Odpowiedz  [ 2 posty(ów) ] 
 Historia edytowania 

Co sądzisz o pomyśle?
Dobry 33%  33%  [ 3 ]
Nie przyda się ale ostatecznie może być 0%  0%  [ 0 ]
Do poprawy (Napisz co) 0%  0%  [ 0 ]
Nie przyda się 67%  67%  [ 6 ]
Razem głosów : 9

 Historia edytowania 
Autor Wiadomość
Błądzący w Tunelach
Awatar użytkownika

Rejestracja: 8 Lut 2018, o 17:14
Posty: 95
Miejscowość: Limanowa
Podziękowano: 28 razy
Otrzymanych podziękowań: 38 razy
Nick w grze: Dresmiks
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
Post Historia edytowania
Witam

Ostatni post tym dziale był dosyć dawno a naszedł mnie pomysł na historie edytowania.

1. Mechanika- Polegałaby na sprawdzaniu postów przed edytowaniem bądź co zostało zedytowane.

2. Użycie- użycie historii odbywałoby się za pomocą przycisku którego używa np. cytowanie tylko z napisem HE. (Historia Edytowania)

3. Działanie- Pokazywałoby wszystkie posty w kolejności od najnowszego do najstarszego. (czyli od najbardziej edytowanego do oryginalnego)

4. Po co?- Po to aby m.in ciekawscy gracze jak się zmieniał post mogliby to widzieć.

Oczywiście jakby post nie był edytowany to pojawiłby się komunikat z treścią ,,Ten post nie był edytowany"

Piszcie co myślicie o pomyślę ;)

_________________
Taki trochę crepy typ powrócił ;P


19 Kwi 2018, o 17:29
Profil
Uczeń Heremona
Awatar użytkownika

Rejestracja: 2 Sie 2013, o 09:01
Posty: 544
Miejscowość: Piaseczno
Podziękowano: 626 razy
Otrzymanych podziękowań: 451 razy
Nick w grze: Szpitalnik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Historia edytowania
Ja osobiście nie lubię tej opcji i szczerze dziwi mnie że taki Facebook nawet z niej korzysta. No nawet czasem ktoś jakiś głupi błąd językowy popełni i chce się poprawić, a tak to wszyscy i tak będą mogli sobie sprawdzić że napisał szczupak przez ó.
Poza tym ogólnie na forum nie tak łatwo przeforsować jakąś zmianę, więc musiałaby być naprawdę istotna żeby mieć szansę na wejście w życie. No a ta za wiele nie wnosi. Gdyby taka funkcja była na forum nikt by się jej nie czepiał, ale że jej nie ma to nie bardzo widzę nadzieję.

A ten post zedytowalem cztery razy bo nie podobało mi się jak ubrałem myśli w słowa, i szczerze to wolę żeby taka historia nie była widoczna dla każdego :D

_________________
Spoiler:


19 Kwi 2018, o 22:10
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 2 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 20 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron