Odpowiedz  [ 3 posty(ów) ] 
 Pomysły 
Autor Wiadomość
Współpracownik Gnarla

Rejestracja: 27 Lis 2012, o 18:09
Posty: 222
Podziękowano: 507 razy
Otrzymanych podziękowań: 216 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Pomysły
1. Jak wiadomo, weszły dosyć niedawno albo już dawno kneble na całe konto. Jest era altów, 90% graczy ma drugą postać,czasem wysokopoziomową, więc ten ruch był jasny. W obecnej erze też mam zapytanie do Was, co byście powiedzieli na pw na konto? Wydaję mi się, że jest to do zrealizowania przed 3d,a się przyda, ze względu iż jako właściciel 2-ch postaci 140 lvl, czy to robię dq ,czy ktoś się decyduje czym mam iść na wyprawę mija mnie wiele wiadomości pw z powodu szybkich relogów i jest to irytujące dla obu stron... Nick automatycznie by się zmieniał w zależności na jakiej jestem postaci. Gadałem z wieloma osobami i mówiły mi, że czasem relogają na inną postać, bo się im z kimś nie chce już dyskutować, moim zdaniem wystarczy mu podesłać kilka wulgaryzmów na odczepkę albo zwyczajnie dać ignora, więc mija się z celem, że tym argumentem pomysł miałby być zły. Może macie inne argumenty? :)

Alternatywna opcja:
Quis napisał(a):
1. Niezupełnie popieram pomysł. Mam 7 postaci 40lvl+ na koncie i wolałbym żeby przez przypadkowe naciśnięcie na mój nick nie przekierowywało - zdradzało, że to dana postać jest właśnie moja. Zdarza się, że podczas handlu sam nick generuje negatywne nastawienie to że ktoś czegoś nie chce komuś sprzedać lub zawyża cenę, wtedy lepiej składać oferty z postaci o niższym lvlu.
Poza tym takie przekierowanie usuwa "zbędne" sloty ze znajomych bo po co trzymać dwie czy 5 altów kolegi - czyli automatycznie platyna wydana na sloty jest mniejsza.
Poprawiając nieco pomysł można wnieść o przekierowanie tylko między postaciami-altami, które występują w znajomych. Osoba która ma te alty prawdopodbnie wie do kogo należą, a ten kto nie chce być znany czy mieć chwile spokoju nie dodaje innych postaci do znajomych.
Dużo bardziej irytujący problem to moim zdaniem brak wyszukiwania w znajomych postaci zalogowanych aktualnie na danej profesji mam nadzieję, że zostanie on rozwiązany wraz z BR.


2. Kolejna rzecz altów, która jest denerwująca to gildie, chodzi chociażby o to, że mało kto chce 2 postacie 1 osoby do 1 gildii, bo zapychają sloty,a wiadomo, lepiej mieć 24 osoby grające niż 12 osób po 2 postacie z każdej. Chciałbym zaproponować, aby Nasze alty nie zapychały slota,a miały dodatkową zakładkę. Roboczo przedstawię jak to miałoby wyglądać (mistrz painta :D)
http://prntscr.com/lwvfaq
1. Ten plusik jest odpowiedzialny by przeklikiwać postacie i sobie patrzeć ile dana postać wbiła presta, a w dodatku ile dany gracz ma postaci. Zarazem tez przeprowadza Nas do drugiej zakładki gdzie wypełniamy okienko do dodania kolejnej postaci.
2. Ten plusik jest odpowiedzialny za dodawanie kolejnych postaci "altowych"

Co daje pomysł?:
1. Alt by nie zajmował miejsca przez co byłoby miejsce dla innych ludzi
2. Więcej presta dla Naszej gildii jak gramy 2-ma postaciami
3. Ranga by była aktualna dla wszystkich postaci (logiczne dla mnie jest, że skoro ktoś jest strategiem w danej gildii to dlaczego ma nie być na swojej drugiej postaci)
4. Nie trzeba by było robić akademii, czy kupować nupskich gildi, prosić kogoś znajomego, czy by przyjął moją drugą postać do swojej gildii,bo w mojej gildii zapychała by slot.
5. Nie trzeba by było się decydować, którą postać chcemy w gildii.

Mam nadzieję, że wszystko jest jasne. Jakbym coś zapomniał to czekam śmiało na pytania jak i opinie na te 2 pomysły

Pozdrawiam :)


Ostatnio edytowany przez Way, 19 Gru 2018, o 12:02, edytowano w sumie 1 raz



19 Gru 2018, o 11:02
Profil
Jedną nogą w Haligardzie

Rejestracja: 15 Lut 2017, o 15:45
Posty: 34
Podziękowano: 6 razy
Otrzymanych podziękowań: 43 razy
Nick w grze: Quis
Serwer: HardCore
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Pomysły
1. Niezupełnie popieram pomysł. Mam 7 postaci 40lvl+ na koncie i wolałbym żeby przez przypadkowe naciśnięcie na mój nick nie przekierowywało - zdradzało, że to dana postać jest właśnie moja. Zdarza się, że podczas handlu sam nick generuje negatywne nastawienie to że ktoś czegoś nie chce komuś sprzedać lub zawyża cenę, wtedy lepiej składać oferty z postaci o niższym lvlu.
Poza tym takie przekierowanie usuwa "zbędne" sloty ze znajomych bo po co trzymać dwie czy 5 altów kolegi - czyli automatycznie platyna wydana na sloty jest mniejsza.
Poprawiając nieco pomysł można wnieść o przekierowanie tylko między postaciami-altami, które występują w znajomych. Osoba która ma te alty prawdopodbnie wie do kogo należą, a ten kto nie chce być znany czy mieć chwile spokoju nie dodaje innych postaci do znajomych.
Dużo bardziej irytujący problem to moim zdaniem brak wyszukiwania w znajomych postaci zalogowanych aktualnie na danej profesji mam nadzieję, że zostanie on rozwiązany wraz z BR.
2. Z punktu Dunebu nie widzę problemu -ludzi jak na lekarstwo- ciężko uzbierać gildie z 24 osób złożoną nawet i z połowy altów. No ale powiedzmy, że problem występuje. Skoro sloty są ograniczone podobnie jak ilość miejsca w klatkach to za takie dodatkowe miejsca dla swoich altów również należy odpowiednio zapłacić, bo przecież za wygodę się płaci.


19 Gru 2018, o 11:44

Podziękowali: Way (19 Gru 2018, o 12:03)
Profil
Współpracownik Gnarla

Rejestracja: 27 Lis 2012, o 18:09
Posty: 222
Podziękowano: 507 razy
Otrzymanych podziękowań: 216 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Pomysły
1. Pomysł ze znajo mi się spodobał. Co prawda chciałem to ograniczyć,bo w końcu też znajomi są problemem jak mój pomysł nr 2, czyli fakt, że dodajemy do znajo alty i zapychają slota,bo w końcu dwie naraz postacie nie mogą być w tych przypadkach zalogowane. Mimo wszystko skłonny jestem za tą opcją,bo tak jak mówisz, handlarzyny nadal będą miały spokój i nie będą mieć negatywnej reputacji na lolkach, a "gracze" będą mieli wygodę :) Dodam Twoją opcję do pomysłu i dziękuje :)
2. Opłata przy przyjmowaniu sama w sobie jest, więc wydaję mi się zbędna dodatkowa opłata, bo w obecnej chwili wygląda tak, że mając alta to jest kara dla gildii,a nie nagroda w postaci dodatkowej profesji do gildii. W dodatku jeśli ktoś przestrzega składek to i tak ta osoba płaci podwójną składkę, więc to też jest forma dopłaty. Póki co zostawiam tak jak jest i czekam na dalsze opinie.


19 Gru 2018, o 12:02
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 3 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 257 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron