Odpowiedz  [ 34 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4  Następna
 Akcja Pajacyk 
Autor Wiadomość
Uczeń Heremona
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lip 2011, o 22:55
Posty: 578
Miejscowość: Parowar
Podziękowano: 478 razy
Otrzymanych podziękowań: 2053 razy
Nick w grze: Inkwizycja
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Akcja Pajacyk
To coś nazywa się raczej inteligencją a nie egoizmem Podwójny. Mam jedno dziecko. Chciałbym mieć trójkę (co najmniej). Tylko wiesz jaki w tym kłopot? Że pewnie jakbym miał trójkę, to byłoby mi ekstremalnie ciężko je utrzymać (policz same opłaty za przedszkole). Gdybym był egoistą, to nie liczyłbym się z tym bo pomyślałbym sobie "Ja chcę trójkę a o resztę niech się zatroszczą klikający w pajacyka". Więc nie wrzucaj mi tu głodnych kawałków o przypadkach, bo skoro na piwo z biedronki takiego pacjenta stać, to na prezerwatywy z tego dyskontu również.

Jasne - pomagaj. Chwała Ci Krzychu0269 za to! Ale nie zmuszaj do pomagania tych, którzy nie mają na to ochoty lub pomagają tak, jak sami uznają za słuszne.

Touluba - a skąd możesz wiedzieć jakie podatki płacę? Ja jestem natomiast za edukacją seksualną dzieci, żeby w końcu wiedziały że od zabawy w słoneczko może powstać dziecko. Bo w Polsce mamy pod tym względem kompletny ciemnogród.

_________________
"Zawsze mam rację z prostego powodu-nie chrzanie głupot" - Kalart

"Moja refleksja jest taka że kneblować każdy umie, domagać się sprawiedliwości wobec innych " - Mroczna

"Wybacz jeżeli uraziłam Twoje myślenie" - Ruuda


25 Paź 2014, o 18:56
Profil ICQ WWW
Uczeń Simona

Rejestracja: 31 Mar 2014, o 20:27
Posty: 47
Podziękowano: 13 razy
Otrzymanych podziękowań: 7 razy
Nick w grze: KrzychuRc
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Akcja Pajacyk
gromak napisał(a):
To coś nazywa się raczej inteligencją a nie egoizmem Podwójny. Mam jedno dziecko. Chciałbym mieć trójkę (co najmniej). Tylko wiesz jaki w tym kłopot? Że pewnie jakbym miał trójkę, to byłoby mi ekstremalnie ciężko je utrzymać (policz same opłaty za przedszkole). Gdybym był egoistą, to nie liczyłbym się z tym bo pomyślałbym sobie "Ja chcę trójkę a o resztę niech się zatroszczą klikający w pajacyka". Więc nie wrzucaj mi tu głodnych kawałków o przypadkach, bo skoro na piwo z biedronki takiego pacjenta st7ać, to na prezerwatywy z tego dyskontu również.

Jasne - pomagaj. Chwała Ci Krzychu0269 za to! Ale nie zmuszaj do pomagania tych, którzy nie mają na to ochoty lub pomagają tak, jak sami uznają za słuszne


A czy ktoś Cię gromak zmusza ?? Nie chcesz nie klikaj, co Ci przeszkadza mały baner na stronie startowej ?? Nie każdy jest takim egoistą i kliknie pajacyka, żeby spokojnie pograć ze świadomością że komuś pomógł.

_________________
KrzychuRc - Rycerz 50 OFF
VkrzychuD - Voodoo 49 OFF
Krzychudr - Druid 46 OFF
Krzychushed - Sheed 48 OFF


26 Paź 2014, o 08:53
Profil
Uczeń Heremona
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lip 2011, o 22:55
Posty: 578
Miejscowość: Parowar
Podziękowano: 478 razy
Otrzymanych podziękowań: 2053 razy
Nick w grze: Inkwizycja
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Akcja Pajacyk
A to klikanie w pajaca wpływa bezpośrednio na jakość rozgrywki w Taernie? Bo nie wiedziałem wyobraź Ty sobie!

Obiecuje jutro zapytać mojej seksownej sekretarki co o tym całym pajacowaniu myśli.

_________________
"Zawsze mam rację z prostego powodu-nie chrzanie głupot" - Kalart

"Moja refleksja jest taka że kneblować każdy umie, domagać się sprawiedliwości wobec innych " - Mroczna

"Wybacz jeżeli uraziłam Twoje myślenie" - Ruuda


26 Paź 2014, o 10:00
Profil ICQ WWW
Współpracownik Gnarla
Awatar użytkownika

Rejestracja: 9 Cze 2013, o 16:48
Posty: 198
Miejscowość: BDG
Podziękowano: 252 razy
Otrzymanych podziękowań: 313 razy
Nick w grze: ArGes
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Akcja Pajacyk
gromak napisał(a):
A to klikanie w pajaca wpływa bezpośrednio na jakość rozgrywki w Taernie? Bo nie wiedziałem wyobraź Ty sobie!

Obiecuje jutro zapytać mojej seksownej sekretarki co o tym całym pajacowaniu myśli.



Ja się w ogóle nie dziwie,że straciłeś swoje stanowisko...
Jesteś zadumanym w sobie Egoistą. Nie raz przeczytałem jak piszesz na temat swojej pracy itd etc, przez co śmiem twierdzić,że jesteś skąpym pseudo biznesmenem, którego wzrok nie sięga dalej jak czubek własnego nosa.

Mógłbym tak o tobie pisać całymi dniami, ponieważ o takich jak ty mam juz dość rozwiniętą opinię. Masz kase,seksowną sekretareczke to po co tu się udzielasz wgl? Nie odpowiada ci temat to zamknij kartę i go nie czytaj zamiast zostawiac twoje durne komentarze,przez które sam sobie wyrabiasz opinie.

Nara.

_________________
"Ból jest tymczasowy...może trwać minutę, godzinę , dzień, miesiąc a nawet rok...Lecz w końcu ustąpi...
Natomiast gdy sie poddam , będzie trwał wiecznie"


26 Paź 2014, o 11:47
Profil
Uczeń Heremona
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lip 2011, o 22:55
Posty: 578
Miejscowość: Parowar
Podziękowano: 478 razy
Otrzymanych podziękowań: 2053 razy
Nick w grze: Inkwizycja
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Akcja Pajacyk
Mości Panie! To takie bardzo Taernijskie mieszać ludzi z błotem tylko dlatego, że mają odmienne zdanie na temat zasad udzielania pomocy.

Nie straciłem, tylko sam zrezygnowałem. To po pierwsze.

Mam 4 sekretarki (blondynke, rudą i 2 brunetki, bo do brunetek zawsze miałem słabość) i wszystkie są jednakowo pociągające. To po drugie.

A po trzecie: to, że zmaterializuje sobie w głowie Ciebie jako biednego pastucha pasającego kozice na nieurodzajnych pastwiskach, to nie znaczy że mogę swoje wizje przedstawiać całemu światu sugerując, że tak jest w rzeczywistosci. Bo tak na serio kompletnie nic o mnie nie wiesz.

Dobranoc.

_________________
"Zawsze mam rację z prostego powodu-nie chrzanie głupot" - Kalart

"Moja refleksja jest taka że kneblować każdy umie, domagać się sprawiedliwości wobec innych " - Mroczna

"Wybacz jeżeli uraziłam Twoje myślenie" - Ruuda


26 Paź 2014, o 11:54
Profil ICQ WWW
Błądzący w Tunelach
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 Lut 2014, o 23:46
Posty: 107
Miejscowość: Budziska
Podziękowano: 101 razy
Otrzymanych podziękowań: 35 razy
Nick w grze: CarrtyXeen
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Akcja Pajacyk
gromak napisał(a):
A to klikanie w pajaca wpływa bezpośrednio na jakość rozgrywki w Taernie? Bo nie wiedziałem wyobraź Ty sobie!



Odniosłem wrażenie że dla ciebie jest ważniejsza gra niż pomoc innym.

_________________
"Pomagaj innym, bo nie wiadomo kiedy ty bedziesz potrzebował pomocy"

Image


26 Paź 2014, o 12:01
Profil
Uczeń Heremona
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lip 2011, o 22:55
Posty: 578
Miejscowość: Parowar
Podziękowano: 478 razy
Otrzymanych podziękowań: 2053 razy
Nick w grze: Inkwizycja
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Akcja Pajacyk
Słuszne wrażenie odnosisz zacny Bartoszku. Od gry oczekuje gry. Od gry oczekuje rozrywki. Jak będę chciał słuchać o problemach świata i biednych dzieciach to wpiszę sobie ową frazę w google.

Ilu z Was ma jak Zar strone pajacyka ustawioną jako startową? Nikt? Jakoś wcale mnie to nie dziwi...

_________________
"Zawsze mam rację z prostego powodu-nie chrzanie głupot" - Kalart

"Moja refleksja jest taka że kneblować każdy umie, domagać się sprawiedliwości wobec innych " - Mroczna

"Wybacz jeżeli uraziłam Twoje myślenie" - Ruuda


26 Paź 2014, o 12:16
Profil ICQ WWW
Błądzący w Tunelach
Awatar użytkownika

Rejestracja: 2 Mar 2012, o 21:22
Posty: 96
Miejscowość: Oxenfurt
Podziękowano: 109 razy
Otrzymanych podziękowań: 157 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Akcja Pajacyk
Gromak ma akurat 100% racji. Mnie wprawdzie taki baner w niczym by nie przeszkadzał. Obawiam się jednak, że i do niczego by nie służył. Kto chce kliknąć pajacyka znajdzie go bez trudu w sieci, żaden baner nie jest do tego potrzeby. Jeśli trzeba można go dodać sobie do ulubionych (z tego co się orientuję, każda przeglądarka ma taką funkcję).

Gdyby ktoś jednak miał problemy to proszę bardzo tu jest link
http://www.pah.org.pl/nasze-dzialania/8/pajacyk

Zobaczymy ilu z tych święcie oburzonych kliknie


26 Paź 2014, o 12:23
Profil
Taernijczyk z ekwipunkiem

Rejestracja: 2 Wrz 2013, o 20:43
Posty: 14
Podziękowano: 29 razy
Otrzymanych podziękowań: 3 razy
Nick w grze: Toluabc
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Akcja Pajacyk
Ludgar napisał(a):
Gromak ma akurat 100% racji. Mnie wprawdzie taki baner w niczym by nie przeszkadzał. Obawiam się jednak, że i do niczego by nie służył. Kto chce kliknąć pajacyka znajdzie go bez trudu w sieci, żaden baner nie jest do tego potrzeby. Jeśli trzeba można go dodać sobie do ulubionych (z tego co się orientuję, każda przeglądarka ma taką funkcję).

Gdyby ktoś jednak miał problemy to proszę bardzo tu jest link
http://www.pah.org.pl/nasze-dzialania/8/pajacyk

Zobaczymy ilu z tych święcie oburzonych kliknie


20162 kliknięcie. A co do tego całego tematu , to proponuję zrobić ankietę.


26 Paź 2014, o 13:09
Profil
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Maj 2011, o 21:41
Posty: 2129
Podziękowano: 468 razy
Otrzymanych podziękowań: 593 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Akcja Pajacyk
Tak, gra ma zapewanić rozrywkę i nikt nie powinien wciskać problemów współczesnego społeczeństwa.

Tak, zapewne niezbyt to pomoże całej akcji.


Jednak nie rozumiem rozdmuchiwania tego problemu.. są banery, jest miejsce, to czemu nie wrzucić? Czy to naprawdę aż tak przeszkadza i jest powód żeby tak się oburzać?

_________________
Rzuff - s2 (Taern.pl)
Rzuffi - s1 (Taern.com)
Rzuff na YT: http://goo.gl/84D78E

Image


26 Paź 2014, o 13:20
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 34 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4  Następna

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 115 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron