Odpowiedz  [ 6 posty(ów) ] 
 48H oczekiwania- niepotrzebna opcja 
Autor Wiadomość
Zabójca Tilsai
Awatar użytkownika

Rejestracja: 9 Kwi 2012, o 17:58
Posty: 769
Miejscowość: Gdańsk
Podziękowano: 454 razy
Otrzymanych podziękowań: 384 razy
Nick w grze: Maldito
Odpowiedz z cytatem
Post 48H oczekiwania- niepotrzebna opcja
Witam
Zapewne 48H oczekiwaniu po odejściu z gildii zostało dodane by nie skakać z gildii do gildii kilka razy na dzień.
Proponuje by te 48H było liczone od momentu dodania, nie usunięcia z gildii.
Dzięki temu zmieniłaby się obecna sytuacja w której chętni do zmiany gildii lub szukający nowej bo zostali np. usunięci, nie musieli bezsensownie czekać 2 dni.

Po to jest /guildhistory by móc sprawdzić historię gracza przed dodaniem go.

_________________
Gram od: 2011-04-13
Image
PEWNE INFORMACJE POZOSTANĄ UKRYTE ! ; )

MALDITO OSTLOR 101
TOLNOR 60
HELLSINGMO OSTLOR 44
VIP OSTLOR 37
OZ TOLNOR 31


4 Cze 2018, o 18:30

Podziękowali: 4 Daro (5 Cze 2018, o 09:40), Eglarest (5 Cze 2018, o 05:05), kolega112999 (4 Cze 2018, o 20:59), Voodoobosik (7 Cze 2018, o 22:13)
Profil
Inżynier
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Lut 2015, o 15:00
Posty: 157
Miejscowość: Wrocław
Podziękowano: 34 razy
Otrzymanych podziękowań: 181 razy
Nick w grze: Daro
Odpowiedz z cytatem
Post Re: 48H oczekiwania- niepotrzebna opcja
Popieram pomysł, też nie widze zastosowania dla tego czasu oczekiwania w obecnej formie.
Przy zmianie G zostajemy na 48h bez bufów, peta, tp, co nie musi mieć miejsca.

_________________
Barb 140, Tolnor.


5 Cze 2018, o 09:40
Profil
Walczący z drzewcami
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 Gru 2014, o 21:19
Posty: 371
Podziękowano: 96 razy
Otrzymanych podziękowań: 205 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: 48H oczekiwania- niepotrzebna opcja
Nie widzę większego problemu, jest to dosyć krótki czas. Być może uważam tak dlatego, że często przez te "2 dni" potrafię w ogóle nie zalogować, a szukanie/wybór nowych gildii zazwyczaj trwało o wiele dłużej. Jestem typem gracza, który w zbyt wielu gildiach nie przesiadywał, ale rzadko się zdażało abym w danej G był krócej niż miesiąc. Mogę się również pochwalić tym, że z żadnej nie zostałem wyrzucony (jest tu małe ale, rozwiązanie G). Dla graczy, którzy notorycznie są z G wyrzucani, zmieniają ją kilka razy w miesiącu itp. może jest to jakiś problem. Brak buffa, peta, teleportu przez 2 dni? Jeżeli bez tego nie potrafisz grać (absurd) to zrób sobie przerwe 2-dniową.

_________________
"Standing alone with no direction
How did I fall so far behind?
Why am I searching for perfection?
Knowing it's something I won't find"

"No Road Left" Linkin Park


5 Cze 2018, o 10:54
Profil
Błądzący w Tunelach
Awatar użytkownika

Rejestracja: 8 Lut 2018, o 17:14
Posty: 95
Miejscowość: Limanowa
Podziękowano: 28 razy
Otrzymanych podziękowań: 38 razy
Nick w grze: Dresmiks
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
Post Re: 48H oczekiwania- niepotrzebna opcja
Onion napisał(a):
Dla graczy, którzy notorycznie są z G wyrzucani, zmieniają ją kilka razy w miesiącu itp. może jest to jakiś problem. Brak buffa, peta, teleportu przez 2 dni? Jeżeli bez tego nie potrafisz grać (absurd) to zrób sobie przerwe 2-dniową.

Muszę się w tym zdaniu zgodzić z Onionem jeżeli 2 dni bez bonusów jakie daje gildia to jest męka to ja się pytam jak ci gracze wbili te 40 lvli bez buffa z gildi :D

Ogólnie zajęć jest dużo na te 2 dni ja wymienię kilka z nich:

1. Zbieractwo i przetwórstwo- co tu dużo mówić możesz zająć się masowym robieniem flaszek, różnej maści elementów, następnie handlowania nimi i zarobku :)

2. Handel- jeśli twój zapas złota jest zerowa to wykorzystaj to możesz sellać zrobione flaszki, elementy itp. również możesz selać zaległe rary, części setów.

3. Farmienie- w te 2 dni możesz pofarmić dużo bossów i czempionów ;)

4. Szukanie gildii- prosty sposób poszukaj gildii co z tego że masz plan na dołączenie do innej może zainteresować cię inna więc loguj się do taerna i przeglądaj nabór :P

Jest jeszcze sporo opcji spędzania tych 2 dni więc osoby które nie mogą lub nie mają nic do roboty jest to tylko wymówka żeby zrobić sobie przerwę od gry :)
Oprócz tego dla takich ludzi to powinien powstać licznik ile jeszcze do końca tej kary ;)

_________________
Taki trochę crepy typ powrócił ;P


5 Cze 2018, o 13:30
Profil
Inżynier
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Lut 2015, o 15:00
Posty: 157
Miejscowość: Wrocław
Podziękowano: 34 razy
Otrzymanych podziękowań: 181 razy
Nick w grze: Daro
Odpowiedz z cytatem
Post Re: 48H oczekiwania- niepotrzebna opcja
Fajnie, że podajecie tyle przykładów co można robić gdy nie ma się bonusów z G, ale zapytam wprost: po co?

Autor podał pomysł, który w mojej opinii jest racjonalny. Nie widzę też żadnych przeciwwskazań żeby go nie wprowadzać. Nie ułatwia on zbytnio gry, nie zaburza balansu, obecny system jest pozostałością po jakiś archaicznych rozwiązaniach. Zatem po co ta dyskusja co można robić bez G?

Po to się do niej dołącza żeby czerpać z tego korzyści.

P.S Uprzedzając komentarze :) Mam swoją hlvlową G, z której zapewne nie wyjdę, z żadnej poprzedniej też nie byłem wyrzucony, nigdy też nie zmianiałem gildii jak rękawiczek. Więc ja osobiście na tym pomyśle w ogóle nie skorzystam, ale jesli można ulepszyć jakiś aspekt gry i skorzystają na tym nowe osoby, to why not?

_________________
Barb 140, Tolnor.


5 Cze 2018, o 17:49

Podziękowali: 2 Havada (5 Cze 2018, o 19:26), HELLSING (5 Cze 2018, o 23:30)
Profil
Zabójca Tilsai
Awatar użytkownika

Rejestracja: 9 Kwi 2012, o 17:58
Posty: 769
Miejscowość: Gdańsk
Podziękowano: 454 razy
Otrzymanych podziękowań: 384 razy
Nick w grze: Maldito
Odpowiedz z cytatem
Post Re: 48H oczekiwania- niepotrzebna opcja
48H oczekiwania stwarza też problem dla osób werbujących graczy do gildii, często szukam sam ciekawych osób i jeśli widzę że ktoś jest bez gildii, pytam się czy chce dołączyć i tu wyskakuje komunikat że dana osoba musi jeszcze odczekać więc trzeba się umawiać na inny dzień.

_________________
Gram od: 2011-04-13
Image
PEWNE INFORMACJE POZOSTANĄ UKRYTE ! ; )

MALDITO OSTLOR 101
TOLNOR 60
HELLSINGMO OSTLOR 44
VIP OSTLOR 37
OZ TOLNOR 31


5 Cze 2018, o 23:32
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 6 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 409 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron