Odpowiedz  [ 2 posty(ów) ] 
 Bardzo przydatna funkcja, która by mogła wrócić 
Autor Wiadomość
Współpracownik Gnarla

Rejestracja: 27 Lis 2012, o 18:09
Posty: 222
Podziękowano: 507 razy
Otrzymanych podziękowań: 216 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Bardzo przydatna funkcja, która by mogła wrócić
Kiedyś nie było lagów... kto to pamięta, tak piękne czasy... Chciałem wspomóc taern tworząc kolejne alty, jako że istnieje zakaz zasiadania,więc zrobiłem sh i mam go na 140 lvlu, psycho na 7, a nadal taern laguje, niestety nie mam czasu na kolejne alty by serwery zarabiały na mnie,a zarobek na dobre serwery pewnie by się zbierał co najmniej z 10 lat,więc wychodzę z propozycją by funkcja /fps była zapisywana. Mam ostatnio strasznego neta, a taern jest jeszcze straszniejszy, więc muszę wpisywać zarówno komende pingu jak i komende fps-ów codziennie, wolę wiedzieć przez co mam lagi. Komenda fps jest bardziej upierdliwa, ponieważ po każdym przelogowaniu trzeba ją wpisać,a jako że mam 2 postacie to tych relogów dziennie jest 50? może nawet 100? Jest to strasznie dla mnie męczące,a dzięki temu, że dałoby się zapisać na stałe fps moje życie stałoby się szczęśliwsze.

Czy ktoś ma jeszcze gorzej niż ja i chciałby, żeby komenda /fps się zapisywała? Każdy kto by chciał to by zapisał,a komu przeskadza 4x4 cm pixel to może sobie wyłączyć :)


15 Mar 2019, o 21:15

Podziękowali: 3 HELLSING (15 Mar 2019, o 22:51), JabaH (16 Mar 2019, o 01:43), kirishima (15 Mar 2019, o 23:28)
Profil
Zabójca Tilsai
Awatar użytkownika

Rejestracja: 9 Kwi 2012, o 17:58
Posty: 769
Miejscowość: Gdańsk
Podziękowano: 454 razy
Otrzymanych podziękowań: 384 razy
Nick w grze: Maldito
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Bardzo przydatna funkcja, która by mogła wrócić
Ja wogle nigdy nie byłem w stanie pojąć dlaczego to zostało wyłączone, fps są wyświetlane w każdego typu grach a akurat Taern wpadł na pomysł by to ukryć.

Słyszałem że ze względów wizualnych ale faktycznie to chyba ze wstydu to zostało ukryte.

Mam nadzieje że ktoś z ekipy zajmie się tematem, osobiście również za każdym razem muszę wpisywać fps.

Wystarczyłoby gdyby po wpisaniu /save zapisywało się to wraz z pozycją czatu.

_________________
Gram od: 2011-04-13
Image
PEWNE INFORMACJE POZOSTANĄ UKRYTE ! ; )

MALDITO OSTLOR 101
TOLNOR 60
HELLSINGMO OSTLOR 44
VIP OSTLOR 37
OZ TOLNOR 31


15 Mar 2019, o 22:50
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 2 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 260 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron