów a nie opisy o kradzieży. Naprawdę żałosne. Ile można czytać tematów o kradzieży i zmianach świątyni pod kontrole stategów/kanclerza. Idźcie wszyscy zróbcie swoje gildie siedźcie w nich sami to wam nikt buffa nie ukradnie ... co za ludzie.

Ps: jeżeli zamierzasz odp na mój komentarz - proszę sprawdź poprzednie posty co do buffków z g związane.

_________________
Dr 140 ~ Elektorr
Sh 121 ~ Tchala

"Gdy inni ślepo podążają za prawdą Ty pamiętaj - NIC NIE JEST PRAWDĄ
Gdy innych ogranicza prawo lub moralność Ty pamiętaj - WSZYSTKO JEST DOZWOLNE"


26 Lut 2018, o 16:14
Profil
Zabójca Tilsai
Awatar użytkownika

Rejestracja: 9 Kwi 2012, o 17:58
Posty: 769
Miejscowość: Gdańsk
Podziękowano: 454 razy
Otrzymanych podziękowań: 384 razy
Nick w grze: Maldito
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Rangi w śwątyni
Spójrz na to od strony właścicieli gildii w których skład najczęściej wchodzą kanclerz i stratedzy. Przyjmujesz gracza ponieważ chcesz aby gildia się rozwijała, przyjęta osoba zyskuje takie możliwości jak buffy z świątyni, teleport, klatki, depozyt oraz zgraną ekipę na wyprawy. W zamian oczekujesz by gracze pomogli w rozwoju gildii poprzez właśnie zdobywany prestiż, wpłacane surowce i złoto. Poza tym naładowanie świątyni i teleportu nie jest za darmo.

Możesz napisać co za problem wywalić taką osobę od razu ale nie o to chodzi lecz o to by zmotywować graczy do właśnie przyczynienia się do rozwoju gildii.

W klatkach dostęp można ustawić na dowolną rangę więc w wielu gildiach trzeba się postarać by otrzymać wyższą rangę. To samo z teleportem, im wyższa ranga tym więcej zwojów możemy zabrać. Co więc stoi na przeszkodzie by ta sama możliwość była w świątyni?

_________________
Gram od: 2011-04-13
Image
PEWNE INFORMACJE POZOSTANĄ UKRYTE ! ; )

MALDITO OSTLOR 101
TOLNOR 60
HELLSINGMO OSTLOR 44
VIP OSTLOR 37
OZ TOLNOR 31


26 Lut 2018, o 23:27
Profil
Uczeń Simona
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Sty 2016, o 13:10
Posty: 51
Miejscowość: Wakanda
Podziękowano: 68 razy
Otrzymanych podziękowań: 64 razy
Nick w grze: Tchala
Serwer: Ostlor
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Rangi w śwątyni
Prosiłem byś zanim odpowiedział na mój komentarz przeczytał moje wcześniejsze posty na temat buffów z świątyni. Jak widać nie zrobiłeś tego.

Wyjaśnienie jest proste - teleportu i świątyni nie musisz ładować.
Z teleportu można korzystać z nienaładowanego a zwoje pozyskać na inne sposoby (kupić za plate, od graczy) więc w praktyce możesz sobie ustalać co i jak.

Klatki odbierasz peta nie na chwile tylko długi okres czasu, jak i peta również trzeba karmić, i są ograniczone sloty w klatkach.


Swiątynia jest ogólno dostępna dla całej gildii. Świątynia również stanowi jako jeden z atutów gildi. Jeżeli masz problem do tego że ktoś korzysta z buffka nie ładuj jej lub wyrzuć danego gracza.
No mnie nie motywuje że mi ktoś będzie wytykał że wziełem 5 buffków i mało gram czy też wziełem ich 50 i za dużo gram. To już jest typowa kontrola gildii - w gildii jesteś aby się bawić z ludźmi a nie ich ograniczać. Kolejna sprawa ustawienie danej ilości buffków - rozumiem że jak mi się skończą to mam czekać na kolejne ładowanie? Co jeżeli reszta gildii nie jest tak aktywna jak ja i będę musiał czekać z 3-4 dni na kolejne ładowanie? Czy po prostu mam się ograniczać i biegać bossy z berin bez bufa ponieważ mój kanclerz wprowadza mi X bufków i w ciągu jednego ładowania mogę iść tyle i tyle bossów itp.? może mi jeszcze napisze w jakich godzinach mam grać?
Naprawdę nie wiem czy niektóre pomysły są "O tak z (pośladków) wyciągnięte" czy ktoś robi pomysł bez wogóle jakiegokolwiek użycia mózgu.

Nie rozumiecie czym jest gildia co jest naprawdę smutne. I nie mów mi proszę o patrzeniu z perspektywy kanclerzem/strategiem bo mimo iż jestem taką osobą to nie widzę nadal takiej głupoty co wy wymyślacie. Jesteście w mojej ocenie takimi dusigroszami gdzie szkoda wam buffków i wgl najlepiej tylko niech wpłacają złoto, platynie i surki. Takie osoby powinny być same w g, bądź jej tylko zwykłym członkiem bez żądnych uprawnien i prawa głosu. Reszty pisać nie muszę - opisałem w cześniejszym wątku na temat świątyni. Polecam po raz kolejny się do niech udać.

_________________
Dr 140 ~ Elektorr
Sh 121 ~ Tchala

"Gdy inni ślepo podążają za prawdą Ty pamiętaj - NIC NIE JEST PRAWDĄ
Gdy innych ogranicza prawo lub moralność Ty pamiętaj - WSZYSTKO JEST DOZWOLNE"


27 Lut 2018, o 00:55
Profil
Zabójca Tilsai
Awatar użytkownika

Rejestracja: 9 Kwi 2012, o 17:58
Posty: 769
Miejscowość: Gdańsk
Podziękowano: 454 razy
Otrzymanych podziękowań: 384 razy
Nick w grze: Maldito
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Rangi w śwątyni
Ja pisałem o ustawieniu ile buffów może wziąć osoba na DZIEŃ a nie na rozdanie.

Chodzi głównie o to by nie było sytuacji w której jedne osoby wykorzystają wszystkie buffy a reszta zostaje z niczym. Niech będzie to choćby 30 buffów na dzień, nie będzie takich sytuacji że jedna osoba zeruje wszystko a reszta zostaje z niczym.

Myślę że opcja kto zużył ile buffów byłaby fajna ale ustawienie jakiegoś LIMITU też jest dobrym rozwiązaniem.

_________________
Gram od: 2011-04-13
Image
PEWNE INFORMACJE POZOSTANĄ UKRYTE ! ; )

MALDITO OSTLOR 101
TOLNOR 60
HELLSINGMO OSTLOR 44
VIP OSTLOR 37
OZ TOLNOR 31


27 Lut 2018, o 01:32

Podziękowali: ElMorte (27 Lut 2018, o 08:45)
Profil
Współpracownik Gnarla
Awatar użytkownika

Rejestracja: 1 Sie 2013, o 12:32
Posty: 180
Miejscowość: Salem
Podziękowano: 347 razy
Otrzymanych podziękowań: 258 razy
Nick w grze: AvadKevadra
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Rangi w śwątyni
Czyli wymaganie płacenia składek to dusigrostwo? Ciekawe. Taka kontrola byłaby jak najbardziej na plus, łatwiej byłoby namierzyć darmozjada.

_________________
"Zmiany bez pośpiechu, zgodnie z planem, konkretne. Potrafię zaskoczyć życie, biorę z niego co najlepsze. Choć pomysły miało wredne, jestem niewygodnym graczem, zawsze do celu biegnę własnym wytyczonym szlakiem."


27 Lut 2018, o 08:28

Podziękowali: 2 ElMorte (27 Lut 2018, o 08:45), HELLSING (27 Lut 2018, o 19:07)
Profil
Uczeń Simona
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Sie 2013, o 20:12
Posty: 66
Podziękowano: 86 razy
Otrzymanych podziękowań: 9 razy
Nick w grze: Rabu
Serwer: HardCore
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Rangi w śwątyni
Możliwość ustawienia ile buffów z każdego naładowania świątyni może wykorzystać osoba z daną rangą wydaje mi się najbardziej użyteczne.

_________________
Rabu - Łucznik - Duneb - 98 lvl + ogar czarny 82 lvl i aquaera 82 lvl

Nie kłoć się z głupcem, bo zniży Cię do swojego poziomu i pokona doświadczeniem.


27 Lut 2018, o 11:13

Podziękowali: Bezi (1 Mar 2018, o 07:35)
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 17 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 398 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron