Odpowiedz  [ 7 posty(ów) ] 
 Wytrzymałość psychorarów 
Autor Wiadomość
Współpracownik Gnarla

Rejestracja: 26 Mar 2012, o 20:07
Posty: 228
Podziękowano: 92 razy
Otrzymanych podziękowań: 162 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Wytrzymałość psychorarów
Wytrzymałość expowalnych przedmiotów powina rosnąć wraz z poziomem- 1% co poziom do maksymalnego możliwego poziomu do osiągnięcia (rary do 50%, epiki do 60%) więc mając 50% na 1 poziomie nie zmienia się to do ósmego a mając 35% na pierwszym osiągamy na ósmym 42%


Prosta bezproblemowa i ważna zmiana.

Wytrzymałość w przedmiotach była niejako ukryta przez bardzo długi czas i wiele osób wyexpiło swoje przedmioty często nie zdając sobie sprawy, że inni mają.. dużo lepiej.
Tym samym mając 35% a 45/50% wytrzymałości trzeba spędzić x więcej prób=pieniędzy na ulepszenie.
Kupno i ponowne wyexpienie rarów wartych po 100kk+ dla lepszej wytrzymałości no sorry ale to żart.

Tak samo z epikami,trafiają się 49% i nawet 60% a przecież to są przedmioty warte majątek. Czemu aż tak dystansować je między sobą?
Expimy bonusy, przedmioty zyskują na sile- niech zyskają również odrobinę na wytrzymałości.


Zmiana jest o tyle nieduża, że przedmioty z wysoką wytrzymałością nadal będą w cenie a na atrakcyjności zyskają te z niską- dropnięcie highlvlowego rara z wytrzymałością poniżej 40% nie będzie musiało oznaczać, że zostało się kopniętym przez grę w zad.
Reol też nie straci na znaczeniu, także raczej nie ma żadnych przeciwwskazań by coś takiego zrobić.

Peace.

_________________
piss.

https://www.youtube.com/watch?v=AN7ImRR6IHs



sub me


16 Maj 2019, o 10:34

Podziękowali: 2 NWO (16 Maj 2019, o 11:19), PrimeCover (19 Maj 2019, o 10:55)
Profil
Walczący z drzewcami
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 Gru 2014, o 21:19
Posty: 371
Podziękowano: 96 razy
Otrzymanych podziękowań: 205 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Wytrzymałość psychorarów
baloczi napisał(a):
Wytrzymałość w przedmiotach była niejako ukryta przez bardzo długi czas i wiele osób wyexpiło swoje przedmioty często nie zdając sobie sprawy, że inni mają.. dużo lepiej.

Co za bzdura zawsze można było to sprawdzić, tylko, że większość osób przy zakupie o to nie pytała, ale jak przy pierwszym ulepszeniu tego nie widzisz to ja nie wiem gdzie Ty miałeś oczy.

_________________
"Standing alone with no direction
How did I fall so far behind?
Why am I searching for perfection?
Knowing it's something I won't find"

"No Road Left" Linkin Park


16 Maj 2019, o 11:45
Profil
Inżynier
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Lut 2015, o 15:00
Posty: 157
Miejscowość: Wrocław
Podziękowano: 34 razy
Otrzymanych podziękowań: 181 razy
Nick w grze: Daro
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Wytrzymałość psychorarów
Ta zmiana w tej postaci nie ma kompletnie sensu i jedyne co z niej wyniknie to fakt, że wytrzymałość przestanie praktycznie wpływać na cenę - a tego raczej nie chcemy.
Przedmiot z większą wytrzymałością = potencjalnie mniej pieniędzy wydanych na ulepszenia.
Po za tym, jeśli komuś nie zależy na wytrzymałości, może teraz kupić "słabszy" przedmiot w o wiele bardziej atrakcyjnej cenie niż kiedyś (jak wytrzymałość pojawiała się tylko u Kowala).

Było więcej tematów, które poruszały temat wytrzymałości i możliwe że jeszcze do tematu powrócimy, ale na pewno nie w takiej postaci jak zaprezentowana. Póki co jedynym przedmiotem który wpływa na wytrzymałość jest Reol.

_________________
Barb 140, Tolnor.


16 Maj 2019, o 16:04
Profil
Współpracownik Gnarla

Rejestracja: 26 Mar 2012, o 20:07
Posty: 228
Podziękowano: 92 razy
Otrzymanych podziękowań: 162 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Wytrzymałość psychorarów
Onion napisał(a):
Co za bzdura zawsze można było to sprawdzić, tylko, że większość osób przy zakupie o to nie pytała, ale jak przy pierwszym ulepszeniu tego nie widzisz to ja nie wiem gdzie Ty miałeś oczy.

Bzdura?
Przez lata gry gdy wytrzymałość nie była widoczna bezpośrednio na przedmiocie zostałem zapytany o wytrzymałość sprzedawanej rzeczy RAZ i to na krótko przed updatem który to zmieniał bo akurat w ówczesnym czasie ta informacja zaczęła się robić.. co tu dużo mówić-modna.

Daro jak to stracą, z 35% można zyskać maksymalnie 42 i to przy 8 poziomie wyexpienia do którego dochodzą nieliczni..
Przy przedziale 45-50 przy rozwiązaniu które podałem rzeczywiście straci znaczenie wytrzymałość.

_________________
piss.

https://www.youtube.com/watch?v=AN7ImRR6IHs



sub me


16 Maj 2019, o 19:36
Profil
Chodząca legenda
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 Kwi 2011, o 03:06
Posty: 2255
Miejscowość: Wawa
Podziękowano: 216 razy
Otrzymanych podziękowań: 865 razy
Nick w grze: Szymdaro
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Wytrzymałość psychorarów
Dla mnie bardzo słaby pomysł. To co pisał Daro - wytrzymałość dla połowy przedmiotów przestanie mieć znaczenie, a generalnie ułatwi się, przynajmniej statystycznie, proces ulepszania.

Jeśli już, to nie 45-50, tylko 43% + da zawsze 50%, czyli max. Innymi słowy, 7 punktów procentowych wytrzymałości da zawsze max, a to jest połowa przedziału, bo rozrzut wynosi 15%. Nagle okaże się, że połowa mojego eq ma wytrzymałość 50%, fajnie :)

Pomysły craftingu jak najbardziej, zwiększanie wytrzymałości też, ale nie tak, że 1 lv psycho = 1 poziom, do tego przy zachowaniu max 50%. Żeby nie krzywdzić tych, którzy sprawdzali co zakładają należałoby zwiększyć próg wytrzymałości o te 7%, czyli do 57 i 67. Pytanie czy nie będzie zbyt łatwo, skoro już teraz osiąga się ulepszenia wyżej niż 15.

_________________
Mój kanał na YT

Życie jest jak szachy: albo posuwasz królową, albo bijesz konia.
Życie jest jak szachy: najbardziej żałujemy ruchów, których nie możemy cofnąć.
Prawdziwie wolnym człowiekiem jest tylko ten, kto nikogo nie kocha.


16 Maj 2019, o 19:56
Profil WWW
Walczący z drzewcami
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 Gru 2014, o 21:19
Posty: 371
Podziękowano: 96 razy
Otrzymanych podziękowań: 205 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Wytrzymałość psychorarów
Odkąd dowiedziałem się od jednego kupującego, że jest coś takiego i jak to sprawdzić (a było to bodajże w 2014/5) to przy lepszych rarach zawsze przy dropie sprawdzałem. Kupując nie pytałem, ale zdażyło mi się odpowiadać na takie pytania. Ale tak jak pisałem ludzie to ignorowali. Chociaż kojaże, że spotkałem się z taką informacją nawet na handlowym.

Powiedz mi jak możesz tłumaczyć się niewiedzą gdy pierwszy raz poszedłeś ten sprzęt ulepszać? Dokładnie było napisane, że sprzęt ma 35% i wiedziałeś co to oznacza (bo chyba każda osoba, która zaczyna ulepszać eq na więcej niż 3 to już powinna wiedzieć w tamtych czasach). To czemu się teraz z tym budzisz? Prawda jest taka, że ignorancja tej statystyki była ogromna, mimo iż każdy posiadacz dokładnie wiedział podczas prób ulepszania.

_________________
"Standing alone with no direction
How did I fall so far behind?
Why am I searching for perfection?
Knowing it's something I won't find"

"No Road Left" Linkin Park


16 Maj 2019, o 20:05
Profil
Współpracownik Gnarla

Rejestracja: 26 Mar 2012, o 20:07
Posty: 228
Podziękowano: 92 razy
Otrzymanych podziękowań: 162 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Wytrzymałość psychorarów
Onion napisał(a):
Prawda jest taka, że ignorancja tej statystyki była ogromna, mimo iż każdy posiadacz dokładnie wiedział podczas prób ulepszania.

Dokładnie tak. Podczas prób ulepszania prawdopodobnie każdy zwracał na to uwagę.

No właśnie. Podczas prób ulepszania.

I to, że ty to nie znaczy, że on ona czy ja ;)

_________________
piss.

https://www.youtube.com/watch?v=AN7ImRR6IHs



sub me


17 Maj 2019, o 15:08
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 7 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 102 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron