Odpowiedz  [ 1 post ] 
 Sposób zaatakowania mobów 
Autor Wiadomość
Taernijczyk z ekwipunkiem
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Lis 2012, o 17:18
Posty: 13
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 1 raz
Nick w grze: Med
Serwer: Ostlor
Odpowiedz z cytatem
Post Sposób zaatakowania mobów
W przypadku znajdowania się wolnorespiących grupek mobów (byle jakich) obok siebie albo takich, które "stoją" na sobie, gdy się klika i chce się zaatakować z mapy to czasami bywa, że nie klika się na tą, jaką chce się zaatakować i wtedy jest zonk. Wiem, że po kliku pojawia się kolejne okno, w którym ukazują się dwie grupki do wyboru, lecz to okno jest bez sensu moim zdaniem. Takie rozwiązanie jest uciążliwe. Sądzę, że nie tylko ja ten problem zauważyłem i utrudnia grę pod tym kątem. W związku z tym, proponuję zmienić sposób zaatakowania poprzez kliknięcie na grupkę na mapie bądź usunięcie takiej możliwości zaatakowania. Czasami niestety trzeba szybko kliknąć na mapie, aby złapać np. czempa przed innymi graczami. W przypadku usunięcia zostanie opcja zaatakowania poprzez wybranie grupki na liście (pod bocznym batem) i zaatakowanie jej, a takie rozwiązanie na tę chwilę jest najbezpieczniejsze, wtedy się ma pewność, że się zaatakuje tą grupkę, którą się planowało zaatakować.

_________________
"Rób to, co TRUDNE - będziesz mieć życie ŁATWE." ~ Krzysztof Król
"Słabi widzą przeszkody. Silni widzą jedynie cel, a Ci najlepsi widzą przeszkody i dążą do celu." ~ M. Oyama


19 Sty 2020, o 23:10
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 1 post ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron