Odpowiedz  [ 15 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna
 Symboliczny Pet 
Autor Wiadomość
Uciekinier Taernijczyk

Rejestracja: 8 Lis 2015, o 13:26
Posty: 6
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Nick w grze: ManiakCieni
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
Post Symboliczny Pet
Mam Pomysł na Pewnego Symbolicznego Peta Który może symbolizować Polskę w tej Pięknej Grze

więc tak tym petem jest Biało Czerwony Miniaturowy Pająk który jest dostępny od 30 lvl po tym jak wykonamy Q z Krzyżakiem a Także Wykonamy Specjalnego nowego Q u Johkabala dostępnego po Q z Bibliotekarzem Q od Deona oraz Q w którym pierwszy raz pokonujemy Władce Marionetek po tym będziemy mieli odblokowanego Q u Johkabala (od 30 poziomu) w którym mamy pokonać grupe Ogrów która zabija Pająki na Bagnach spotkamy ich w Jaskini za Ogrami jest ich 5 mają po 45 lvl mają 10 k hp 3,5 k kondy i 1 k many
po tym jak ich pokonamy mamy dotrzeć do tego skąd się wzięły po to pójdziemy do Hoberl której mamy dać Skórę z tych o to ogrów dzięki temu dowiemy się że wzięły się one z Arlairu z Lasu Koldów z Jaskini tresera
potem idziemy do Johkabala który mówi że w nagrode da nam broń chyba że jeszcze dalej będziemy chcieli pracować czyli zabić 3 ostatnie ogry które mają te same statystyki jak poprzednie znajdują sie one w jaskini Tresera za co da nam nowego peta właśnie o to naszego Symbolicznego Polskiego Pająka który ma 500 hp 300 many i 600 kondycji jego ataki to:Plucie Jadem,Gryzienie,Zakażenie,Cios Nogami,Ryk,Wytrzymałość,Żródło Natury,Ochrona,Furia i Taran jest to pet dla każdej z klas dostępnych w grze
aby go odzyskać musimy ponownie zrobić tego Q który jest Q Niebieskim po wykonaniu go pierwszy raz a także zapłacić 8 k złota oraz 5 platyny

proszę o dodanie go do gry i chociaż przemyślenie mojej propozycji bo w Taernie nie widać zbyt wielu Śladów Polski więc proszę być dyskretnym i nie krytykować mojego pomysłu ja tylko chce jak najlepiej dla gry

z góry dziękuje za każde wsparcie

Usunąłem kolor zarezerwowany dla administracji, proszę stosuj się do regulaminu - Szymdaro

_________________
[youtube]Jeśli nie masz coś mądrego do powiedzenia to lepiej zamilcz gdyż nie jesteś osobą godną ze mną rozmawiać ja rozmawiam tylko z ludzmi prawymi[/youtube]


29 Mar 2018, o 16:45
Profil
Walczący z drzewcami
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 Gru 2014, o 21:19
Posty: 371
Podziękowano: 96 razy
Otrzymanych podziękowań: 205 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Symboliczny Pet
Pet symbolizujący Polskę, hmm to zacznijmy:
tym petem jest Biało Czerwony Miniaturowy Orzeł który... chwila co? Pająk? eee symbolizujący Polskę? To pewnie Krzyżak jeszcze...

Odnośnie pomysłu to go nie ma.

_________________
"Standing alone with no direction
How did I fall so far behind?
Why am I searching for perfection?
Knowing it's something I won't find"

"No Road Left" Linkin Park


29 Mar 2018, o 17:01
Profil
Współpracownik Gnarla
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Lip 2014, o 19:56
Posty: 176
Podziękowano: 21 razy
Otrzymanych podziękowań: 36 razy
Nick w grze: XionzeDrut
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Symboliczny Pet
Chciałbym czytać więcej takich propozycji :D

_________________
Smok w dalszym ciągu siedział na pagórku, wesoło machając ogonem.
~A. Sapkowski.

Zabijcie gorgunów! Zabijcie orków! Niczym innym nie ucieszycie Dzikich
Ludzi —odparł Ghan-buri-Ghan. —Rozpędźcie złą pogodę i ciemności jasnymi mieczami!
~J.R.R. Tolkien


29 Mar 2018, o 17:03
Profil
Jedną nogą w Haligardzie

Rejestracja: 4 Sty 2017, o 16:19
Posty: 28
Podziękowano: 15 razy
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Nick w grze: Nuvi
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Symboliczny Pet
Pająk to się z Krzyżakami kojarzy, a z tego co mi wiadomo to niezbyt Polacy w średniowieczu czuli do nich zachętę :p

_________________
Jeśli większości się buntują przeciw tobie, warto jest walczyć. Chociaż nie zawsze ma to dobre skutki.


29 Mar 2018, o 18:06
Profil
Taernijczyk z ekwipunkiem
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Gru 2017, o 21:06
Posty: 20
Podziękowano: 17 razy
Otrzymanych podziękowań: 19 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Symboliczny Pet
Cytuj:
bo w Taernie nie widać zbyt wielu Śladów Polski

A powinno być widać jakikolwiek "ślad Polski"? Świat przedstawiony w grze nie ma nic wspólnego z Polską kulturą, jest to typowe mroczne fantasy, w Wiedźminie świat miał bardzo słowiański klimat, tam takie dodatki były na miejscu. Tu byłoby to po prostu wrzucenie na siłę flagi o ośmiu odnóżach. Moim zdaniem ponadto, uważam że jeśli już się chce jakoś "pochwalić" tą Polską, to nie w ten sposób że narzucimy bardzo ważny symbol narodowy na jakieś bydle z bagien. No i co do samego:
Cytuj:
proszę być dyskretnym i nie krytykować mojego pomysłu
To przecież chyba o to chodzi, by krytykować wady danego pomysłu, a nie przepuszczać byle co, czyż nie?

_________________
Na tym świecie nie istnieje ani szczęście, ani nieszczęście – porównujemy tylko stan obecny z tym, w jakim byliśmy. Tylko ten, kto doznał najokropniejszych niepowodzeń, zdoła odczuć najwyższe szczęście. Kto chciał umrzeć, wie, jakim skarbem jest życie.


29 Mar 2018, o 21:46
Profil
Chodząca legenda
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 Kwi 2011, o 03:06
Posty: 2255
Miejscowość: Wawa
Podziękowano: 216 razy
Otrzymanych podziękowań: 865 razy
Nick w grze: Szymdaro
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Symboliczny Pet
Wielu chce jak najlepiej dla gry, ale to co czyimś zdaniem jest super świetnym pomysłem do wprowadzenia zdaniem reszty społeczności lub administracji jest kompletną bzdurą. W tym przypadku dokładnie tak jest jak, niestety dla mnie to bardzo słabe, a sam pomysł tu niezbyt występuje, bardzo chaotycznie i słabo napisane.

Odnośnie śladów naszej polskiej czy słowiańskiej kultury w grze to ich nie brakuje, nie zgodzę się z Wami, że ich nie ma albo jest ich za mało - a Morana (Marzanna), Topluch, dodanie husarskich skrzydeł, biało-czerwonych flag w maju, listopadzie, event zaduszkowy. To z pewnością tylko nieliczne przykłady, z pewnością jest ich więcej.

Jak słusznie zauważono - po to się pisze pomysły, aby zmierzyć się z krytyką, poznać zdanie innych, zaproponować coś, podzielić się ideą. Trzeba być gotowym, że nasz temat spotka się z dezaprobatą.

Pozdrawiam

_________________
Mój kanał na YT

Życie jest jak szachy: albo posuwasz królową, albo bijesz konia.
Życie jest jak szachy: najbardziej żałujemy ruchów, których nie możemy cofnąć.
Prawdziwie wolnym człowiekiem jest tylko ten, kto nikogo nie kocha.


29 Mar 2018, o 22:44

Podziękowali: Nuvi (30 Mar 2018, o 11:51)
Profil WWW
Uciekinier Taernijczyk

Rejestracja: 8 Lis 2015, o 13:26
Posty: 6
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Nick w grze: ManiakCieni
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Symboliczny Pet
Po Pierwsze Krzyżak to Przyjaciel Polski troche sie dowiedzcie o tym a potem krytykujcie :)


HrabiaMonteChristo napisał(a):
Cytuj:
bo w Taernie nie widać zbyt wielu Śladów Polski

A powinno być widać jakikolwiek "ślad Polski"? Świat przedstawiony w grze nie ma nic wspólnego z Polską kulturą, jest to typowe mroczne fantasy, w Wiedźminie świat miał bardzo słowiański klimat, tam takie dodatki były na miejscu. Tu byłoby to po prostu wrzucenie na siłę flagi o ośmiu odnóżach. Moim zdaniem ponadto, uważam że jeśli już się chce jakoś "pochwalić" tą Polską, to nie w ten sposób że narzucimy bardzo ważny symbol narodowy na jakieś bydle z bagien. No i co do samego:
Cytuj:
proszę być dyskretnym i nie krytykować mojego pomysłu
To przecież chyba o to chodzi, by krytykować wady danego pomysłu, a nie przepuszczać byle co, czyż nie?


ta tylko że to jest Polska gra nie zapominaj o tym :)

Krytyke można dawać co do poradników a w moim przekonaniu ten pomysł nie ma wad tylko zalety
np dodatkowy Daily Q nowy Pet nowe ciekawe zdobycie Peta jakiego nigdy nie było itd a że jest jak jest bo Q wymysliłem na predce ;-;

Nie spamuj. Masz możliwość edycji postów, to je edytuj. ~Give

_________________
[youtube]Jeśli nie masz coś mądrego do powiedzenia to lepiej zamilcz gdyż nie jesteś osobą godną ze mną rozmawiać ja rozmawiam tylko z ludzmi prawymi[/youtube]


30 Mar 2018, o 07:37
Profil
Jedną nogą w Haligardzie

Rejestracja: 28 Gru 2017, o 15:37
Posty: 31
Podziękowano: 12 razy
Otrzymanych podziękowań: 8 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Symboliczny Pet
ManiakCieni napisał(a):
Krytyke można dawać co do poradników a w moim przekonaniu ten pomysł nie ma wad tylko zalety
np dodatkowy Daily Q nowy Pet nowe ciekawe zdobycie Peta jakiego nigdy nie było itd a że jest jak jest bo Q wymysliłem na predce ;-;

Nie pisz posta pod postem.

Krytykować można wszystko.
Twoim zdaniem nie ma wad, no właśnie Twoim, najpierw przemyśl coś a potem pisz pomysły.
Jeżeli nie umiesz przyjąć krytyki, to raczej szkoły nie ukończyłeś.

_________________
Ferdynand Foch ( podczas obrad w Wersalu ) - To nie pokój tylko zawieszenie broni na 20 lat.
Nie pomylił się ani o rok.






Hej, Ty.
Kto ja?
Nie Twoja babcia. Jasne, że Ty.


30 Mar 2018, o 07:58
Profil
Błądzący w Tunelach
Awatar użytkownika

Rejestracja: 6 Gru 2014, o 15:08
Posty: 118
Podziękowano: 99 razy
Otrzymanych podziękowań: 72 razy
Nick w grze: Qomb
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Symboliczny Pet
Jedyne co bym widział w grze to możliwość kupna unikalnych, jednorazowych petów podczas eventów.

Cytuj:
nie widać zbyt wielu Śladów Polski

To jest gra a nie urząd gminy żeby na każdym budynku w grze wisiała flaga. Skrzydła husarskie to wystarczający akcent.

_________________
Qomb rycerz 132 lvl ►Attawa◄
Assda voodoo 110 lvl


30 Mar 2018, o 08:07

Podziękowali: HrabiaMonteChristo (30 Mar 2018, o 10:07)
Profil
Uciekinier Taernijczyk

Rejestracja: 8 Lis 2015, o 13:26
Posty: 6
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Nick w grze: ManiakCieni
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Symboliczny Pet
[ciach] Poziom tej wypowiedzi był tak niski, że pozwoliłem sobie całą usunąć. Nie używamy wulgaryzmów. ~Give

no właśnie te Husarskie Skrzydełka nie starczą w tej grze jest za mało Polski przecież my Polacy mamy zawsze świetne pomysły na gry tylko że większość tych Bossów została wynaleziona przez społeczność innych krajów prędzej niż naszą powiedzcie mi Który z tych Bossów po Babadku jest zapisana po Polsku na Polskiej wersji językowej?
a no właśnie Polska gra co nie szanuje Polskiej wersji gry a ptfu!!!!

_________________
[youtube]Jeśli nie masz coś mądrego do powiedzenia to lepiej zamilcz gdyż nie jesteś osobą godną ze mną rozmawiać ja rozmawiam tylko z ludzmi prawymi[/youtube]


30 Mar 2018, o 08:15
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 15 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 369 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron