Odpowiedz  [ 4 posty(ów) ] 
 Zlec u Maga z barierą lvlową 
Autor Wiadomość
Uciekinier Taernijczyk

Rejestracja: 9 Wrz 2018, o 11:29
Posty: 1
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 1 raz
Nick w grze: Inadriel
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
Post Zlec u Maga z barierą lvlową
Witam. Nie wiem jak was ale mnie drażni fakt iż robiąc zlecko u maga w tym czasie zabierze nam np. z pod ambony go 40 lvl i wyskoczy mu skrzynka na płaskowyżu i anuluje bo tam nie dojdzie a nam gorzej wtedy maga oddać.
Propozycja moja jest taka żeby zlecka u maga były dostępne od 75 lvla a dla mniejszych lvli jest przecież RockOllon. U niego też można coś dostać ewentualnie można by było coś dorzucić do nagród żeby miało to sens. I wtedy każdy miałby większą szanse na oddanie zlecka. Co wy na to?


14 Maj 2019, o 16:32
Profil
Błądzący w Tunelach
Awatar użytkownika

Rejestracja: 6 Gru 2014, o 15:08
Posty: 118
Podziękowano: 99 razy
Otrzymanych podziękowań: 72 razy
Nick w grze: Qomb
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Zlec u Maga z barierą lvlową
W mojej opinii pomysł totalnie słaby ... z serii 'bo mi się nie udało'. Zlecko od maga ma być trudne w oddaniu a inni gracze mają ci go kraść. Poza tym takie było założenie przy wprowadzaniu zlecka.

_________________
Qomb rycerz 132 lvl ►Attawa◄
Assda voodoo 110 lvl


14 Maj 2019, o 16:45

Podziękowali: 2 kolega112999 (14 Maj 2019, o 16:58), PrimeCover (15 Maj 2019, o 14:55)
Profil
Współpracownik Gnarla

Rejestracja: 27 Lis 2012, o 18:09
Posty: 222
Podziękowano: 507 razy
Otrzymanych podziękowań: 216 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Zlec u Maga z barierą lvlową
Ja zarazem zgodzę się z autorem, czy zysk 2kk za duszę,a może więcej, nie jest za duży jak na takiego 30-40lvla ze zlecka? Warto by było oddzielić, szczególnie tak jak autor podał ten 75 lvl ma większy sens,bo ta dusza zaraz graczowi o takim poziomie się przyda,a taki 30-40lvl jedyne co z tym zrobi to zwyczajnie sprzeda ;p Tak czy siak już wystarczająco te zlecko jest nieopłacalne,ale nie musi być w ogóle nieopłacalne :) Pomysł na +


14 Maj 2019, o 17:51
Profil
Walczący z drzewcami
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 Gru 2014, o 21:19
Posty: 371
Podziękowano: 96 razy
Otrzymanych podziękowań: 205 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Zlec u Maga z barierą lvlową
Nie wiem jak na to Wy patrzycie, ale w teorii jak szuka bardzo dużo graczy maga, to wystarczy postać w jednym miejscu i w końcu obok Was się pojawi. Taki przykład sprzed 2 tygodni stoję z 5-10 minut przed robaczą jaskinią, mag obok pojawił się 4 razy.

Tak samo działa w drugą stronę jeżeli szukasz sam to wystarczy, że raz obejdziesz mapę. Najgorzej gdy poszukiwaczy nie jest ani za dużo ani za mało. A tak jest niestety najczęściej, wtedy każdy ma swoje strategie.

_________________
"Standing alone with no direction
How did I fall so far behind?
Why am I searching for perfection?
Knowing it's something I won't find"

"No Road Left" Linkin Park


15 Maj 2019, o 00:38
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 4 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 268 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron