Odpowiedz  [ 6 posty(ów) ] 
 Zmiana regulaminu Karczmy 
Autor Wiadomość
Błądzący w Tunelach

Rejestracja: 12 Maj 2012, o 22:37
Posty: 130
Podziękowano: 54 razy
Otrzymanych podziękowań: 30 razy
Nick w grze: Wotaher
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
Post Zmiana regulaminu Karczmy
Prosiłbym aby troszkę zmodyfikować regulamin karczmy. Takiego śmieciowiska to jeszcze nie widziałem...
viewtopic.php?f=70&t=24072
viewtopic.php?f=70&t=23938

Jak ktoś widzi takie tematy to automatycznie odechciewa się tutaj zaglądać. Rozumiem, miało być śmiesznie no ale... Proponuję żeby takie tematy były zamykane i przenoszone do kosza. I w regulaminie zmienić troszkę: "Miejsce gdzie można poruszać tematy wszelakie."
Od takich tematów są inne fora... To jest forum o grze a nie poradnia jaki papier kupić -.-.


28 Lis 2012, o 09:28
Profil
Błądzący w Tunelach
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Lis 2011, o 13:23
Posty: 156
Podziękowano: 69 razy
Otrzymanych podziękowań: 29 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Zmiana regulaminu Karczmy
Dobraaa, to ja siem pierwszy wypowiem :D
Ile Ty widzisz takich tematów ? 2-3 w całej karczmie ? :P
Poza tym te tematy to była riposta na temat "jaki nick wybrać?". Pojawił/y się
1 (2?) taki/e temat/y i już chyba więcej ich nikt nie robi prawda ?
Ja osobiście jestem za tym żeby karczma była wolna (oczywiście bez wulgów itd.) i żeby można było omawiać tam sprawy wszelakie.







Dziękuje, dobranoc ;)


28 Lis 2012, o 09:35
Profil
Błądzący w Tunelach

Rejestracja: 12 Maj 2012, o 22:37
Posty: 130
Podziękowano: 54 razy
Otrzymanych podziękowań: 30 razy
Nick w grze: Wotaher
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
Post Odp: Zmiana regulaminu Karczmy
Sprawy wszelakie to mozesz pisac na samosi. To jest forum o grze. Ja forum czytam kilkadziesiat razy dziennie i widze taki spam non stop... az sie odechciewa tutaj zagladac ;d


28 Lis 2012, o 12:55
Profil
Pogromca Valdaroga
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Maj 2011, o 03:07
Posty: 1229
Podziękowano: 78 razy
Otrzymanych podziękowań: 463 razy
Nick w grze: Gildartz
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Zmiana regulaminu Karczmy
Lepszym pomysłem byłby Filtr, że tak to ujmę. Mając konto na forum, powinna być możliwość zaznaczenia w opcjach tematów/działów, które nas interesują, wtedy po kliknięciu na "Zobacz nowe posty" pojawiałby się spis nowych postów tylko w tych tematach i działach, które zaznaczyliśmy. Wtedy gracz by sobie odznaczył, dla przykładu, Karczmę, i miałby z głowy taki spam. :)

_________________
Image
Image
Image


28 Lis 2012, o 13:17
Profil
Pogromca Valdaroga
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Cze 2011, o 21:16
Posty: 1021
Podziękowano: 39 razy
Otrzymanych podziękowań: 175 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Zmiana regulaminu Karczmy
na każdym forum znajdziecie dział 'offtop', to jest niezbędna rzecz i trudno zabronić użytkownikom gadania o takich głupotach jak zalinkowane, no bo kto ma decydować o tym który temat jest wystarczająco mądry/ważny?

u nas niedawno i na szczęście udało się przeforsować wyłączenie naliczania postów w karczmie, za tym poszło zaostrzenie rygoru w innych działach (póki co raczej teoretyczne ^^) i siłą rzeczy pewne przyzwolenie na spam tutaj. myślę że to co obserwujemy teraz to taki wyraz radości z tego powodu ^^ i prędzej czy później się to znudzi. pomożecie 'głosując nogami' i omijając takie tematy szerokim łukiem.

(a taki filtr jak opisał gildartz nie załatwi sprawy, bo w karczmie często pojawiają się również naprawdę istotne tematy, które po prostu nie pasują nigdzie indziej)


28 Lis 2012, o 15:06
Profil
Jedną nogą w Haligardzie

Rejestracja: 5 Paź 2012, o 01:17
Posty: 28
Podziękowano: 2 razy
Otrzymanych podziękowań: 5 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Zmiana regulaminu Karczmy
Wotaher nie baw się w wujcia rydzyka. Gra ma być zabawą, a nie zbiorem zasad których w codziennym życiu mamy od groma. Jak się komuś podoba to może i o przewadze pieluch tetrowych nad pampersami rozprawiać. (oczywiście jakieś zasady muszą być, ale to już inna bajka)

Dla wielu ludzi gry MMORPG to takie w których idzie pograć, ale i porozmawiać pośmiać się po wydurniać, pogadać o polityce itd. Gram w w gry sieciowe już około 10 lat i zawsze było miejsce na forum gdzie szło sobie "jaja robić" i w których nawet GM przybierał ludzką postać. Gdzie puszczano takie bbcod'owe krzaczki jak
Kod:
[you]
[you]

Co do filtru to może lepiej dodać kolejne subforum. Jedne dla tematów związanych z grą, które nie pasują gdzie indziej, a drugie to już typowe z frustracja bractwo pustego kielicha. Ale jak narazie widać że to tylko Tobie przeszkadza więc chyba większego sensu nie ma:]


30 Lis 2012, o 18:41
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 6 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 161 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron