Odpowiedz  [ 8 posty(ów) ] 
 Auto wychodzenie z walki 
Autor Wiadomość
Odpowiedz z cytatem
Post Auto wychodzenie z walki
Post bardziej jako propozycja do TBR. Czesto farmimy jakieś instacje/bossy i nie patrzymy juz na dmg przeciwnikow, exp, zloto, co nam poleciało.

Ciekawym rozwiązaniem byłoby określenie "automatycznego klikniecia 'Wyjdź'" z podzialem na sytuacje kiedy walczymy z mobkami/czempionami/bossami

A w opcjach coś takiego(forum nie pozwala uzywac tabulatora, kilku spacji po sobie wiec musze zrobic screena):
Image

to "[ ]" to imitacja kwadraciku do zaznaczania wybranych opcji

Spoiler:


30 Kwi 2018, o 17:46
Taernijczyk z ekwipunkiem

Rejestracja: 30 Cze 2016, o 11:02
Posty: 14
Podziękowano: 25 razy
Otrzymanych podziękowań: 25 razy
Nick w grze: NaN
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Auto wychodzenie z walki
Może od razu niech wszystko za nas robi gra? a my będziemy siedzieć i gapić sie w ekran?


30 Kwi 2018, o 17:53
Profil
Błądzący w Tunelach
Awatar użytkownika

Rejestracja: 8 Lut 2018, o 17:14
Posty: 95
Miejscowość: Limanowa
Podziękowano: 28 razy
Otrzymanych podziękowań: 38 razy
Nick w grze: Dresmiks
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Auto wychodzenie z walki
A się spytam po co? Przecież jak ktoś farmi bossy to raczej jest przy komputerze a takie "automatyczne wyjście" nic nam nie da ... a przepraszam zapomniałem że wciśnięcie przycisku "wyjdź" zajmuję wieczność :P

Żeby ten pomysł zaistniał musiałaby być jeszcze opcja automatycznego odpoczynku aby był sens dodawać mechanikę która nie będzie wykorzystywana :P

A co do PvP... , a przepraszam zapomniałem przecież że jest uniwersalne ustawienie na pvp a podczas walki możemy iść zrobić kawkę :D
A co jeśli walka się skończy, a nasza postać wyjdzie i zostanie zaatakowana a nas nie będzie przy kompie?

Podsumowując pomysł kiepski i o ile w przypadku walki z mobami jeszcze mógłby zaistnieć to w PvP głupota totalna :P

_________________
Taki trochę crepy typ powrócił ;P


30 Kwi 2018, o 18:00
Profil
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Auto wychodzenie z walki
DresMaster napisał(a):
A co do PvP, a przepraszam zapomniałem przecież że jest uniwersalne ustawienie na pvp a podczas walki możemy iść zrobić kawkę :D
A co jeśli walka się skończy, a nasza postać wyjdzie i zostanie zaatakowana a nas nie będzie przy kompie?

Dlatego to ma być opcjonalne. Tylko dla tych którzy chcą

VitalyiI napisał(a):
Może od razu niech wszystko za nas robi gra? a my będziemy siedzieć i gapić sie w ekran?

System potania teraz też nazywają elementem zręcznościowym, a brak targowisko elementem klimatycznym? czasem można zrobić jakiś krok technologiczny do przodu, szczególnie dla tak powtarzalnych czynnosci


30 Kwi 2018, o 18:03
Błądzący w Tunelach
Awatar użytkownika

Rejestracja: 8 Lut 2018, o 17:14
Posty: 95
Miejscowość: Limanowa
Podziękowano: 28 razy
Otrzymanych podziękowań: 38 razy
Nick w grze: Dresmiks
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Auto wychodzenie z walki
seba11pl napisał(a):
DresMaster napisał(a):
A co do PvP, a przepraszam zapomniałem przecież że jest uniwersalne ustawienie na pvp a podczas walki możemy iść zrobić kawkę :D
A co jeśli walka się skończy, a nasza postać wyjdzie i zostanie zaatakowana a nas nie będzie przy kompie?

Dlatego to ma być opcjonalne. Tylko dla tych którzy chcą


Ta znowu ekipa będzie tracić czas na zrobienie czegoś nie pożytecznego zamiast skupić się na ciekawszych mechanikach :|

_________________
Taki trochę crepy typ powrócił ;P


30 Kwi 2018, o 18:07
Profil
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Auto wychodzenie z walki
Nie sądze zeby lecieli juz dopisywać pierwszy lepszy pomysł aby robić go od jutra. Ale sugestia moze zostac zauwazona i gdzies utkwi w podswiadomosci.


1 Maj 2018, o 19:16
Błądzący w Tunelach
Awatar użytkownika

Rejestracja: 8 Lut 2018, o 17:14
Posty: 95
Miejscowość: Limanowa
Podziękowano: 28 razy
Otrzymanych podziękowań: 38 razy
Nick w grze: Dresmiks
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Auto wychodzenie z walki
No ale powiedz mi jedynie po co? skoro nie doda to żadnych korzyści więc po co marnować czas może i mogłoby to wprowadzone ale bardzo bardzo zmieniony.

_________________
Taki trochę crepy typ powrócił ;P


1 Maj 2018, o 19:32
Profil
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Auto wychodzenie z walki
Napisałem na samym początku w pierwszym poście.


2 Maj 2018, o 14:15
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 8 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 457 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron